Bambara Hotel Felsőtárkány ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Bambara Hotel Felsőtárkány vélemények

2016. május 18.kollégákkal járt itt
Egy partnertalálkozón vettem részt a szállodában, egy éjszakát töltöttünk el itt. Persze ízlés dolga, de nekem kicsit bizarr a Bükk lábainál, a hegyek és tölgyfák között egy afrikai stílusú hotel. A design sem jött be, engem nyomasztott. Ezen túl a szállodáról csak jót tudok mondani.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Pár évvel ezelőtt jártunk a testvér szállodában, ahol Abdullal beszélgetve szereztünk tudomást a csodás Bambaráról. Több alkalommal akartunk elmenni,de végre sikerült. A csodás kilátás, kedves fogadtatás /kicsi hibával/ nagyon megnyerő volt. A külső-belső medence csodás, a felső jakuzzi is kellemes a kilátással együtt.
Kiváló 2016. május 10.a párjával járt itt
Afrikai oázis Felsőtárkány szívében

Tavaly májusban látogattuk meg a férjemmel ezt a luxus szállodát. Érkezéskor szívünkbe zártuk. Mindenki számára ajánljuk ,aki szereti a meghitt csendes pillanatokat,a jó hangulatban eltöltött bulizós estéket. Az ételek ízvilága egyedülálló,és a választék magáért beszél.
Kiváló 2016. május 6.családjával járt itt
Tavaly már jártam itt, ám gyerek nélkül, s családi pihenésre vágyódtunk már, s a Shiraz után már nagyon kíváncsiak voltunk a Bambarára. Igazán klassz, erdei környezetben található, biztos lehetsz benne, hogy környezetszennyezéstől mentes helyen pihenhetsz. A családom minden tagja úgy értékelte, hogy jobb, mint a Shiraz.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Tavaly januárban jártunk itt kedvesemmel immár harmadik alkalommal. Szerencsénkre majdnem minden évben tudtuk élvezni e nemes hotel vendégszeretetét. Első alkalommal három évvel ezelőtt,egy nyár végi héten döntöttük el,hogy teszünk egy próbát. Párom már hírből ismerte, nekem teljesen új volt. Így hát nagy kíváncsisággal vártuk a megérkezést.
Kiváló 2016. május 5.családjával járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttem a Bambara hotelben, csendes nyugodt környezetben. A szálloda afrikai stílusa és hangulata lenyűgözött. Külön örültem annak, hogy a wellnessrészlegben masszázsok és szépségápolási kezelések is igénybe vehetők. A gyógynövényes szauna és a különféle medencék kellemes kikapcsolódást nyújtottak számomra.
Kiváló 2016. május 4.barátokkal járt itt
4 fős baráti társasággal érkeztünk meg a Bambara hotelbe, hogy a karácsonyra féláron vásárolt 3nap/2éjszakás ott tartózkodásunkat megkezdjük. A Mátra lábánál található minden igényt kielégítő színvonalas szálloda már a belépés pillanatában elrepíti az odaérkezőt az afrikai kontinens atmoszférájába.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Férjemtől karácsonyi ajándékként kaptam ezt a szenzációs hétvégét. Örömömben el is pityeredtem ,mert az évekkel ezelőtti pihenésünkből a Mesés Shiraz Hotel****superior testvérszállodából kiindulva, csak csupa szépre ,jóra stílusra ,finomságra,kényelemre,vendégszeretetre számíthattunk. Nem csalódtunk!
Bambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - Szobák
Kiváló 2016. május 3.barátokkal járt itt
Többször jártam már a Bambara Hotelben és mindig alig várom hogy újra visszatérjek! Kedvenceim közé tartoznak a kényeztető wellness kezelések,melyek során a személyzet valóban biztosítja a tökéletes relaxációhoz szükséges tényezőket. A wellness részleg szuper kialakításának köszönhetően mind párok,mind családdal/gyermekkel érkezők megtalálják a számukra kedvező elfoglaltságot.
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
2016. április hónapban töltöttünk el 3 éjszakát a párommal a tényleg varázslatos Bambara hotelben. Már maga a hotel külső formája is egyedi, a belső tér pedig igazi afrikai hangulatú. Kedves a személyzet, a szobák tiszták és a berendezés is stílusos. Az étterem első osztályú választékkal és barátságos felszolgálókkal várt minket.
Bambara Hotel Felsőtárkány - SzobákBambara Hotel Felsőtárkány - VendéglátásBambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - Környék