Bambara Hotel Felsőtárkány ★★★★

06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Bambara Hotel Felsőtárkány vélemények

Kiváló 2013. november 2.a párjával járt itt
Csodálatos erdei környezetben egy minden igényt kielégítő, egészen kivételes stílusú és hangulatú szálloda! A személyzet szuperkedves,különösen Boo Boo ténykedéseinek örültünk! A szolgáltatások között mindenki megtalálhatja a kedvére valót. A vacsora utáni interaktív-retro-disco frenetikus élmény!
Kiváló 2013. augusztus 29.a párjával járt itt
Életünk egyik legcsodálatosabb élménye volt az a néhány nap, amit a hotelben töltöttünk. A pénzünkért valódi, színvonalas szolgáltatást kaptunk. . . ezt nevezem én vendéglátásnak! A környezet gyönyörű, a személyzet készséges, a hotel kialakítása egzotikus, igényes, mindenütt tisztaság, az ételek finomak, változatosak, a wellness részleg egyedi, rendkívüli, minden várakozásunkat felülmúlta. Mindenkinek szívből ajánlom, s ha tehetem, még visszatérek! :-)
Kiváló 2013. augusztus 18.kollégákkal járt itt
Rendezvényt szerveztünk ebben a szállodában. Nagyon tetszik az afrikai jellege. A szobák szépek, kényelmesek, modernek. Az étel kitűnő. A szálloda csodálatos környezetben található. Wellness részlege is szuper. A személyzet udvarias, figyelmes! Pihenni vágyóknak és túrázóknak is tökéletes választás. Minden korosztály feltalálja magát! A szálloda szurikátái is nagyon édesek!
Kiváló 2013. július 16.a párjával járt itt
Pár napja töltöttünk ebben a szállodában 3 napot,a házassági évfordulónk alkalmából. Már a Shirazban is voltunk 1 éve,és kíváncsiak voltunk a Bambarára is,a képeket nézegetve nagyon különlegesnek találtuk. Összességében pozitív élményekkel térünk haza,ugyanaz a sok kis apró figyelmesség kellemessé tette a pihenésünket,mint amit a partnerszállodában is tapasztaltunk.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Átlagos 2013. július 10.a párjával járt itt
A hotel nagyon egyedi,nagyon különleges. Már rég óta szerettem volna megismerni. Már akkor hallottam róla a Hotel Shiraz személyzetétől, amikor még el sem készült. Nos, számomra ez a szálloda túl nagy, én a hangulatos, családias szálláshelyeket részesítem előnybe. Ha összehasonlítom a Shirazzal, mindenképp amellett teszem le voksomat.
Bambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
A házassági évfordulónkat ebben a hotelben ünnepeltük tavaly a férjemmel. Egy olyan hotelt kerestünk, ami szép, erdős környezetben van, és a maga nemében egyedi. A Bambarában megtaláltuk. Akinek fontos az esztétika, a jó ízlésről árulkodó hotel, a családias légkör, a szauna meghittsége, a nyugodt pihenés, annak szívből ajánlom.
Bambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - Szórakozás/Sport
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
A hely csodálatos, tényleg Afrikában érzi magát az ember. A kiszolgálás kifogástalan az ételek választékosak és ízletesek. A szaunarész szerintem a legjobb a szállodában, mivel teljesen egyedi kialakítású. A szobák kényelmesek és a vizesblokk kialakítása nagyon ötletes és kis helyigényes.
Kiváló 2013. április 16.a párjával járt itt
2012. szeptemberében töltöttünk 3 feledhetetlen napot a szállodában a párommal. Gyönyörű környezetben fekvő, különleges épület, egzotikus hangulatvilág és rengeteg szabadidős tevékenység várja a pihenni és feltöltődni vágyókat.
Kiváló 2013. április 12.a párjával járt itt
A párommal tavaly nyáron egy hetet töltöttünk a Bambara Hotelben. Ahogy beléptünk a személyzet nagyon kedves volt velünk. A hotel környezete pedig igen egzotikus. Finom, különleges és bőséges reggelit és ebédet kaptunk. A wellness részlegük minden igényt kielégít, a szobák nagyon szépek, tiszták és tágasak. Aki szereti Afrika hangulatát luxuskivitelben mindenképpen jöjjön el ide.