Bambara Hotel Felsőtárkány ★★★★

06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Bambara Hotel Felsőtárkány vélemények

Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Különleges hangulatú hotel! Remek wellnessel, gyönyörű szobákkal, klassz koktélbárokkal. A személyzet szivélyes. Szülinapos kislányunknak ajándékkoktéllal kedveskedtek! A Rejtélypark nagyon jó szórakozás gyerekeseknek! A szurikáták mellett nem lehet elmenni egy kis nézelődés nélkül, nagyon jó ötlet!
Jó szívvel ajánlom Mindenkinek!
2014. március 3.kollégákkal járt itt
Nem olcsó szálloda, sőt. . , de család és gyermek centrikus. Az ételek mennyisége és minősége jelzi, hogy 4 csillagos szállodában vagy. Bőséges és nagyon finom volt minden, a pincérek a felszolgálásnál gyorsak és türelmesek voltak. A szoba és a fürdőszoba szép, tiszta volt. Igényes kialakítású hotel.
Kiváló 2014. február 28.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a párommal. Igazi felüdülés volt minden tekintetben. Olyan figyelmesek voltak a vendégekkel. Kívánságunkat lesték. A wellness részleg mennyei. Igazán pihenésre alkalmas a 18 éven felüliek számára kialakított wellness rész. A szabadtéri jakuzzi és a panorámás szauna nagyon klassz.
Bambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - Szórakozás/SportBambara Hotel Felsőtárkány - Wellness
Kiváló 2014. február 26.a párjával járt itt
Gyönyörü környezet,nagyon jo szálloda a személyzezet nagyon kedves,a wellnes részleg egyszerüen fantasztikus.Az ételek isteniek, szinte nem is tudtuk mit is együnk annyi sok finomság volt és böség.A szobabában tisztaság. Remélem lesz még alkalmunk visszamenni.Mindenkinek tiszta szivemböl csak ajánlani tudom.
Bambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - Szórakozás/Sport
Kiváló 2014. február 26.a párjával járt itt
Volt szerencsénk 2 éjszakát eltölteni ebbe a gyönyörű és felülmùlhatatlan szâllodâba. Külön odafigyeltek a vendégekre,minden reggel kinyomtatott program füzet vàrta a szâlloda Vendégeket,hogy mikor milyen aktuãlis dolgokon vehetnek részt. A szauna szeànszok a friss gyümölcsök kìnàlâsâval feledhetetlenek.
Kiváló 2014. február 26.kollégákkal járt itt
Nagyon szép szálloda, de szolgáltatásai alapján is megérdemli a 4 csillagot. Nagyon választékos, finom és bőséges a reggeli, a vacsora. A wellnwss részleg is megérdemli a csillagokat. Picit lehetne olcsóbb, de kategóriájának megfelel. A szulikáták nagyon aranyosak. Kisgyerekes családokkal is találkoztam, akikre odafigyelt a személyzet.
Kiváló 2014. január 30.a párjával járt itt
A legjobb szálloda, ahol eddig jártam. Igaz,már 1 éve,h a párommal itt töltöttünk pár napot, de azóta is ez a mérce. A személyzet nagyon kedves ,és segítőkész. A legfinomabb koktélt is itt ittam :). Az étel nagyon nagyon finom volt,főleg a vacsora, bőséges választékkal, még ha nem is volt teltház,akkor is választékos vacsora volt, nem úgy , mint más hotelekben .
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Ez egy olyan négycsillagos szálloda ami sok ötcsillagost is felülmúl. Elhelyezésben, szolgáltatásaiban, a személyzet kifogástalan hozzáállásában, a wellness részleg kialakításában és működtetésében mindenképpen. És akkor még az ellátás éttermi részéről nem beszéltem.
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
Fantasztikus környezet,fantasztikus személyzettel! Mi is kaptunk a felújítás miatt vochert! Wellness részlege tiszta es érdekes! esti programok is kiválóak voltak. Az ember úgy érzi,hogy mindig figyelnek rá. A napközbeni étkezés is jól megoldható. Számomra ez egy paradicsom,olyan mintha nem is Mo-n járna az ember. Nagyon családbarát hely. Nagyon jók a napközbeni foglalkozások is.
2013. november 18.a párjával járt itt
A nyaralást fordítva gondoltuk. Három éves lányunokámmal egy hetet töltöttünk volna egy másik településen, a Bambarában pedig kipihentük volna a 24 órás "szolgálatot". Közbe jött azonban a bárányhimlő és felcserélődtek a helyszínek és időpontok. De kezdjük az elején. Az egyik szállásközvetítő ajánlata volt a Bambara.