Bambara Hotel Felsőtárkány ★★★★

06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Bambara Hotel Felsőtárkány vélemények

Kiváló 2016. november 16.a párjával járt itt
Magyarország legjobb wellness szállodája ! ! ! Tökéletes hely egy pár nap romantikára! ;) A személyzet határtalanul kedves és vendégszerető volt, az ételek nagyon finomak. A szoba tisztasága, mérete, elrendezése kifogástalan. Csak így tovább! Gyönyörű környezetben szép szálloda, és szuper wellness szolgáltatásokkal.
Kiváló 2016. október 5.barátokkal járt itt
Egy álmom teljesült, mikor ajándékba kaptam egy 3 napos pihenést itt, a Bambara hotelben. Mint egy kisgyerek úgy vártam az utazást. Minden képzeletemet felül múlta a szálloda! Igényes berendezés, igazi afrikai hangulat. A szobák tágasak, fényesek és barátságosak voltak. Az ágy egyszerűen fantasztikus, otthon sem alszom jobbat.
Kiváló 2016. szeptember 27.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet, tökéletes hely pihenésre, kikapcsolódásra, romantikára. Udvarias személyzet, tisztaság, finom ételek, jó borok, és mindez megspékelve az afrikai környezettel. A szálloda földrajzi fekvése lehetőséget biztosít kellemes kirándulásokra, és nagyon sok látnivaló van a közelben. Mindenképpen vissza fogunk menni, mert egyszerűen imádnivaló :)
Kiváló 2016. szeptember 15.a párjával járt itt
Egyszerűen csodálatos. Csodás környezet tisztaság. Udvarias elozekeny személyzet.......! Minden tökéletes volt.
Kiváló 2016. szeptember 3.családjával járt itt
Egyszerűen imádjuk! Nem tudunk betelni vele még az éven még egyszer el fogunk menni! A személyzet kedves és segítőkész még az a hölgy is az volt akivel a Shirazban találkoztunk és akkor ott tavaly elég udvariatlan volt velünk! Tisztaságban talán annyi kivetni valót találtam, hogy a wellness részen a mosdót többet lehetne takarítani!
Bambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - SzobákBambara Hotel Felsőtárkány - KörnyékBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - KörnyékBambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - SzobákBambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - Szórakozás/SportBambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - SzobákBambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - VendéglátásBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 9.családjával járt itt
Június elején voltunk családommal a Hotelben ,de már az eljövetelnél úgy éreztük minél előbb vissza kell jönnünk,erre a Varázslatos helyre! Kiemelten Afrikai szobánk volt nagyon tetszett mérete is megfelelő! ! Gyerekbarát szálloda,de a 17 éves fiamat is lenyűgözte a szálloda szolgáltatásai! ! Nagyon különlegesek a tea kóstolók délutánonként!
Bambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - VendéglátásBambara Hotel Felsőtárkány - VendéglátásBambara Hotel Felsőtárkány - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2016. május 24.a párjával járt itt
Házassági évfordulónk alkalmából jártunk a szállodában,és nem csalódtam benne. Csodálatos hely! Afrikai stílusú berendezés ahol nagyon el lehet lazulni. A szauna szeánszok szuperek. Külön figyelnek a gyerek nélkül érkező vendégekre,és a vacsorát gyerek zaj mentes részlegben fogyaszthatják el. A tetőtéri Wellness,az nagyon tetszett!
Kiváló 2016. május 19.a párjával járt itt
Idén februárban születésnapomat ünnepeltük a Felsőtárkányban található Bambara hotelben. Minden igényt kielégítő színvonalas szálloda afrikai stílusa és hangulata lenyűgözött. Szívélyes fogadás után ,tágas , kényelmes szoba várt ránk. A személyzet készséges, barátságos.
Bambara Hotel Felsőtárkány - Egyéb
Kiváló 2016. május 19.a párjával járt itt
Kellemes áprilisi vasárnap indultunk 3 napra a Bambara Hotelbe. Hamarabb érkeztünk,de olyan volt mintha már vártak volna minket. Üdvözlő ital fogyasztása közben tölthettük ki a bejelentő lapot. Mivel nem ez volt már az első ottlétünk,kedves figyelmesség várt minket a szobánkban.
Kiváló 2016. május 18.családjával járt itt
Legkedvesebb belföldi kikapcsolódásunk fűződik a Bambarához. A férjemmel és az 5 éves fiunkkal töltöttünk néhány napot a szállodában. Nyűgös, kritikus utazó vagyok, szeretem, ha a szállásom szép helyen színvonalas szolgáltatásokkal, kifogástalanul tiszta szobákkal és választékos, finom ételekkel vár.