Böngéssz a legfrissebb siófoki értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
2024. március 15. 20:29egyedül járt itt
A Mala Garden talán a legszebb, különleges, ázsiai, távol-keleti hangulatot árasztó, pár évvel ezelőtt épült szálloda a Balaton parton. A kertben ízlésesen kialakított növényzet, buddhista szobrok, csobogók teszik még hangulatosabbá a környezetet. A földszinten lévő éttermet nemcsak a szállóvendégek vehetik igénybe, külsős vendégeket is fogadnak.
Mala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, SiófokMala Garden Étterem, Siófok
2024. március 15. 20:11egyedül járt itt
A Marcipán Cukrászda a belvárosban található a Víztorony közelében egy saroképületben. A hangulata, stílusa nem a legmodernebb, de nem is retró, a 90-es évek stílusát képviseli. Süteményből elég széles választékot kínálnak, fagylaltból viszont csak 8 féle íz volt, igaz, még nem kezdődött el a főszezon.
Marcipán Cukrászda & Kávézó & Reggeliző, SiófokMarcipán Cukrászda & Kávézó & Reggeliző, SiófokMarcipán Cukrászda & Kávézó & Reggeliző, SiófokMarcipán Cukrászda & Kávézó & Reggeliző, SiófokMarcipán Cukrászda & Kávézó & Reggeliző, SiófokMarcipán Cukrászda & Kávézó & Reggeliző, SiófokMarcipán Cukrászda & Kávézó & Reggeliző, SiófokMarcipán Cukrászda & Kávézó & Reggeliző, SiófokMarcipán Cukrászda & Kávézó & Reggeliző, SiófokMarcipán Cukrászda & Kávézó & Reggeliző, Siófok
Átlagos 2024. március 15. 19:41gyerekekkel járt itt
Pálma Gelato fagyizó kettő is van Siófokon, az egyik megjelenésében egy kicsit modernebb, a másik retrósabb, a sétányon futhatunk bele. Az egyik az Óriáskerék közelében található, a másik a Hajóállomás közelében. Úgy adódott, hogy az 5 napos üdülésünk alatt mindkettőnél jártunk. A fagyiszezon már menetelt, pedig a nyár még el sem kezdődött.
Pálma Gelato Fagyizó, SiófokPálma Gelato Fagyizó, SiófokPálma Gelato Fagyizó, SiófokPálma Gelato Fagyizó, SiófokPálma Gelato Fagyizó, SiófokPálma Gelato Fagyizó, SiófokPálma Gelato Fagyizó, Siófok
Átlagos 2024. március 15. 19:33egyedül járt itt
A Lidó Szálloda a sétányon a szállodasoron a sárga színű 6 emeletes hotel, a színéről könnyen felismerhető, beazonosítható. A földszinti lobby részben található a kávézója, amely külsősök számára is nyugodtan látogatható. A központi elhelyezkedése és a nagy terasza miatt így sokan szívesen be is ülnek ide 1-1 kávéra, üdítőre vagy sörre.
Hotel Lidó Kávézó, SiófokHotel Lidó Kávézó, SiófokHotel Lidó Kávézó, SiófokHotel Lidó Kávézó, SiófokHotel Lidó Kávézó, SiófokHotel Lidó Kávézó, SiófokHotel Lidó Kávézó, SiófokHotel Lidó Kávézó, SiófokHotel Lidó Kávézó, SiófokHotel Lidó Kávézó, SiófokHotel Lidó Kávézó, Siófok
Átlagos 2024. március 15. 16:47gyerekekkel járt itt
Nem véletlen a névválasztás, ez a bisztró avagy presszó a siófoki vasútállomás épületében található, mondhatni, ez itt a resti. Kommersz sör, üdítő és egyéb italkínálat, a hely söre a Dreher és az Ászok, ezeket kapni csapoltan. Üvegesben van még vagy 7-8 féle sör, de mindegyik nagyüzemi.
Lokomotív Bistro, SiófokLokomotív Bistro, Siófok
2024. március 15. 15:47gyerekekkel járt itt
Népszerű fagyizó a sétányon, ahol jégkását is lehet kapni, így egyértelmű célponttá vált számunkra, hiszen a gyerekeim nagy jégkása fogyasztók, bár nem bármelyik ízt szeretik. Itt 4 félét lehetett kapni, amelyeket ráadásul lehetett egymással kombinálni is, így mindjárt izgalmasabb, ha kétféle színű a jégkásád.
Castello Ice, SiófokCastello Ice, SiófokCastello Ice, SiófokCastello Ice, SiófokCastello Ice, SiófokCastello Ice, SiófokCastello Ice, Siófok
Kiváló 2024. március 15. 15:35gyerekekkel járt itt
Siófokról jöttünk át egy megállót a vonattal Balatonszéplak-felsőre, ami szintén Siófok közigazgatási területén beül fekszik, hogy megnézzük a Fordított házat, ami nagyon tetszett az egész családnak. Ha már ilyen "óriási" túrát tettünk - kb. 5 perc vonattal -, feltétlenül meg szerettük volna magunkat jutalmazni egy fagyizással is, amelyre alkalmas helyszín itt találtunk.
Menta Terasz, SiófokMenta Terasz, SiófokMenta Terasz, SiófokMenta Terasz, SiófokMenta Terasz, SiófokMenta Terasz, SiófokMenta Terasz, SiófokMenta Terasz, SiófokMenta Terasz, SiófokMenta Terasz, SiófokMenta Terasz, SiófokMenta Terasz, Siófok
Átlagos 2024. március 15. 15:22gyerekekkel járt itt
Balatonszéplak-felső vasútállomás közvetlen közelében található büfé. Ha éppen nem jön a vonat, ideális lehetőség a várakozásra, esetleg a mosdóba is el lehet menni, mert az állomáson nincs semmi ilyen alkalmatosság, resti vagy váró a nincs. A bejárat előtt van egy kis fedett terasz, ami zsúfolásig tele volt, pedig még a nyári szezon el sem kezdődött.
Utas Büfé, SiófokUtas Büfé, SiófokUtas Büfé, Siófok
Átlagos 2024. március 15. 15:11gyerekekkel járt itt
A siófoki szállodasoron laktunk, egy határozottan jó és ajánlott szállodában, de a városközpontól elég messze. Gyalogosan a központ felé indulva ez a "mindenes" hely többször utunkba akadt. Kávézó, reggeliző, kisbolt, delikátesz, lottózó, fagyizó (na, jó, igazából csak jégkrém volt, méghozzá Algida termékportfolió), pékség, újságos, szóval minden IS, amit csak akartok.
Club218 Delicatesse, SiófokClub218 Delicatesse, SiófokClub218 Delicatesse, Siófok
Kiváló 2024. március 14. 21:12gyerekekkel járt itt
Előzetesen kinéztem ezt a cukrászdát, hogy utolsó nap, amikor már úgyis megyünk haza, a vonat indulása előtt majd itt töltjük el az időt sütivel, fagyival, kávéval a napsütéses teraszon. Az első három tétel be is jött, de az addigi napsütés sajnos aznap esőre váltott, mire indulnunk kellett.
Dinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, SiófokDinasztia Cukrászda, Siófok