Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető ★★★★

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
3234 Galyatető, Kodály Zoltán sétány 10.

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető a térképen

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető értékelése:

1. helyezett a 6 galyatetői szállás közül

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető - vélemények, kritkikák

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Tavasszal jártam ott 2 gyermekemmel. A személyzet kedves volt, az ellátás tökéletes. A szoba felszereltsége nagyszerű volt. A szolgáltatások színvonal kiváló. Gyermekbarát hotel, ahol lehetőség van a kisebb és nagyobb gyerekeknek is különböző programokra. A szálloda elhelyezkedése csodálatos. Gyönyörű a parkja, a szállodán kívül is számos programra van lehetőség.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 14.
Novemberben 4 napot töltöttem itt a gyermekeimmel. Parkra néző szobát kaptunk,egyszerűen lenyűgöző a kilátás! A személyzet udvarias,kedves. A szoba tiszta,nekem a bútorzata is tetszett. Svédasztalos reggeli és vacsora volt,nagy választékkal,az ételek finomak voltak. . Mindenki mosolyog,előre köszön,nagyon udvariasak.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Ajánlom mindenkinek! Az Ország legszebb helye és legjobb szállodája minden szempontból! Kíváló a személyzet,, a tisztaság, az ételek igen széleskörű választéka, A WELLNESS részleg korlátlan használata, Csodás a kinti jacucci , a játszótér minden igényt kielégítő! Igen sok helyen voltunk már a országban de ilyen jó helyen még sohasem voltunk!

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Három napot töltöttünk a szállodában,4 szobát foglaltunk,de sajnos nem tudtak egy szinten elhelyezni bennünket.De a Wellness kárpótolt minket.Gyönyörű kilátás jó tiszta levegő,kinti szauna szeánszok.Nagyon választékos reggeli,vacsora volt.Kényelmes szobák.Nagyokat lehet sétálni és gyönyörködni a táj szépségében.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

zene47 TOP szállásértékelő
2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Erzsébet plusz pályázatát felhasználva választottuk ezt a hotelt. Nagyon jó döntés volt, minden téren maximálisan elégedettek voltunk. A helyszín, az elhelyezés,az étkezések, a wellnesz. minden kényeztetett bennünket. Hárman testvérek együtt lehettünk, ez is élmény volt számunkra. Egy szobát igényeltünk, így kaptunk egy tágasabb helyet.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
3nap 2éjszakás félpanziós Ajándékutalványt kaptunk ajándékba superior erkélyes szobába. Nagyon vártuk,mert annyi sok szép képet/fotót láttunk. Nem jártunk még Galyatetőn így nagyon örültünk a lehetőségnek. A szálloda kívülről olyan mint a képeken(az fogadott amit vártunk)Előbb érkeztünk(fél 1)és már el is foglalhattuk a szobát.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Erkélyes, parkra néző szoba volt a foglalâs megerősítésénél. Erkély sehol, a parkbol semmit nem láttunk, mivel az alattunk lévő kijárat teteje mindent eltakart. Telt ház. . . Júniusban foglaltunk szállást, augusztusban érkeztünk. 1,5eves gyereknek nem sok program, játék. A folyosón míg ott voltunk végig kint hevert egy matrac. Semmi a közelben.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már érkezés után a szoba erkélyén állva szemet gyönyörködtető látvány tárul az ember elé. A szobák kényelmesek, az ételek változatosak. Szuper minden.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
4 nap, 3 éjszakás akciós csomagot foglaltunk két héttel az indulás előtt. Két 7 év alatti unokával mentünk, superior parkra néző szobát kaptunk. Csodálatos panoráma, kristálytiszta levegő, szép park fogadott bennünket. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az árak az étteremben igen borsosak.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon szuper az ellátás, a személyzet kedvessége a szobák és a szállod tisztasága. Ami kifogásolható az a Jakuzzi. Abban nem ártana sűrűbben vizet cserélni vagy esetleg megszabni, hogy zuhanyozás után használható, hogy ne más testápolójában kelljen fürödni amitől habzik az egész medence és gusztustalan opálos a víz.

Galyatető
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- és sport programokkal, köntös bekészítéssel, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.29.
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- sport- és wellness programokkal, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.02.23-ig
Galya Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázsfotel használattal, tea délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.
Katka Vendégház
Érvényes: 2021.02.23-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.30.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.14. - 2021.02.23.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.04. - 2020.10.31.
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness és sport programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.12.22.

Szállodák Galyatető környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

GalyatetőX