Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

2017. április 3.gyerekekkel járt itt
A szàlloda környezete gyönyörű! Parkolni nehezen lehet. A belső terek szépek,làtszik,hogy régi hotel. Modernizàlàs még ràférne,a szobàk kulccsal nyílnak,a kulcstartó nehéz,egy szobàhoz egyet adnak. A személyzet főleg a bàrban nem túl kedves,egy mosoly sem hagyja el az arcukat. Az ételkínàlat bőséges és fimon.
Kiváló 2017. április 1.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, gyönyörű kilátással, isteni levegővel, szervezett programokkal, ami manapság már elég ritkaságszámba megy. Nagyon kellemesen éreztük magunkat, kár, hogy rövid volt az idő, de ez csak pénztárcafüggő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 19.a párjával járt itt
A hely nagyon szép, sőt! , csodálatos! A kiszolgálás és az ellátás pazar volt, mindannyian nagyon jó éreztük magunkat! ! ! Program és kirándulási lehetőség sok van ezen a részen, érdemes ide több alkalommal is ellátogatni. Bőven van sok látnivaló és a kilátás is csodaszép. Nagyon szép fotókat készítettünk! Remélem,hogy még legalább egyszer eljutunk ide- az egész családdal! ! !
Grandhotel Galya Galyatető - Környék
2017. március 15.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában,nagyon jól éreztük magunkat,nagyokat sétáltunk,fürdőztünk,finom ételeket ettünk. :) egyszóval jól éreztük magunkat! Jó szívvel ajánlom mindenkinek,akik az aktív pihenést kedvelik,és azoknak is akik csak lazulni szeretnének! Csodás kirándulásokat tehetünk a szálloda környékén,vagy távolabbi látványosságokhoz is ellátogathatunk.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
2017. március 2.a párjával járt itt
A hotelről jót és rosszat is hallottunk. Végeredményben meg voltunk elégedve az ellátással. Ami feltünt egy 4*-os szállodánál, hogy eléggé retro. Kopottak a szőnyegek, le van verve az ajtófélfáról a festék, a terasz korlátja hullámpala. Az ágyak matracai szörnyen kemények voltak, már-már kényelmetlenül.
2017. február 12.a párjával járt itt
Vagy hat éve már jártunk itt, és olyan kellemes emlékekkel távoztunk, hogy elhatároztuk, visszatérünk. Ismét megállapítottuk, hogy a szálloda elhelyezkedése kiváló. Közben történt némi átépítés épületen belül, és a kert is gyarapodott egy rönkszaunával, hozzá való merülőmedencével, és egy jakuzzival, ahonnan közvetlenül gyönyörködhetünk a páratlan panorámában.
Grandhotel Galya Galyatető - Környék
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. február 11.a párjával járt itt
Januárban voltunk ebben a szállodában. 4 éjszakát töltöttünk el. A szállodával meg voltunk elégedve, az ellátás jó volt, a személyzet udvarias, kedves, segítőkész volt. A fűtéssel nem spóroltak, annyira meleg volt a szobában, hogy lejjebb kellett venni a radiátor beállítását. Az ételválaszték bőséges volt, s jó ízű.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Vendéglátás
Kiváló 2017. február 1.gyerekekkel járt itt
Szeptemberben voltunk itt két kisgyerekkel és egy másik házaspárral. A személyzet kedvessége példaértékű, a szobák szuperek, az étterem átlagon feletti, a szálloda elhelyezkedése is. Biztos hogy ide is visszafogunk még menni.
Átlagos 2017. január 6.a párjával járt itt
Ősszel jártunk itt a párommal. Pihenni indultunk. Megkaptuk a szobánkat,ami két egybe nyíló szoba volt. Egy bezárt ajtó választott el bennünket a szomszéd kisgyerekes pártól. Természetesen tisztán hallottuk egymást. Rövid eszmecsere után úgy döntöttünk hogy kérünk szobacserét ami sikerült,. . . de mi lett volna ha nem? ?
Kiváló 2016. december 22.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen fekszik a szálloda,páratlan kilátásban lehet része az ide látogatónak!
A wellness nagy,szép panoráma fürdőzés közben!
Változatos svéd asztal,finom ételek!
Nagyon kedves személyzet!
Minden korosztálynak ajánlom egy jó pihenésre a természet csúcsán!