Vital Hotel Nautis Gárdony ★★★★

Vital Hotel Nautis Gárdony
Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis Gárdony
Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis Gárdony

Vital Hotel Nautis Gárdony bemutatkozása

2010 márciusában megnyílt a Velencei-tó legújabb wellness- és konferencia szállodája, a Vital Hotel Nautis, a tóval és környékével harmóniában épült a gárdonyi kikötő és a szabadstrand közvetlen szomszédságában. A szálloda 81 nemdohányzó szobával és 4 luxus lakosztállyal várja vendégeit, ahol a modern design kényelemmel és luxussal párosul.

A Vital Hotel Nautis legnépszerűbb csomagjai

Vital Hotel Nautis Gárdony - Nyár a tavon (min. 2 éj)
Nyár a tavon
07.05-08.16.
Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti wellness (min. 2 éj)
Tóparti wellness
05.01-12.20.
Vital Hotel Nautis Gárdony - Egy hajónyi akció (1 éjtől)
Egy hajónyi akció (1 éjtől)
06.28-30.
Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti pünkösdölés (min. 2 éj)
Tóparti pünkösdölés
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Vital Hotel Nautis Gárdony vélemények

Kiváló 2013. július 6.a párjával járt itt
Egy romantikus hétvégét töltöttünk itt el barátnőmmel ami egy örök élmény marad mindkettőnknek. Egyszerűen nehéz lenne hibát találni ebben a szállodában. A szobák kifogástalanok a személyzet kimagaslóan a legsegítőkészebb amivel eddig találkoztam. Az ételek is nagyon finomak voltak, bő választékkal.
Kiváló 2013. június 30.családjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk el ebben a szép szállodában, ami a tóparton helyezkedik el, kényelmes szobáival. Pihenésre és feltöltődésre kiválóan alkalmas. Az időjárás nem kedvezett nekünk így a kültéri medencét nem tudtuk használni,de wellness részleg fantasztikus ,ami kárpótolt minket. Az ételek nagyon finomak. A személyzet udvarias,kedves és segítőkész. Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2013. május 18.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 3 napos nyaralást töltöttünk el itt a párommal.
Minden első osztályú volt:a szálloda minősége,a személyzet munkája és kedvessége,a wellness rész,és persze az étkezés,egy szóval nagyszerű volt minden. A hotel wellness része nagyon szép,a szaunáknál mintha egy őserdőt elevenítenének meg a hangok,és maga a kialakítás.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Vital Hotel Nautis Gárdony - Külső képVital Hotel Nautis Gárdony - Medence/kertVital Hotel Nautis Gárdony - EgyébVital Hotel Nautis Gárdony - KörnyékVital Hotel Nautis Gárdony - KörnyékVital Hotel Nautis Gárdony - Medence/kertVital Hotel Nautis Gárdony - Környék
Kiváló 2013. április 27.gyerekekkel járt itt
Nekem nagyon tetszett még ezelőtt nem jártam Gárdonyban de nagyon kiváló helynek tartom most már :), ha gyermekkel akar jönni az még jobb mert csúszda is van és beltéri kültéri medence egyaránt :)
Főként családoknak ajánlom mert a felnőttek és a gyerekek is jól fogja magukat érezni!
A gyerekeim mái napig emlegetik hogy milyen jó hétvégénk volt :)
Kiváló 2013. április 18.családjával járt itt
A hazai wellness-szállások közül tóparti fekvése emeli ki, így szezonban a természetes víz iránti igény is kielégíthető. Ez az előny a kilátásban is megmutatkozik. Hangulatos vacsoráink voltak háttérben a lemenő Nappal. Nekem fontos szempont az étterem választéka és minősége: kedvemre való volt mindkettő.
Kiváló 2013. március 27.a párjával járt itt
Közvetlenül a tó partján elhelyezkedő hotel, udvarias személyzet. Szép, kényelmes volt a szoba. A fürdőköntös méretet nem sikerült eltalálni. Gazdag választékát találtuk a szaunának, első este a gőzkamra és a tepidárium nem működött. Jól kialakított a fedett élménymedence. Kellemes volt a konyha, és a reggeli svédasztal.
Kiváló 2013. február 18.a párjával járt itt
A személyzet segítőkészsége és udvariassága kifogásolhatatlan volt!A wellnes részleg is kitűnő, bár a szaunamestert hiányoltam. Az ételek is nagyon finomak voltak, bő választékkal, ami nagyon pozitív.A szállodát ajánlanám bárkinek nyugodt szívvel.
Kiváló 2013. február 18.a párjával járt itt
A párom is és én is szeretünk úszni. Erre itt nem volt lehetőségünk, mert nincs se beltéri se kültéri úszómedence. Ennek ellenére a többi wellness szolgáltatás teljesen kielégítő volt. A kényelem a szobákban megfelelő volt, csak a vizes fürdőruhát, fürdő köntöst és fürdőlepedőt nem tudtuk hol szárítani.
Kiváló 2013. február 18.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda. Kiváló a szálloda berendezése. A személyzet nagyon szolgálat kész , a konyha is kitűnő.
Wellness részleg is nagyon jó, szolgáltatásai minden igényt kielégítenek . Sajnos, mivel télen voltunk a szállodában , a környék eléggé lehangoló volt. Nyáron valószínűleg sokkal, de
sokkal szebb.
Vital Hotel Nautis Gárdony a térképen
2483 GárdonyHoldfény sétány 9.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár