Pizza Palazzo Pizzéria & Étterem Gödöllő

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Pizza Palazzo Pizzéria & Étterem Gödöllő vélemények

Szörnyű 2023. december 5.a párjával járt itt
2023. 12. 05- én rendeltem az éteremtől és 1,5 órát vártunk az ételre mert Kerepesen vitte a kaját mert a főnök éhes volt és a többi rendelés nem volt számukra fontos! ! Na én itt a nagy éterem tulajdonostól! A diszpécser aszonnyka meg úgy beszélt a várandós párommal mint akit a s. . . [moderálva - a szerk. ] húzott volna ki!
Szörnyű 2023. november 4.családjával járt itt
Pizza Palazzo, hangzatos név, belépve hangulatos hely, lehet a pizzájuk finom, de mi frissensültet rendeltünk, cigánypecsenyét sült krumplival savanyusággal, 2 adagot. Az ára is borsos 3690 Ft a cigány. + 990 Ft a köret, + a savanyú 690ill. 850 Ft, Gondoltuk jól elvégzett nap után, jót ebédelünk.
2023. július 8.barátokkal járt itt
A fokaccia egy olasz kenyértészta, amit hagyományosan kemencében sütnek ki, a tésztát megszurkálják, és olajjal bekenik. Ha jól készítik, nagyon jó ízű, étvágykeltő falat. Szintén jó az előre bekevert Tatár beafsteak, vajjal, uborkával, hagymával, erős paprikával körítve. A rántott Camamber jó volt, habár a sajt már kicsit túl érett.
Átlagos 2020. július 18.gyerekekkel járt itt
Hétvégi kirándulás alkalmával tértünk be ide. Az ételek arányosak az elhelyezkedéssel. Nem kell túl sokat várni az ételre. A leves kifejezetten finom volt, a főételek átlagosak. Az adagok megfelelőek, nem túlságosan nagyok, érdemes levest is enni a főétel előtt. Kétszer kértünk ketchupot a lányunknak, sajnos egyszer sem kaptuk meg. A kávé nagyon finom, jó erős. A szervízdíjat beleszámolják az árba.
Gyenge 2017. május 26.barátokkal járt itt
Ha valaki elszánja magát és próbát tesz csak pizza mert az nem volt rossz de ami a kulináris élmény lehetne az botrányos. Amit én ettem bocsánat ettem volna de sajnos nem bírtam annál még az általam minden aljának tartott mcdonald's-ot is alul múlta. A személyzet aranyos de egyikük sem vendéglátós.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2016. március 28.gyerekekkel járt itt
Eleinte nem volt túl nagy bizodalmunk a helyhez, kívülről körbe van állványozva, munkások dolgoztak rajta, először nem is tudtuk, hogy egyáltalán üzemel e. Betérve kellemes meglepetés fogadott, szépen berendezett hely, udvarias és követen pincérrel. Az ételek gyorsan elkészültek és finomak voltak, az árak is rendben.