Solier Étterem Gödöllő

4,5
a 38 gödöllői étterem közül
cukrászda, étterem, fagyizó, kávézó - kávéház
Solier Étterem Gödöllő
Solier Étterem GödöllőSolier Étterem Gödöllő
Solier Étterem GödöllőSolier Étterem Gödöllő

Solier Étterem Gödöllő bemutatkozása

A Solier Café igazi találkahely, hangulatos Cukrászda és Étterem Gödöllő központjában!
Új szint viszünk a város vendéglátásának kínálatába: cukrászda, kávézó, étterem egy helyen Gödöllő belvárosában, mely a cukrász- és konyhaművészet egyedi alkotásait kínálja minden kedves Vendége számára!

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Pünkösd
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Solier Étterem Gödöllő vélemények

Kiváló 2014. október 24.a párjával járt itt
Nem szeretek ömlengeni, mert nem jellemzőm, de: az ételek és a kiszolgálás is átlagon felüli, a sütemények kiválóak, a hely hangulatos. A felszolgálás profi volt és udvarias. Először jártunk itt, de nem utoljára az biztos! Pestről jöttünk Kastélylátogatásra és így nagyon jól zárult a délután.
Kiváló 2014. március 6.a párjával járt itt
Hangulatos a környezet,nagyon finomak az ételek,megfelelőek az adagok,barátságos a kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek.Cukrászda is tartozik hozzá, ahol szintén sok finomság várja a látogatókat.A közelben találhatók a város nevezetességei is.Nagyon jól éreztük magunkat.Máskor is szívesen meglátogatjuk ezt a helyet.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Családdal kerestük fel a helyet, finom ízek és kellemes környezet várt. Barátságos kiszolgálás, különlegességek. A város központjában van, gyors sétára a fő látványosságoktól. Ugyan mi a cukrászdában jártunk, de láttam, hogy étterem is tartozik hozzá, napi menüvel, egy alkalommal ezt is kipróbáljuk a családdal! Ajánlom másoknak is ezt a kellemes, nívós helyet!
Solier Étterem Gödöllő a térképen
2100 GödöllőDózsa György út 13.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V