Solier Étterem Gödöllő

4,5
a 38 gödöllői étterem közül
cukrászda, étterem, fagyizó, kávézó - kávéház
Solier Étterem Gödöllő
Solier Étterem GödöllőSolier Étterem Gödöllő
Solier Étterem GödöllőSolier Étterem Gödöllő

Solier Étterem Gödöllő bemutatkozása

A Solier Café igazi találkahely, hangulatos Cukrászda és Étterem Gödöllő központjában!
Új szint viszünk a város vendéglátásának kínálatába: cukrászda, kávézó, étterem egy helyen Gödöllő belvárosában, mely a cukrász- és konyhaművészet egyedi alkotásait kínálja minden kedves Vendége számára!

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő

Solier Étterem Gödöllő vélemények

2016. október 21.családjával járt itt
Fantasztikusak voltak az ételek. Levett a lábunkról az összes fogás. A levesek rendkívülire sikerültek. Beleszerettünk épp úgy, mit a kacsamájas előételbe. A lazac és a sertésszűz isteni volt, nekem kevésbé jött be az egyébként finom porhanyós marha. A páromnak nem tetszett az atomjaira szedett országtorta, de ízre az is kiváló volt.
Solier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/ital

Kiváló 2016. október 11.a párjával járt itt
Párommal házassági fordulót ünnepeltünk. Azóta többször is megfordultunk ott. Nagyon igényesek a minőségre!
A hírlevelükre is érdemes feliratkozni, ha jönne még az ember!
Fent étterem, lent kávézó.
Az egyedüli bibi a dologban, h nem igazán gyerekbarát, ahogy én láttam. Inkább romantikus vagy üzleti.

Kiváló 2016. augusztus 13.családjával járt itt
Minden tekintettbe különleges. A sütik és az árak első osztályúak az izek jók a hangulat csodás az ételek jok. Megszerettem a helyet

2016. március 8.a párjával járt itt
Kedves gesztusként első látogatásunk alkalmával kaptunk egy kupont, melyet egy személy ételfogyasztásából lehetett érvényesíteni. A fogadtatás és a kiszolgálás renkívül udvarias, figyelmes volt. Az árak kissé megleptek, de ez nem "hagyományos" étterem.
Kiváló 2016. február 21., kollégákkal járt itt
Gödöllő egyik legjobb étterme, nem véletlen, hogy a G&M 2016-os kalauza is 11 pontra értékelte, ami a vidéki éttermek tekintetében jó eredmény, átlagon felüli, megbízható konyhát jelez. A belváros legforgalmasabb főútján, egy modern, üvegfalú saroképületben helyezkednek el.
Solier Étterem Gödöllő - Külső képSolier Étterem Gödöllő - BelsőSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - BelsőSolier Étterem Gödöllő - BelsőSolier Étterem Gödöllő - MosdóSolier Étterem Gödöllő - BelsőSolier Étterem Gödöllő - BelsőSolier Étterem Gödöllő - BelsőSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Külső képSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Külső képSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - BelsőSolier Étterem Gödöllő - Étlap/itallapSolier Étterem Gödöllő - Külső kép
Kiváló 2015. december 30.a párjával járt itt
Én a Facebook oldalán meghirdetett játékon nyertem egy 3 fogásos, 2 személyes, gyertyafényes vacsorát! Kellemes környezetben, udvariasan fogadtak bennünket! A pincér szolgálatkész volt, udvarias! Az ételekre nem kellett várnunk, azonnal kaptuk a finom falatokat! Még arról is hallhattunk, melyik ételnek, miért az a neve, ami!
Solier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - EgyébSolier Étterem Gödöllő - Belső
Kiváló 2015. november 7.családjával járt itt
Ismét fantasztikus élmény volt, rafináltan egyszerű és felejthetetlen, olyan hely ahova érdemes visszajönni. A degusztációs (íz-élmény) menüt ettük végig, zseniális volt. Kevés helyen lehet nyulat enni, ezért külön örültem a rántott nyuszi combnak! A desszert pedig csúcs volt! Szilvás mousse, nagyon könnyű, ízletes! A felszolgálás korrekt, udvarias volt!
Solier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/ital
Átlagos 2015. október 27.gyerekekkel járt itt
A minap voltunk Gödöllőn a Solier Cafe-ban, az én 40. és a kislányom 6. szülinapját ünnepelni. Valami 5 fogásos "íz-élmény" vacsorán vettünk részt. Az ételek nem voltak finomak, minden a sütőtök körül forgott, és sokat kellett várni az ételekre, voltak amik kicsit rágósak voltak, a sütemény volt a legfinomabb.
Kiváló 2014. november 13.családjával járt itt
A Solier vendéglő a legjobb ár érték arányú helyek egyike, ahol megfordultam valaha. Séfje Fodor Sándor, a legjobbak közül való akkor is, ha kevesebb szó esik Róla, mint a sztárokról. Két éve a Hagyomány és evolúció szakácsverseny alkalmával Budaőrsön a Metro-akadémián (vagy hogy hívják) volt lehetőségem szót váltani Vele és kedves feleségével, ritka megnyerő emberek.
Solier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Külső képSolier Étterem Gödöllő - Külső képSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/italSolier Étterem Gödöllő - Étel/ital
Szörnyű 2014. október 25.gyerekekkel járt itt
Mi családilag látogattuk meg a helyet, egy családi meghívóval, ami 4 fő részére 3 fogást ígértek 7e Ft-ért. Ígértek gyereksarkot, aminek örültünk, mert gyerekekkel így azért könnyebb. Persze csak lenne. Első csalódás: Gyereksarok az, ha a gyereket a sarokba állítjuk
Második csalódás: kiderült a családi meghívó csak 2 személynek tartalmaz 3 fogást, kettőnek csak egyet, és az is a menü adag töredéke méretben.
Solier Étterem Gödöllő a térképen
2100 GödöllőDózsa György út 13.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V