Bringatanya Fagyizó Gyenesdiás
8315 Gyenesdiás, Madách u. 45.

Bringatanya Fagyizó Gyenesdiás a térképen

Szállások Gyenesdiás városában
Wellness csomagok Gyenesdiás városában

Bringatanya Fagyizó Gyenesdiás vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
A 2018-as fagylaltverseny díjazottjait nézegettem, amikor rájöttem, hogy az egyik helyezett fagyizó mellett eddig mindig elhajtott a családom a balatoni biciklitúráink során. Most célirányosan mentem és azt kaptam, amit vártam, tényleg finom a fagyijuk, nagy a választék, kedvesek az eladók és tiszta, rendezett a terület.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 3.
Gyereknapon jártunk, először a fagylaltokat ízlelni. A választék a hírnévnek megfelelő volt, és az ízek is mindent kielégítettek. A „Festetics mandulás csókja”, mely a Balaton év fagylaltja, íz világában kiváló, a „Kardamomos meggy”fantasztikus. Négy nap múlva ismételten ellátogattunk, de teljesen más választékkal szembesültünk, hiányoztak a díjnyertes ízek, a kiszolgálás minősége is romlott.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 21.
Párommal és 3 gyermekünkkel jártúnk itt nyaralásúnk alatt többször is. Több ízt kipróbáltúnk,nagyon finom volt mind,semmi rosszat nem tudok írni. Gyerekek is élvezettel fagyiztak minden alkalommal. Kiszolgálás gyors és kedves volt,szombat délutáni tömeg ellenére is. Környék legfinomabb fagyizója. Biztosan visszajáró vendégeik leszűnk 2017 júliusában is.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Úgy hallani, hogy a Bringa tanyát S. Z. gasztroblogger futtatta fel, majd eladta. Mi nem tudtunk semmit a háttérről, csak olvastuk a Magyar Konyha Balaton-kalauzában, hogy ez egy kihagyhatatlan hely s miután egy esti romantikus séta alkalmával belebotlottunk, nyilván ki is használtuk az alkalmat. Sőt, másnap is betértünk.

Legnépszerűbb csomagok Gyenesdiáson és környékén
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
2020.11.22. - 2019.11.22.
Hotel Zena
4 nap/3 éjszaka 25.965,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Belenus Thermalhotel Superior
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2021.05.01.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.30. - 2019.12.31.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Palace Hotel  Gyenesdiás
Hotel Forrás Zalakaros Gyenesdiás
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
Téli pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Bringatanya Fagyizó GyenesdiásX