Bringatanya Fagyizó Gyenesdiás
8315 Gyenesdiás, Madách u. 45.

Bringatanya Fagyizó Gyenesdiás a térképen

Wellness csomagok Gyenesdiás városában

Bringatanya Fagyizó Gyenesdiás vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokat járunk Gyenesdiáson, mert az egyik legjobb gyerek strand itt van a Balatonon. A környék legjobb fagylaltját is itt kapod. Gyakorlatilag, ha indulna fagylaltal versenyen, nem térnek haza díjazás nélkül, lassan alig fér a sok oklevél a falon. A gasztro anygal is elismerően nyilatkozptt a helyről.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
A 2018-as fagylaltverseny díjazottjait nézegettem, amikor rájöttem, hogy az egyik helyezett fagyizó mellett eddig mindig elhajtott a családom a balatoni biciklitúráink során. Most célirányosan mentem és azt kaptam, amit vártam, tényleg finom a fagyijuk, nagy a választék, kedvesek az eladók és tiszta, rendezett a terület.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 3.
Gyereknapon jártunk, először a fagylaltokat ízlelni. A választék a hírnévnek megfelelő volt, és az ízek is mindent kielégítettek. A „Festetics mandulás csókja”, mely a Balaton év fagylaltja, íz világában kiváló, a „Kardamomos meggy”fantasztikus. Négy nap múlva ismételten ellátogattunk, de teljesen más választékkal szembesültünk, hiányoztak a díjnyertes ízek, a kiszolgálás minősége is romlott.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 21.
Párommal és 3 gyermekünkkel jártúnk itt nyaralásúnk alatt többször is. Több ízt kipróbáltúnk,nagyon finom volt mind,semmi rosszat nem tudok írni. Gyerekek is élvezettel fagyiztak minden alkalommal. Kiszolgálás gyors és kedves volt,szombat délutáni tömeg ellenére is. Környék legfinomabb fagyizója. Biztosan visszajáró vendégeik leszűnk 2017 júliusában is.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Úgy hallani, hogy a Bringa tanyát S. Z. gasztroblogger futtatta fel, majd eladta. Mi nem tudtunk semmit a háttérről, csak olvastuk a Magyar Konyha Balaton-kalauzában, hogy ez egy kihagyhatatlan hely s miután egy esti romantikus séta alkalmával belebotlottunk, nyilván ki is használtuk az alkalmat. Sőt, másnap is betértünk.

Legnépszerűbb csomagok Gyenesdiáson és környékén
Admirál Villa Kehida
4 nap/ 3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobaszéf használattal, finn szauna használattal, parkolással
2021.06.19. - 2021.08.31.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
7 nap/6 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2021.06.23. - 2021.08.24.
Villa Plattensee
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 21.375,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, parkolással
2021.04.28. - 2021.07.01.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.31.
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2022.01.01.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Hotel Vital Gyenesdiás
Előnyári-őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)

Bringatanya Fagyizó GyenesdiásX