Nádas Csárda Gyenesdiás

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Nádas Csárda Gyenesdiás vélemények

Szörnyű 2018. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Elsore tetszett a hely azert is ultunkbe. A teraszon etelmaradekok es a kiontott udito miatt ragadt a jarolap. 20perc utan oda talalt a pincer es szinte hozzankvagta az etlapot a modora sem volt valami meggyozo. Az uditoket kb 10 perc alatt megkaptuk az etelre legalabb 2 orat vartunk de elore kellett fizetni. Az etel ehetetlen volt mocsingos ragos es hidegen kaptuk!
Szörnyű 2017. augusztus 19.barátokkal járt itt
Koszos étlap,koszos só-bors szóró. Itt már gyanakodhattunk volna. Leves :úszott az olaj a tetején,a brutál adag bors sem tette élvezhetővé. Cigány csülök ehetetlen,és még sorolhatnám. Közel 90. 000. - volt a számla abból egyetlen étel sem volt elfogadható közeli sem. A pincérek udvariasak,kedvesek voltak de nagyon amatőrök.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Szörnyű 2016. augusztus 31.a párjával járt itt
Tulajdonképpen nincs mit értékelni így csak a tapasztalataimat tudom megosztani. Keszthelyről Balatonfüredre tartottunk és mivel külsőre megtetszett az étterem úgy gondoltuk eszünk itt egy finomat. Hát nagyot tévedtünk. Bementünk és helyet foglaltunk, vártunk pár percet de a sok pincér közül egy sem jött oda hozzánk.
Szörnyű 2015. november 25.a párjával járt itt
Egy hosszú nap után a párommal már csak egy igazi finom vacsorára vágytunk, s ezt a helyet választottuk ki magunknak. Nagyon rosszul tettük. . . A hús rágós volt, és az íze sem volt túl meggyőző, igaz, a köretként rendelt hasábburgonya elfogadható volt (ügyesen kisütötték). .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. május 1.családjával járt itt
Több napot pihentünk Gyenesdiáson. Az előző években már többször vacsoráztunk, vagy ebédeltünk az étteremben. A pincérek kedvességétől soha nem voltunk elragadtatva, de az ételek finomak voltak. Most szombat délben "csak" egy menüre tértünk be az étterembe. A mosoly most is hiányzott. Igaz az esti esküvőre készültek, de rajtunk kívül volt más vendég is.
Átlagos 2017. április 8.családjával járt itt
Régóta minden évben visszajáró vendégek vagyunk (voltunk).
Kiszolgálás gyatra! 10 perc volt mire összekaparták hogy mit ettünk ittunk!
A kedvezményes kuponunkra azt mondták hogy nem tudják elfogadni pedig mikor kaptuk akkor örökösnek mondták 9 honapos volt!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
2020. szeptember 25.egyedül járt itt
Valami reggelizőhelyre álltam be az út túloldalán, egy darabig töprengtem, hogy ez tényleg csak reggeliző vagy ebédelni is lehet? Amúgy vonzó volt, jópofa hely. Aztán megláttam srégem, átellenben ezt a Nádas Csárdát, és gondoltam, inkább biztosra megyek. Hát átgurultam oda.
Nádas Csárda Gyenesdiás - Külső képNádas Csárda Gyenesdiás - Külső képNádas Csárda Gyenesdiás - Étel/italNádas Csárda Gyenesdiás - Külső képNádas Csárda Gyenesdiás - Külső képNádas Csárda Gyenesdiás - Étel/italNádas Csárda Gyenesdiás - Külső képNádas Csárda Gyenesdiás - Külső kép
2019. augusztus 3.a párjával járt itt
Sümegen nyaraltunk, amikor keszthelyi kirándulásunk után út közben megálltunk ebédelni a párommal Gyenesdiáson. Nem voltunk nagyon éhesek, ezért csak menüt kértünk. Egy megnyerő külsejű, fiatal pincér azonnal elmagyarázta, hogy ötféle levesből, illetve főételből válogathatjuk össze, mit szeretnénk enni.
2016. augusztus 15.családjával járt itt
A Kis-Balatont látogattuk meg,csodálatos volt! Hazafele már csak egy jó vacsira vágytunk. Egy helyen két étterem is volt,mi oda ültünk be ahol nem volt élő zene. A pincér azonnal jött, kedves és segítőkész volt akkor is amikor egyikünk variálni akart. Az étlap ígéretes volt, bátran bevállaltam a Kaszás csülök elnevezésű tálat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 22.a párjával járt itt
Gyenesdiáson nyaraltunk feleségemmel és ezt az éttermet ajánlotta helyben a házigazdánk. Nem csalódtunk, valóban finom fogásokat sikerült elfogyasztanunk, a kiszolgálás is kedves volt. Kiváló minősítést csak azért nem adnék az étteremnek, mert sem az ételben, sem a kiszolgálásban nem volt nyújtott átlagon felüli élményt.
Nádas Csárda Gyenesdiás - Étel/ital