Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás ★★★★

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás bemutatkozása

Gyenesdiás üdülőfaluban Keszthely és Hévíz közelében található családbarát szállodánk, a Balaton parttól 300 méterre, nyugodt környezetben. 39 m-es óriáscsúszdával, családi és felnőttbarát fürdővel.

Villa Panoráma Gyenesdiás - Kedvezményes ajánlat
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás vélemények

Kiváló 2014. szeptember 16.a párjával járt itt
Szeptemberben jártam itt a párommal. Jól éreztük magunkat, a szálloda minden szempontból tetszett. A személyzet, ahogy többen is írták már, valóban nagyon udvarias (megjegyzem, ezt is túlzásba lehet vinni és akkor már nem is hat olyan őszintének a kedvesség).
A sok pozitív benyomás mellett 2 dolgot emelnék ki: a tökéletes tisztaságot és a masszőrhölgy (Gabriella) profizmusát.
További sok sikert kívánok a Wellness Hotel Katalin csapatának!
Kiváló 2014. június 18.a párjával járt itt
Április 11-től 13-ig pihentünk a párommal a hotelba. A kiszolgálás udvarias minden igényt kielégít. Nagyon jól éreztük magunkat, maximálisan kikapcsolódhattunk. A wellnessrészleg kifogástalan tisztaságú, a medencék vize kellemes hőfokú. Szoba minden igényt kielégített, tiszta, rendezett és igényes. Berendezés modern!
Kiváló 2014. február 12.családjával járt itt
Nincs olyan ember, akinek nem tudnám ajánlani! Ha gyerekkel mész, akkor is szuper, ha kettesben elbújnál a pároddal, akkor is ideális, ha nagyobb társasággal mész, akkor is fantasztikus! Családi vezetés alatt áll a szálloda, aminek következtében minden a helyén van, a nap 24 órájában!
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kertWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kert
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép, sőt gyönyörű szálloda. Sajnos nekünk drága volt, de a kiszolgálás sőt az ellátás a szoba szuper. MInden családosnak tudom ajánlani, nagyon tágas, kényelmes szobák vannak. Tiszta rendezett a kert, a szobák. A étterem bőséges választékkal várja a vendégeket nagyon finom és választékos.
Kiváló 2013. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk itt, a 1,5 éves kisfiúnkkal. Nagyon kedves és figyelmes volt a személyzet. A szoba tiszta, a wellness részleg is. Reggelinél, és vacsoránál is nagyon bőséges volt a kínálat, finomabbnál finomabb ételekkel. Kifejezetten gyermekbarát szálloda. Az udvar is rendezett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, és mi is biztos visszatérünk!
Kiváló 2013. július 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben lévő családias 4*-os szálloda.A szoba hatalmas,jól felszerelt.A kinti-benti medencék is nagyon jók.A félpanzió bőséges-finom.Balaton part is közel van és ez is gyerekbarát.Talán nekem is egy negatív tapasztalatom volt.A játszószobában lévő játékok közül tényleg sok volt a törött és hiányos.
2013. július 11.gyerekekkel járt itt
Alapjában nagyon elégedett voltam,pár dolgot kivéve! Játszószoba nem a legjobb,a veszélyes,lestrapált trambulinnal. Reggelinél az előző esti,vacsorai ételmaradékok az etetőszékek,asztalok alatt. A személyzet kedvessége jó. . . persze ez a munkahelyük. Viszont a főnökség és családja rideg,barátságtalan volt. . . ez zavart a leginkább.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Párommal késő tavasszal voltunk ezen a szálláson. Mesevilág fogadott bennünket, mindenütt virágok, tisztaság. Úgy éreztük magunkat mintha csak és kizárólag a mi kényelmünket lesné a személyzet. Az étterem pedig kiváló, hiszen annyit ehettünk, amennyit akartunk és mégsem szedtünk fel semmi pluszt, hiszen gondosan volt összeállítva a menü.
Kiváló 2023. május 12.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt 7 évben már nem nyaraltunk a hotelban. Nagy változások lettek mindenki számára jó irányban Májusban újra szeretünk volna foglalni itt , a ár érték arányban jó is lett volna csak lett egy kis bibi a történetben szerettünk volna érvényesiteni a kedvezményünket amit 5-6 alkalomal itt töltöttünk évekkel ezelőtt Sajnos nem lehetet.
Kiváló 2022. december 29.barátokkal járt itt
A szálloda külső, belső környezete egyaránt praktikus, elegáns, és modern. Szépen karbantartott kert, este diszkivilágitásban, impozáns belső tér üveglifttel, és egy majd 7 méteres feldiszitett karácsonyfával kápráztatott el minket. A kiszolgáló személyzetről (takarítók, recepciósok) csakis a lehető legjobb véleménnyel voltunk.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - EgyébWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - VendéglátásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - BelsőWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Vendéglátás