Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás ★★★★

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás bemutatkozása

Gyenesdiás üdülőfaluban Keszthely és Hévíz közelében található családbarát szállodánk, a Balaton parttól 300 méterre, nyugodt környezetben. 39 m-es óriáscsúszdával, családi és felnőttbarát fürdővel.

Villa Panoráma Gyenesdiás - Kedvezményes ajánlat
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. február 28. telefonált
2016. 2. 21. délután a szálloda honlapján keresztül szerettem volna ajánlatot kérni a következö hétre beleértve a hétvégét is /3 éjszakára/. Mivel a rendszerük nem müködött felhívtam a szállót. /a mobil számon senki sem jelentkezett/ Ez 15. 20. -ó kor volt. Több mint 5 percet beszéltünk, megegyeztünk a pontos idöpontban, szobatipusban árban stb.
Szörnyű 2015. július 6.gyerekekkel járt itt
Ajándékba kaptuk a nyaralást szüleimtől, melyre Ők is elkísértek minket. Már többször voltunk a szállodában, eddig mindennel meg voltunk elégedve, de most nagy csalódás ért minket. Bár az ételek minősége sem olyan volt, mint korábban (zsíros ételek, előző napi vacsora reggelire kitéve változatlan formában), de a fő gond még sem ez volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. január 2.gyerekekkel járt itt
A hotel szép környezetben, könnyen megközelíthető helyen fekszik. A parkolás megoldása eléggé furcsa, ugyan is csak jóval távolabb a hoteltől megoldható. Az igaz, hogy elvileg egész közel lehet menni autóval a bejárathoz (kb 200 M), de nagyobb forgalom idején ez eléggé nehezen kivitelezhető.
Átlagos 2014. június 13.gyerekekkel járt itt
A szálloda tiszta, a személyzet kedves és az ételek nagyon finomak voltak így majdnem minden rendben volt. Ugyanis a lefoglalt szobatípus helyet alacsonyabb besorolásút akartak adni, amit nem fogadtunk el, hiszen nem azt előlegeztük le. Miután megnézték a foglalásunkat megkaptuk a lefoglalt szobát.
Wellness Hotel Katalin válasza
Kedves Vendégünk,
Köszönjük visszajelzését, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.
A félreértés tisztázása érdekében szeretném tájékoztatni, hogy legmagasabb kategóriás exclusive két légterű közös előteres szobát kínáltuk az eredetileg lefoglalt kisebb egymásbenyíló szobás elhelyezés helyett.
2014. június 18., Wellness Hotel Katalin, HotelKatalin
Átlagos 2013. július 31.családjával járt itt
A szálloda nagyon szép, a hely csodás, a tárgyi feltételek abszolút gyerekbarátak. Ám mégsem ajánlanám másnak. S hogy miért nem? A vezetőség (legalábbis bemutatkozás híján annak vélt) étkezéshez történő hozzáállása hagy "némi" kivetnivalót maga után. Kérdem én, mennyit tud enni egy kisbaba és egy kisgyerek reggeli és vacsora alkalmával?
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2019. október 25.a párjával járt itt
Kicsit kacskaringós az idejutás, de megéri :) Érkezéskor 3 parkoló is fogad, nem kell keresgetni a helyet. A hotel épületén kívül egy apartmanház is bővíti a szálláslehetőségeket. Már az udvar látványa felvidít, rengeteg a virág és a zöld növényzet, emellett kedves kis játszótér és nyuszik várják a gyerekeket.
2017. március 28.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,remek idő volt,hajókáztunk a Balatonon. Minden korosztály számára volt megfelelő elfoglaltság,szaunáztunk,gyermekek játszószobában tudtak kikapcsolódni. Az étkezés svédasztalos reggeli és vacsora bőséges volt. Szobáink elhelyezkedése csodálatos kilátással rendelkezett.
A szabadban is tudtunk fürdeni a kinti medencében,a gyerekek játszottak is.
Wellness Hotel Katalin válasza
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy családi pihenésük helyszínéül gyermekbarát szállodánkat választották, valamint pozitív értékelését. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét kellemes pihenést és még több wellness élményt tudunk Önöknek nyújtani az új családi fürdőházunkban is, ahol helyet kapott egy spirál csúszda, egy 39 m hosszú óriás csúszda, családi medence pezsgőfürdővel, bio szauna és infraszaunák is.
2019. március 5., Wellness Hotel Katalin, HotelKatalin
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. május 9.családjával járt itt
Visszajöttünk de most ért minket csalódás. Már nem fűtenek ( ez nem gond) viszont még nincs klíma! Ez gond! És sajnos sok szobát a délutáni nap totálisan felfűt, menekülési lehetőség nincs. Szóvá tettük és reagáltak is, de sajnos csak ötletelés folyt védve a mundér becsületét, miszerint túl jól szigeteltek a falak.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Külső kép
2015. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Idei 1. nyaralásunk csodásra sikedett. Nagyon családias, szép környezet. Gyerekmedence, játszótér egész napos szórakozást nyújtott. Balaton kicsit messze van illetve maga Gyenesdiás nem egy tipikus balatoni hely abban a tekintetben, hogy nem lehet pl. sétálni a kikötőben.
2014. december 12.családjával járt itt
Az itt töltött időről megírtam a véleményünket a hotel weboldalán található online vendégkönyvbe, de onnan valamiért rendszeresen eltűnik, ami a következő:
Tisztelt Hotel Katalin! Szeptemberben töltöttünk 6 éjszakát Önöknél, de be kell, hogy valljam, a várakozásainkkal ellentétben nekünk óriási csalódást okoztak.