Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás ★★★★

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás bemutatkozása

Gyenesdiás üdülőfaluban Keszthely és Hévíz közelében található családbarát szállodánk, a Balaton parttól 300 méterre, nyugodt környezetben. 39 m-es óriáscsúszdával, családi és felnőttbarát fürdővel.

Villa Panoráma Gyenesdiás - Pünkösd
Villa Panoráma Gyenesdiás
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás vélemények

Kiváló 2013. június 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szerettünk itt lenni. A szálloda szoba kényelmes volt, az erkélyről csodás volt a kilátás. Nagyon élveztük, hogy kint is volt gyermek és felnőtt medence, a melegben nagyon jól esett hűsölni benne. Viszont rossz idő esetén ott van a benti élménymedence és úszómedence is, tágas a wellness rész, mindenki megtalálja a számára megfelelőt.
2013. április 29.a párjával járt itt
Szép hétvége volt, bár a személyzet kicsit furcsa. . . ( Van, aki merev, más meg mintha bevett volna valamit ) Nem tetszett, hogy nincs arányban az ár/ érték arány. Én drágálltam a helyet, de az ételek kiválóak voltak. Családbarát, mert sok gyerek volt mikor voltunk. A szoba szép volt és nagyon tiszta! A fürdő igényes! A Balaton közel van! A környezet nagyon szép.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - SzobákWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Külső képWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kertWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kertWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kert
Kiváló 2013. április 28.gyerekekkel járt itt
Mi nagyon jól éreztük magunkat. Szinte semmit sem kellett vinnünk a gyerekeknek, s ha bármi problémánk volt, megoldotta a személyzet. Kedves, tisztelettudó, segítőkész emberek és színvonalas hely várja az idelátogatókat. Nagyon jól főznek,változatosan és egészségesen. Mi télen voltunk, ezért a kinti medencéket nem próbáltuk, de nekünk a bentiek is bőven megfeleltek.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - EgyébWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - WellnessWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Szórakozás/Sport
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
2012. májusában jártunk ott a két kislány unokánkkal és tényleg minden nagyon szép és szuper volt és valóban ajánljuk az ismerőseinknek,rokonainknak. Ezáltal az Anna unokánk ősszel is megismételte a hosszú hétvégét a másik nagyiékkal és szüleivel. Szép,csendes környezet közel a Balatonhoz.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - VendéglátásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - EgyébWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - EgyébWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Külső képWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Egyéb
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk, kikapcsolódni, pihenni. Teljesen megfelelő volt minden szempontból. A személyzet szimpatikus, figyelmes a kiszolgálás jó. Az ételek finomak és bőségesek. A szálloda tiszta, kényelmes és szép. A Wellness részleg tiszta, tágas, a víz hőmérséklete is megfelelő. Fitnesz részleg is jól felszerelt.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Párommal késő tavasszal voltunk ezen a szálláson. Mesevilág fogadott bennünket, mindenütt virágok, tisztaság. Úgy éreztük magunkat mintha csak és kizárólag a mi kényelmünket lesné a személyzet. Az étterem pedig kiváló, hiszen annyit ehettünk, amennyit akartunk és mégsem szedtünk fel semmi pluszt, hiszen gondosan volt összeállítva a menü.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Egy novemberi hétvégét töltöttünk itt a férjemmel; kifejezetten családbarát, pihenésre minden korosztálynak alkalmas hely! Nyáron is megfelelő fürdési lehetőségek vannak mind a zárt, mind a nyitott részen, és a Balaton part sincs messze. Szépen parkosított a kert, nagy terek vannak az épületben is, ugyanakkor családias az éttererem és nagyon finomak az ételek.
Kiváló 2013. április 22.családjával járt itt
Már 4x voltunk a hotel vendégei, de tervezzük, hogy ismét eltöltünk ott pár napot. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, figyelmes, a kiszolgálás kiváló. A szoba szép, hangulatos, tiszta, az ágy kényelmes. Az étterem kínálata bőséges és ízletes. A wellness részlegük csúcs. A gyerekek élvezték a konditerem minden "kínzó" eszközét. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!
2013. február 25.a párjával járt itt
Tetszett a személyzet kedvessége, köszönet érte. Szimpatikus volt környezet igényessége, a szoba harmóniája.
Javaslom a hideg vizes merülő medence mellé kiírni, hogy használat előtt szíveskedjen zuhanyozni - tapasztalatom szerint többen szauna után izzadt testtel használták.