Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás ★★★★

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás bemutatkozása

Gyenesdiás üdülőfaluban Keszthely és Hévíz közelében található családbarát szállodánk, a Balaton parttól 300 méterre, nyugodt környezetben. 39 m-es óriáscsúszdával, családi és felnőttbarát fürdővel.

Villa Panoráma Gyenesdiás - Kedvezményes ajánlat
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás vélemények

Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
2013 júniusában jártam itt. Egy hetet töltöttünk el. A szobák tiszták a wellness részleg gyönyörű a személyzet rendkivül udvarias és szakképzett. Mindenkinek ajánlom. A svédasztal bőséges változatos kifogástalan volt. Nagyon szép a környezet a kültéri medencék a park. Közel a Balaton a strand.
2013. november 4.gyerekekkel járt itt
Szépe tiszta volt a szoba, viszont a matrac nyekergős, eléggé ki volt feküdve, kényelmetlen volt. Jó fürdési lehetőség, kedves személyzet, finom ételek, szép ápolt udvar, nyuszik a kertben, egyszóval kellemes napokat töltöttünk itt, ár erték arányban jó volt, ajánlanám.
Kiváló 2013. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Kedves volt már a fogadtatás is, és ez elkísért bennünket a pihenés végéig. A szállás izlésesen berendezett és tiszta, a kert gondozott. Minden apró részletre gondoltak, minden kivánságunkat teljesítették. Az ételek finomak, ízletesek voltak, állandóan pótolták a svédasztalon az elfogyott ételeket, a felszolgálás kedves, előzékeny.
Kiváló 2013. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk itt, a 1,5 éves kisfiúnkkal. Nagyon kedves és figyelmes volt a személyzet. A szoba tiszta, a wellness részleg is. Reggelinél, és vacsoránál is nagyon bőséges volt a kínálat, finomabbnál finomabb ételekkel. Kifejezetten gyermekbarát szálloda. Az udvar is rendezett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, és mi is biztos visszatérünk!
Kiváló 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon családbarát,hangulatos szálloda, rendkívül jó áron. Sok kényelmi szolgáltatás,jó lehetőség családi kikapcsolódásra és pihenésre is. Nagyon szuper a játszószoba és a medencék is. A személyzet nem maradéktalanul kedves, de semmi komoly probléánk nem volt. a kinti medencék picit hidegek,de a bentiekben jól elvoltunk. Közel van a strandhoz a szálloda.
Kiváló 2013. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Gyermekekkel nyaralóknak ajánlom a hotelt. Kedves, segítőkész személyzet, rendezett kert, szép környezet, jó belső medencék és kiváló konyha. Mi pont a kánikula utáni lehűlés napján érkeztünk, így a külső medencék vize hideg volt, de a belső fürdő részlegben sem unatkoztunk.
Átlagos 2013. július 31.családjával járt itt
A szálloda nagyon szép, a hely csodás, a tárgyi feltételek abszolút gyerekbarátak. Ám mégsem ajánlanám másnak. S hogy miért nem? A vezetőség (legalábbis bemutatkozás híján annak vélt) étkezéshez történő hozzáállása hagy "némi" kivetnivalót maga után. Kérdem én, mennyit tud enni egy kisbaba és egy kisgyerek reggeli és vacsora alkalmával?
Kiváló 2013. július 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben lévő családias 4*-os szálloda.A szoba hatalmas,jól felszerelt.A kinti-benti medencék is nagyon jók.A félpanzió bőséges-finom.Balaton part is közel van és ez is gyerekbarát.Talán nekem is egy negatív tapasztalatom volt.A játszószobában lévő játékok közül tényleg sok volt a törött és hiányos.
2013. július 15.gyerekekkel járt itt
A szálloda és a kertje nagyon szép. Viszont a játszószoba tele van törött és hiányos játékokkal, erre teljes mértékben ráférne egy felújítás. Inkább kerülje el az ember, ha ott van, és keressen más elfoglaltságot a gyermekekkel. A benti és kinti medencék szépek, a személyzet barátságos, kedves.
2013. július 11.gyerekekkel járt itt
Alapjában nagyon elégedett voltam,pár dolgot kivéve! Játszószoba nem a legjobb,a veszélyes,lestrapált trambulinnal. Reggelinél az előző esti,vacsorai ételmaradékok az etetőszékek,asztalok alatt. A személyzet kedvessége jó. . . persze ez a munkahelyük. Viszont a főnökség és családja rideg,barátságtalan volt. . . ez zavart a leginkább.