Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás ★★★★

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás bemutatkozása

Gyenesdiás üdülőfaluban Keszthely és Hévíz közelében található családbarát szállodánk, a Balaton parttól 300 méterre, nyugodt környezetben. 39 m-es óriáscsúszdával, családi és felnőttbarát fürdővel.

Villa Panoráma Gyenesdiás - Kedvezményes ajánlat
Ensana Thermal Sárvár

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2017. január 21.a párjával járt itt
Az elmúlt évek során ötször voltunk itt, amiből háromszor szilveszterkor. A szálloda személyzetével már ismerőskét köszöntöttük egymást. Az, hogy évről évre visszajárunk gondolom sok mindent elmond a szálooda minőségéről. A mai világban ritka stabil színvonalat nyújt a vendégei részére mind vendéglátás, mind pedig minőség terén.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 12.gyerekekkel járt itt
Szilveszter után látogattuk meg a Hotelt, január második hetében. Nagyon jól éreztük magunkat. A hely tényleg profi, ha a családosokról van szó. A szobák, a wellness, a játszó szoba mind kiváló! Reggeli, vacsora bőséges, nagy a választék és finom (Nálunk még ebédre levesbüfé is volt).
Kiváló 2016. október 26.gyerekekkel járt itt
Kedves személyzet csodás környezet igazi gyerekparadicsom mindenkinek ajánlom és még biztos hogy vissza látogatunk
Kiváló 2016. október 24.gyerekekkel járt itt
Már másodszor vittük el lányommal a két kislány dédunokát a Katalin szállodába, mert annyira jól érezték magukat és ahol a gyerek jól érzi magát, ott a hozzátartozók szintén. Minden, az elhelyezés, az óriási játszószoba rengeteg játékkal, a finom és változatos svédasztal, a személyzet kedvessége, mind arra csábította a két dédunokámat, hogy kikönyörögjék, vigyük el őket újra Gyenesdiásra.
Kiváló 2016. október 16.a párjával járt itt
Rég jártunk már ilyen szállodában ahol ennyire figyelnek a kisgyermekes családokra. Igaz, hogy mi már rég nem ebbe a körbe tartozunk mégis jó volt látni, hogy a kisbabás szülők milyen felszabadultan tudták kihasználni a lehetőségeket. Folyósokon játszószobák, külön konyharész, fürdőben járóka stb.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kert
Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Ballagásomra kaptam a szüleimtől ezt a Wellness hétvégét, amit a barátommal töltöttem el május 27-29-ig. Már az első benyomás nagyon jól sikerült, mindenki mosolygós volt, és mindent elmagyaráztak részletesen, valamit elmutogatták, hogy mit merre találunk.
Kiváló 2016. május 24.gyerekekkel járt itt
Szeptember elején voltunk 4 nap 3 éjszakára egy 4 év alatti és egy 1 év alatti gyerekkel. Pont kifogtuk az utolsó meleg pár napot! Az alsó teraszos szobát kaptuk, ahonnan 10 lépésre voltak a medencék. Szép, tiszta, kívül, belül gyerek-, és felnőtt medencék. Félpanziós ellátásunk volt, de emellett minden d. u.
Kiváló 2016. május 16.családjával járt itt
Érkezéskor az új hely varázsa fogad mindig, bármikor jövünk ide. Majd a kezdeti visszafogottságot követően gyorsan ellazulunk a gyönyörű virágos kert, a medence és nem utolsó sorban a már ismerős, de mindig mosolygós, kedves személyzet láttán. Megesett, hogy a közeli Balaton partra csak illendőségből mentünk le fürödni, annyira kellemesen éreztük magunkat a hotel kertjében, a medence partján.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. május 9.családjával járt itt
Visszajöttünk de most ért minket csalódás. Már nem fűtenek ( ez nem gond) viszont még nincs klíma! Ez gond! És sajnos sok szobát a délutáni nap totálisan felfűt, menekülési lehetőség nincs. Szóvá tettük és reagáltak is, de sajnos csak ötletelés folyt védve a mundér becsületét, miszerint túl jól szigeteltek a falak.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Külső kép
Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
A feleségem azt a meglepetést találta ki a születésnapomra, hogy a tudtomon kívül szállást foglal Gyenesdiásra, a Welness Hotel Katalin-ba. A párommal és kislányommal azon a vasárnapon babaúszásra indultunk egy közeli településre.