Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás ★★★★

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás bemutatkozása

Gyenesdiás üdülőfaluban Keszthely és Hévíz közelében található családbarát szállodánk, a Balaton parttól 300 méterre, nyugodt környezetben. 39 m-es óriáscsúszdával, családi és felnőttbarát fürdővel.

Villa Panoráma Gyenesdiás - Kedvezményes ajánlat
Ensana Thermal Sárvár

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. február 28. telefonált
2016. 2. 21. délután a szálloda honlapján keresztül szerettem volna ajánlatot kérni a következö hétre beleértve a hétvégét is /3 éjszakára/. Mivel a rendszerük nem müködött felhívtam a szállót. /a mobil számon senki sem jelentkezett/ Ez 15. 20. -ó kor volt. Több mint 5 percet beszéltünk, megegyeztünk a pontos idöpontban, szobatipusban árban stb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 7.gyerekekkel járt itt
Másodszor jártunk a hotelben. Szerencsére nem volt semmi csalódás, ugyanolyan jól éreztük magunkat, mint első alkalommal. A hotel csendes és nyugodt. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A játszóház nagyon szép és csendes.
A gasztronómia pedig továbbra is elsőrangú. Minden étel friss, a hotel méretéhez képest óriási a választék és az ízek fantasztikusak. Biztos, hogy még visszatérünk.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Szobák
Kiváló 2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Öt mesés napot töltöttünk ebben a gyönyörü, családbarát hotelban, meseszép kerttel, a medencék a kisfiamnak nagyon tetszettek, a játszoház, az ételek finomak voltak. . csak pozitívat tudok írni. A strand is közel volt, pár perc sétával elérhetö. . a környéken több kirándulási lehetöséggel. .
2015. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Idei 1. nyaralásunk csodásra sikedett. Nagyon családias, szép környezet. Gyerekmedence, játszótér egész napos szórakozást nyújtott. Balaton kicsit messze van illetve maga Gyenesdiás nem egy tipikus balatoni hely abban a tekintetben, hogy nem lehet pl. sétálni a kikötőben.
Szörnyű 2015. július 6.gyerekekkel járt itt
Ajándékba kaptuk a nyaralást szüleimtől, melyre Ők is elkísértek minket. Már többször voltunk a szállodában, eddig mindennel meg voltunk elégedve, de most nagy csalódás ért minket. Bár az ételek minősége sem olyan volt, mint korábban (zsíros ételek, előző napi vacsora reggelire kitéve változatlan formában), de a fő gond még sem ez volt.
Kiváló 2015. július 3.gyerekekkel járt itt
Csodálatos négy napot töltöttünk 3 éves kislányunkkal a hotelben. Személyzet segítőkész, barátságos, udvarias. Tényleg minden a gyerekekről szólt, akik szerintem egytől egyik jól érezték magukat és a szüleik is. 99%-ban gyerekes vendégek voltak különböző korosztályból, kislányunk is hamar talált barátokat a medencében, homokozóban és a játszóházban is.
Kiváló 2015. június 20.a párjával járt itt
Negyedik alkalommal pihentünk Gyenesdiáson a Katalin Hotelben. Most is, mint minden évben nagyon jól éreztük magunkat. A csodálatos környezet, a rengeteg virág, akedves, szolgálatkész személyzet, a ragyogóan tiszta szobák, a finom , változatos ételek ujra visszavárnak minket! Az akciók lehetővé teszik, hogy a kisebb keresetű emberek is itt pihenhessenek. Köszönjük!

2015. jun. 9-től 13-ignyaraltunk itt. Lichtl Béláné Sopron
Kiváló 2015. március 27.gyerekekkel járt itt
Ez a hely, önmagában megtestesíti a kényelmet, a kikapcsolódást, a szerteágazó lehetőségeket, és mindent, amire egy embernek a vágyott pihenéséhez szüksége lehet. A tisztaság kimagasló, a személyzet rendkívül figyelmes és kedves, és az egész komplexum gyönyörű. Gyerekbarát hotel, és ez minden pillanatában visszaköszön.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Külső képWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - BelsőWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Belső
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2015. február 8.a párjával járt itt
Ez a szálloda is a kellemes meglepetéseinket gyarapította, igazolta gyermekeink és barátaink ajánlását, valamint a saját ajánlatukba leírtakat igyekeztek minden téren teljesíteni. Recepció
dolgozói végtelen udvarias hozzá állást tanúsítottak és személyes kíséretet valamint információt nyújtottak.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kertWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - EgyébWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - WellnessWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - VendéglátásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - BelsőWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - VendéglátásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - SzobákWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - SzobákWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - SzobákWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - BelsőWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - BelsőWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Szórakozás/Sport
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. január 2.gyerekekkel járt itt
A hotel szép környezetben, könnyen megközelíthető helyen fekszik. A parkolás megoldása eléggé furcsa, ugyan is csak jóval távolabb a hoteltől megoldható. Az igaz, hogy elvileg egész közel lehet menni autóval a bejárathoz (kb 200 M), de nagyobb forgalom idején ez eléggé nehezen kivitelezhető.