Hisztéria Cukrászda Gyömrő

4,8Kiszolgálás
4,5Hangulat
4Ár / érték
4,8Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Legjobb ár
2023.01.01-ig
Thermal Hotel Visegrád
Kérd ajánlatunkat!
Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval 10% kedvezménnyel!
Relax Wellness Félpanzióval 10% kedvezménnyel!
2023.12.21-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Hisztéria Cukrászda Gyömrő vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 892 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 15497 feltöltött kép
2022. július 2.egyedül járt itt
Úgy alakult, hogy ma Gyömrőn kerestem enyhülést. Amíg az ismerősöm Péteriben esketett, nekem is el kellett ütni valamivel az időt. Péteriben nem sok cukrászdát láttam. Gyömrő annál azért jobban ki van stafírozva. Van egy szép kis park, talán a centrumban, annak sarkán van egy körforgalom, és annak két partján két fagyizó is, sőt, a Hisztéria azért több ennél, komplett cukrászda, láthatóan széles kínálattal.
4Ételek / Italok
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Hisztéria Cukrászda Gyömrő - BelsőHisztéria Cukrászda Gyömrő - BelsőHisztéria Cukrászda Gyömrő - EgyébHisztéria Cukrászda Gyömrő - BelsőHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - BelsőHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - BelsőHisztéria Cukrászda Gyömrő - BelsőHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Étel/italHisztéria Cukrászda Gyömrő - Külső képHisztéria Cukrászda Gyömrő - Külső kép
Még több kép (16 db) >>
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 84 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. november 28.a párjával járt itt
A hűtőben sorakoztak az új hullamos trendi sütik, mi mégis a hagyományos francia krémesre vetettünk szemet, elvitelre. Kb. 25 perc telt el, mire megkóstoltuk otthon. Sajnos, nem ez volt a nyerő.
Friss volt, de a rétegek közötti tészta elázott, a karamell tető nyúlós-folyós állagú volt. Felejtős.
Kértünk 6 krumplispogit is, azzal nem volt gond.
Kiszolgálás megfelelő.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 50 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 43 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 7.családjával járt itt
Már messziről kiszúrja az ember a szökőkút mellett lévő stílusos kiülővel rendelkező és vicces nevű cukrászdát. Fagylaltot vettünk a családdal, alig tudtunk választani a sok szép fagyi közül. A klasszikus ízek mellett sok különleges és gazdagon díszített fagyi volt.
5Ételek / Italok
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 22.családjával járt itt
Sokféle süteményekkel és fagylalttal vár a Hisztéria cukrászda, a Gyömrő központjában található vendéglátóegység nagyon hangulatos, kíváló ízélményt kínál, finomak a sütemények, sokféle választék van. Én képviselőfánkot ettem, ami jó nagy volt és finom friss. Ehhez fogyasztottam egy csésze inycsiklandó cappucinot.
5Ételek / Italok
5Hangulat