Hisztéria Cukrászda Gyömrô

4,7Kiszolgálás
4,7Hangulat
4Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2023.01.01-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kérd ajánlatunkat!

Hisztéria Cukrászda Gyömrô vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 84 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. november 28.a párjával járt itt
A hűtőben sorakoztak az új hullamos trendi sütik, mi mégis a hagyományos francia krémesre vetettünk szemet, elvitelre. Kb. 25 perc telt el, mire megkóstoltuk otthon. Sajnos, nem ez volt a nyerő.
Friss volt, de a rétegek közötti tészta elázott, a karamell tető nyúlós-folyós állagú volt. Felejtős.
Kértünk 6 krumplispogit is, azzal nem volt gond.
Kiszolgálás megfelelő.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 49 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 43 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 7.családjával járt itt
Már messziről kiszúrja az ember a szökőkút mellett lévő stílusos kiülővel rendelkező és vicces nevű cukrászdát. Fagylaltot vettünk a családdal, alig tudtunk választani a sok szép fagyi közül. A klasszikus ízek mellett sok különleges és gazdagon díszített fagyi volt.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 22.családjával járt itt
Sokféle süteményekkel és fagylalttal vár a Hisztéria cukrászda, a Gyömrő központjában található vendéglátóegység nagyon hangulatos, kíváló ízélményt kínál, finomak a sütemények, sokféle választék van. Én képviselőfánkot ettem, ami jó nagy volt és finom friss. Ehhez fogyasztottam egy csésze inycsiklandó cappucinot.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás