Bori Mami Gyöngyös

Bori Mami GyöngyösBori Mami Gyöngyös
Bori Mami GyöngyösBori Mami Gyöngyös
40 fotó

Bori Mami Gyöngyös bemutatkozása

Ha Gyöngyös, akkor Bori Mami! A Mátra kapujában található csendes kisvárosban az elegáns, mégis könnyed stílusú Bori Mami belső tere több mint 40 férőhelyes, családias és melegséget árasztó hangulata pedig olyan érzést kelt, mintha hazatérnénk. Étel- és ital kínálatával, valamint programjaival és élő zenés koncertjeivel az egész családot kiszolgálja.
Tovább olvasom >>

3,4Kiszolgálás
3,6Hangulat
2,5Ár / érték
3,7Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
71.264 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Bori Mami Gyöngyös vélemények

Szörnyű 2022. április 13.egyedül járt itt
Nem szokásom sem urizálni, sem pedig flancolni, de a múlt héten, amikor olyan hideg volt, és sétáltam a városban, úgy gondoltam: Ennyit megengedhetek magamnak, beülök a nagy hidegben egy jó pohár borra, és megvacsorázok. Nos: megbántam!
Szörnyű 2022. március 28.a párjával járt itt
Sokat hallottunk már róla, gondoltuk, mi is kipróbáljuk. Oda sétáltunk a párommal, és a kutyával, aztán vihettük haza a kis kedvencünket, ha be akartunk ülni! :( De mi visszamentünk, hogy kipróbáljuk. Kár volt! Leadtuk az étlapról a rendelést, több, mint egy órát vártunk arra, amit rendeletünk.
Szörnyű 2022. március 25., üzleti partnerrel járt itt
Megdöbbentő! Túlárazott és silány hely!
Egy nagy nulla, kisebb változtatások esetén szájhúzás kiszolgálás! Nem ajánlom senkinek ezt az éttermet, a legsilányabb menza. Silány alapanyagok, nem is beszélve arról, hogy íztelen volt az egész menüsor. Budapesti belvárosban nem fizetünk enyit!
Az a különbség, hogy ott minőséget kapunk kisseb pénzért!
1Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 75 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 10.családjával járt itt
Régebben már voltunk itt, aztán olvastam, hogy új séfjük van. A belső is megújult, elegánsabb lett, mint volt. De a bakancsos turistát most sem nézik ki. Nekem tetszik az új design, és ami fontos, a székek is kényelmesek. A kiszolgálás úgy profi, hogy közben nem merev, kedves, ha kell, odakacsintós.
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 225 városban járt márFelfedező - 237 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1849 feltöltött kép
Átlagos 2018. november 25.a párjával járt itt
Gyöngyösre mentünk 3-an egy díjkiosztóra és utána ide tértünk be vacsorázni. Szép, kellemes hely a belvárosban, de nem erre számítottunk. A pincérek kedvesek, de az árak magasak, az adagok kicsik, de az étel jó ízű. A krumplipüré leves kb. 2,5 dl 1. 100 Ft volt.
4Ételek / Italok
2Kiszolgálás
4Hangulat
4Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 60 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 43 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 19.a párjával járt itt
Kirándulás után kerestünk helyi éttermet egy délutáni ebédhez. A Bori mami mellett döntöttünk - szerencsére. A hely kívül-belül gyönyörű, elegáns, különleges, de nem túl elit mégsem. A felszolgálók figyelmesek, kedvesek. A levendulás limonádé itt a legfinomabb! ! ! A főételeket gyorsan és megfelelő hőmérsékletűen kaptuk meg.
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2397 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24903 feltöltött kép
Kiváló 2018. február 5.gyerekekkel járt itt
A Google kommentelőinek benyomásaival ellentétben az első szembeötlő dolog számunkra a baráti árfekvés volt, igaz, a Balaton és a Főváros frissen meglátogatott igényesebb éttermeivel kontrasztolva, s nem a gyöngyösi fősodorral összevetve. A beltér elegáns, modern, de ugyanakkor barátságos, vendégmarasztaló is.
4Hangulat
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Bori Mami Gyöngyös - Külső képBori Mami Gyöngyös - Étel/italBori Mami Gyöngyös - Étel/italBori Mami Gyöngyös - Étel/italBori Mami Gyöngyös - Étel/italBori Mami Gyöngyös - Étel/ital
Még több kép (3 db) >>
Kiváló 2017. november 21.családjával járt itt
Egy motoros túra közbenső állomásaként kerestük fel az éttermet. Kíváncsiak voltunk, hogy igazak-e a korábban róla hallott pozitív vélemények. A hely kialakítása már első ránézésre megfogott, elegáns, de nem hivalkodó, barátságos környezet fogadott. A felszolgálás végig nagyon udvarias, de nem tolakodó volt, éreztük, hogy itt valóban a vendég a fontos.
2017. október 22.családjával járt itt
Az éttermet késő délután-kora este kerestük fel családdal. A fogadtatás nagyon kedves , minden ott dolgozó mosolyogva fogadja a vendéget. Nekem egy kicsit a felszolgáló úr udvariatlan volt, bár nem tettem szóvá. A beszélgetésünket elég erőszakosan szakította meg, mikor az ital-étel rendelést felvette.
3Ételek / Italok
3Ár / érték arány
Átlagos 2017. május 15.családjával járt itt
2017 május 13-án jártunk itt. Négy főre 13 órára foglaltunk asztalt. A hely nagyon szép, udvarias és gyors a kiszolgálás az ételek az árukhoz képest nagyon gyengék. Az adagok sok étterem gyermek adagját sem közelítik meg. A marhahús leves hideg volt nyers répával a hús talán 1dkg volt benne az íze felejthető.
2Ételek / Italok
4Kiszolgálás
18 értékelés / 2 oldalon
Bori Mami Gyöngyös a térképen
3200 GyöngyösBelváros tér 7.
06 30 8309343
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-CS