Bori Mami Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Belváros tér 7.

Bori Mami Gyöngyös a térképen

grill ételek ...
Élőzene:
jazz, könnyűzene
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Konferenciaterem - max. 50 fő
van

Bori Mami Gyöngyös bemutatkozása

Ha Gyöngyös, akkor Bori Mami! A Mátra kapujában található csendes kisvárosban az elegáns, mégis könnyed stílusú Bori Mami belső tere több mint 40 férőhelyes, családias és melegséget árasztó hangulata pedig olyan érzést kelt, mintha hazatérnénk. Étel- és ital kínálatával, valamint programjaival és élő zenés koncertjeivel az egész családot kiszolgálja. Reggel 7:30-tól már hideg és meleg reggelivel, kávé és tea különlegességekkel várjuk kedves vendégeinket. Ebédidőben lehetőség van gondosan összeállított menü fogyasztására, amelyhez helyben készített desszerteket és limonádékülönlegességeket ajánlunk. Az esti vacsora mellé pedig a ház Abasári borától kezdve a magyar szőlőből érlelt remekeken át argentín borkülönlegességekig válogathatnak az ínyencek. A Bori Mami kiváló helyszínül szolgál üzleti megbeszélésekhez, baráti kávézásokhoz és családi összejövetelekhez is. Kora tavasztól késő őszig az ugyanúgy 40 férőhelyes terasz szolgál oázisként a városi forgatagban megpihenni vágyók számára. A lugasszerűen kialakított, kertszerű helyiség teljesen fedett, szigetelt és fűthető, így a hűvösebb estéken is élvezhetjük a belvárosra néző páratlan kilátást.

Bori Mami Gyöngyös képei

Bori Mami Gyöngyös vélemények

boogi TOP szállásértékelő
boogi TOP étteremértékelő
2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Régebben már voltunk itt, aztán olvastam, hogy új séfjük van. A belső is megújult, elegánsabb lett, mint volt. De a bakancsos turistát most sem nézik ki. Nekem tetszik az új design, és ami fontos, a székek is kényelmesek. A kiszolgálás úgy profi, hogy közben nem merev, kedves, ha kell, odakacsintós. Az ételválaszték szerintem változatos, hagyományos nagymamás ételek újra gondolva.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyöngyösre mentünk 3-an egy díjkiosztóra és utána ide tértünk be vacsorázni. Szép, kellemes hely a belvárosban, de nem erre számítottunk. A pincérek kedvesek, de az árak magasak, az adagok kicsik, de az étel jó ízű. A krumplipüré leves kb. 2,5 dl 1. 100 Ft volt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kirándulás után kerestünk helyi éttermet egy délutáni ebédhez. A Bori mami mellett döntöttünk - szerencsére. A hely kívül-belül gyönyörű, elegáns, különleges, de nem túl elit mégsem. A felszolgálók figyelmesek, kedvesek. A levendulás limonádé itt a legfinomabb! ! ! A főételeket gyorsan és megfelelő hőmérsékletűen kaptuk meg. Ízléses tálalás, megfelelő adag.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Google kommentelőinek benyomásaival ellentétben az első szembeötlő dolog számunkra a baráti árfekvés volt, igaz, a Balaton és a Főváros frissen meglátogatott igényesebb éttermeivel kontrasztolva, s nem a gyöngyösi fősodorral összevetve. A beltér elegáns, modern, de ugyanakkor barátságos, vendégmarasztaló is. A kiszolgálás kifogástalan: pincérünk gyors, pontos, felkészült, udvarias.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Egy motoros túra közbenső állomásaként kerestük fel az éttermet. Kíváncsiak voltunk, hogy igazak-e a korábban róla hallott pozitív vélemények. A hely kialakítása már első ránézésre megfogott, elegáns, de nem hivalkodó, barátságos környezet fogadott. A felszolgálás végig nagyon udvarias, de nem tolakodó volt, éreztük, hogy itt valóban a vendég a fontos.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22.
Az éttermet késő délután-kora este kerestük fel családdal. A fogadtatás nagyon kedves , minden ott dolgozó mosolyogva fogadja a vendéget. Nekem egy kicsit a felszolgáló úr udvariatlan volt, bár nem tettem szóvá. A beszélgetésünket elég erőszakosan szakította meg, mikor az ital-étel rendelést felvette. Az étterem neve alapján valami házias jellegű ételekre számítottunk.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
2017 május 13-án jártunk itt. Négy főre 13 órára foglaltunk asztalt. A hely nagyon szép, udvarias és gyors a kiszolgálás az ételek az árukhoz képest nagyon gyengék. Az adagok sok étterem gyermek adagját sem közelítik meg. A marhahús leves hideg volt nyers répával a hús talán 1dkg volt benne az íze felejthető.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Korábban olvasott ajánlások alapján célzottan kerestem fel a Bori Mamit. A Millenáris Gourmet Fesztiválon többször részt vettek. Bár Gyöngyösön szinte minden nyáron megfordulunk egyszer, legalább átutazóban, de előtte nem ismertem az éttermet. Valószínűleg ez a város legelegánsabb, prémium kategóriában pozicionált étterme, de az árak ehhez a színvonalhoz képest igen barátságosak.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Március 16-án délután egy barátommal tértünk be az étterembe. Nem véletlenül, az internetes és egyéb reklámok, elérték céljukat. Kifejezetten ide szerettünk volna jönni, úgy hogy ezért is csalódás amit itt kaptunk. Elsőnek palóc levest kértünk, és innen sajnos már nem is léptünk tovább.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nagyon régen vártam, hogy kipróbálhassam ezt az éttermet, izgatottan léptem be az ajtón. A hely nagyon szép, trendi, ezt tudtam. A teríték igényes, bár ezen a szinten már alap lenne a textilszalvéta. A pincér kedves, szinte már túlságosan is. Mikor az ételeket szolgálták fel, többen sürögteg-forogtak körülöttünk, szinte minden asztaltársamra jutott egy-egy pincér.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2021.12.20.
Vár Camping
Sirok
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.10.10.
Csobogó Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2022.03.05.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 10.088,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, röplabdázásással, játszószoba és gyermek sóhomokozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.30.
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2021.12.31.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.03.05.
Margaréta Apartmanház
Bogács
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2021.10.31.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.03.31.
Excellence Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.03.05.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.06.05. - 2022.01.31.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.944 - 24.012,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.03.16. - 2021.11.30.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 23.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Gyöngyös
Kastélyhotel Sasvár Gyöngyös
D&A Apartmanház Gyöngyös
Aquarell relax (min. 2 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)

Bori Mami GyöngyösX