Bori Mami Gyöngyös

Bori Mami Gyöngyös
Bori Mami GyöngyösBori Mami Gyöngyös
Bori Mami GyöngyösBori Mami Gyöngyös

Bori Mami Gyöngyös bemutatkozása

Ha Gyöngyös, akkor Bori Mami! A Mátra kapujában található csendes kisvárosban az elegáns, mégis könnyed stílusú Bori Mami belső tere több mint 40 férőhelyes, családias és melegséget árasztó hangulata pedig olyan érzést kelt, mintha hazatérnénk. Étel- és ital kínálatával, valamint programjaival és élő zenés koncertjeivel az egész családot kiszolgálja.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Bori Mami Gyöngyös vélemények

Gyenge 2024. március 10.a párjával járt itt
A rendelt étel mátrai borzaska megsem közelítette a gasztronómiában elvárt minőséget. A felszolgát étel sima párizsi szelet juturó morzsával megszórva. Más vendégláto helyeken fogyasztott ételeken fokhagymás tejföl és sajt szerepelt. A köret mennyisége és állaga (burgonya püré) kritikán aluli.
Szörnyű 2022. április 13.egyedül járt itt
Nem szokásom sem urizálni, sem pedig flancolni, de a múlt héten, amikor olyan hideg volt, és sétáltam a városban, úgy gondoltam: Ennyit megengedhetek magamnak, beülök a nagy hidegben egy jó pohár borra, és megvacsorázok. Nos: megbántam!
Szörnyű 2022. március 28.a párjával járt itt
Sokat hallottunk már róla, gondoltuk, mi is kipróbáljuk. Oda sétáltunk a párommal, és a kutyával, aztán vihettük haza a kis kedvencünket, ha be akartunk ülni! :( De mi visszamentünk, hogy kipróbáljuk. Kár volt! Leadtuk az étlapról a rendelést, több, mint egy órát vártunk arra, amit rendeletünk.
Szörnyű 2022. március 25., üzleti partnerrel járt itt
Megdöbbentő! Túlárazott és silány hely!
Egy nagy nulla, kisebb változtatások esetén szájhúzás kiszolgálás! Nem ajánlom senkinek ezt az éttermet, a legsilányabb menza. Silány alapanyagok, nem is beszélve arról, hogy íztelen volt az egész menüsor. Budapesti belvárosban nem fizetünk enyit!
Az a különbség, hogy ott minőséget kapunk kisseb pénzért!
Kiváló 2020. augusztus 10.családjával járt itt
Régebben már voltunk itt, aztán olvastam, hogy új séfjük van. A belső is megújult, elegánsabb lett, mint volt. De a bakancsos turistát most sem nézik ki. Nekem tetszik az új design, és ami fontos, a székek is kényelmesek. A kiszolgálás úgy profi, hogy közben nem merev, kedves, ha kell, odakacsintós.
1947
Átlagos 2018. november 25.a párjával járt itt
Gyöngyösre mentünk 3-an egy díjkiosztóra és utána ide tértünk be vacsorázni. Szép, kellemes hely a belvárosban, de nem erre számítottunk. A pincérek kedvesek, de az árak magasak, az adagok kicsik, de az étel jó ízű. A krumplipüré leves kb. 2,5 dl 1. 100 Ft volt.
Kiváló 2018. augusztus 19.a párjával járt itt
Kirándulás után kerestünk helyi éttermet egy délutáni ebédhez. A Bori mami mellett döntöttünk - szerencsére. A hely kívül-belül gyönyörű, elegáns, különleges, de nem túl elit mégsem. A felszolgálók figyelmesek, kedvesek. A levendulás limonádé itt a legfinomabb! ! ! A főételeket gyorsan és megfelelő hőmérsékletűen kaptuk meg.
Kiváló 2018. február 5.gyerekekkel járt itt
A Google kommentelőinek benyomásaival ellentétben az első szembeötlő dolog számunkra a baráti árfekvés volt, igaz, a Balaton és a Főváros frissen meglátogatott igényesebb éttermeivel kontrasztolva, s nem a gyöngyösi fősodorral összevetve. A beltér elegáns, modern, de ugyanakkor barátságos, vendégmarasztaló is.
Bori Mami Gyöngyös - Külső képBori Mami Gyöngyös - Étel/italBori Mami Gyöngyös - Étel/italBori Mami Gyöngyös - Étel/italBori Mami Gyöngyös - Étel/italBori Mami Gyöngyös - Étel/ital
Kiváló 2017. november 21.családjával járt itt
Egy motoros túra közbenső állomásaként kerestük fel az éttermet. Kíváncsiak voltunk, hogy igazak-e a korábban róla hallott pozitív vélemények. A hely kialakítása már első ránézésre megfogott, elegáns, de nem hivalkodó, barátságos környezet fogadott. A felszolgálás végig nagyon udvarias, de nem tolakodó volt, éreztük, hogy itt valóban a vendég a fontos.
2017. október 22.családjával járt itt
Az éttermet késő délután-kora este kerestük fel családdal. A fogadtatás nagyon kedves , minden ott dolgozó mosolyogva fogadja a vendéget. Nekem egy kicsit a felszolgáló úr udvariatlan volt, bár nem tettem szóvá. A beszélgetésünket elég erőszakosan szakította meg, mikor az ital-étel rendelést felvette.
Bori Mami Gyöngyös a térképen
3200 GyöngyösBelváros tér 7.
06 30 8309343
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo