TV-Torony Kilátó Körpresszó Gyöngyös

Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Kékestetőn lévő TV-toronyban több alkalommal is jártam, az első alkalomra már nem is emlékszem, hogy pontosan mikor, maradjunk annyiban, hogy osztálykirándulás részeként gyerekkoromban, a 80-as években. A torony 1981-ben épült, az elődje, a mellette lévő kisebb, ám a számomra sokkal tetszetősebb rusztikus torony zárva tart, nem volt látogatható.
Balatonberény

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 11. - 4 látogató hasznosnak vélte
Október elején a Kékes Tetőn járva felmentünk a TV torony felső kilátójába. Bár lenn nem tűnt szelesnek az idő, itt fenn majd elvitt a szél. Az idő kicsit párás volt, így csak a közelebbi helyeket lehetett látni. Egy szinttel lejjebb kapott helyett a presszó, ahonnan üveg mögül, melegben ugyanaz a panoráma várt minket, mint pár méterrel feljebb a szélben.
Debrecen

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Találékony nép a magyar. Ezt akkor állapitottam meg,mikor feljutottam a Kékestetői tv toronyba ahol kilátó is műkődik. . Természetesen a nyitott körfolyosó panorámája után lementünk az alatta lévő zárt folyosóra ahol a hangzatos nevű Torony presszó működik. . Az alig 2 méter széles folyosón képesek voltak berendezni egy presszót pulttal és dolgozóval kiegészitve, a kör további kerűletén asztalokkal és székekkel.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 13.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.05.06. - 2021.12.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.20. - 2022.04.20.
HR Apartmanház
3 nap/2 éjszaka: reggelis ellátással, kávé- és borbekészítéssel, 1 alkalmas strandbelépővel, városnéző kisvonatozással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.03. - 2021.08.31.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Gyöngyös
Kastélyhotel Sasvár Gyöngyös
D&A Apartmanház Gyöngyös
Karácsony ünnepe (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)

TV-Torony Kilátó Körpresszó GyöngyösX