Szalai Vendéglő Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Szalai Vendéglő Győr vélemények

Kiváló 2016. augusztus 1.egyedül járt itt
Szombaton (2016.07.30 )betértem vacsorázni.Steak a kedvencem azt választottam. kiváló volt.hozzá egy szép testes villányi vörös,hát fenséges volt.A kiszolgálás gyors,szakszerű. az ár érték arány jó.Kiszolgálás tökéletes a pincér ajánlja az ételeket és a hozzávaló italt. az adag is szép.
Szalai Vendéglő Győr - Étel/italSzalai Vendéglő Győr - Étel/ital
Kiváló 2016. március 3.barátokkal járt itt
. . illetve, hogy pontos legyek : a marha is jó! ! Persze könnyű nekik , mikor már eleve jó amiből kiindulnak. . Talán az alapanyagnál kezdödhet valami. . ! ? Igen , meg az ALAPoknál! Belépsz, és azt érzed: vagy Valaki! Kabát, sapka, sál a fogasra,,kósza léptek, hogy helyed megtaláld, semmi extra, hűvös elegancia,,,csak hirtelen éhes-szomjas járókelőből VENDÉG leszel!
Kiváló 2016. január 30.barátokkal járt itt
Kiváló konyha, profi személyzet, minőségi milliő, egyszerűen a legjobb Győrben :) Az üzletvezető rátermettsége megkérdőjelezhetetlen ! Mi biztosan nem cseréljük le, és bátran merjük ajánlani bárkinek! Családi események, baráti találkozók,céges rendezvények, vagy csak ha megéheztél . . . Ha egy jó estére vágysz, ne keress tovább, Szalai vendélő :)
Kiváló 2016. január 26.a párjával járt itt
Életünk top 3 éttermében biztos, hogy benne van. Nagyon ízletes, és különlegesen ízesített ételeket ettünk itt. Ha erre járunk, biztos, hogy betérünk, mert maradandó élmény volt. A párom és én 2 eltérő jellegű ételt kértünk, de nem tudtuk eldönteni kié a finomabb. Mindennel meg voltunk elégedve, csak ajánlani tudjuk másoknak is! Az árak is rendben voltak. Csillagos ötös!
Kiváló 2016. január 2.barátokkal járt itt
Rendszeresen járunk a Szalai vendéglőbe a kiváló konyhája és a profi, személyre szabott kiszolgálás miatt. Az ételekben soha nem csalódtunk, a borlap is változatos, minden ételhez tud a vendég megfelelő bort választani. Mindezek mellett meg kell említeni az üzletvezetőt, akinek a szakmaisága megkoronázza a gasztronómiai élményt. Külön kiemelendő a sommelier felkészültsége. Köszönjük!
Kiváló 2015. december 23.barátokkal járt itt
Előre foglaltunk asztalt. Adventi időben ez ajánlott. Hagymás marhasteaket ettem. Médiumra sütve kértem. Kiváló volt! Barátaim kedvence a marhasteak hízott libamájjal. Rendszeres fogyasztói. Soha nem csalódnak, olyan nagyszerűen készítik. A Szalai borkínálata kivételes.
Szalai Vendéglő Győr - Étlap/itallapSzalai Vendéglő Győr - Étlap/itallapSzalai Vendéglő Győr - Étel/italSzalai Vendéglő Győr - Étel/italSzalai Vendéglő Győr - Étel/italSzalai Vendéglő Győr - Étel/italSzalai Vendéglő Győr - Étel/ital
Kiváló 2015. december 15.egyedül járt itt
Már-már családias a kapcsolat a kiszolgáló személyzet és a törzs- vendégek között. Néha főidőben várni kell a szabad asztalra, de megéri. Menü fogyasztásához az ár/érték arány a környező éttermek közül (jó sok van belőlük) a legjobb. Általában heti 3-5 alkalommal járok az étterembe menüt fogyasztani.
Kiváló 2015. december 2.barátokkal járt itt
Adventi kirándulásra mentünk Győrbe. Megkérdeztünk egy helyi embert, hol ebédelhetnénk, aki egyértelműen a Szalai vendéglőt ajánlotta. Nem csalódtunk. Kiváló volt minden! Olyan hatalmas, ízletes és finom bécsi-szeletet tálaltak fel krumplisalátával, ami minden képzeletet felülmúl.
Szalai Vendéglő Győr - Étel/italSzalai Vendéglő Győr - Étel/ital
2015. augusztus 19.a párjával járt itt
Párommal ebédeltünk itt, és nem csalódtunk. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás udvarias, figyelmes. Bent ültünk le, így a terasz hangulatát nem ismerem, de az étterem elegáns és tiszta. Az adagok nem óriásiak, de jól laktunk. Nem az olcsó, de még nem is a "hűdedrága" kategóriába tartozik.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. július 19., kollégákkal járt itt
Céges vacsora alkalmával jártam a vendéglőben. Az étel ízletes volt és bőséges, a kiszolgálás rendben volt. Az árról nem tudok nyilatkozni mivel a cég rendezte. Az egyetlen negatívum a külön helyiség hangulata volt. 20-an voltunk egy ennyi ember fogadására igencsak szűkös különteremben.