Szalai Vendéglő Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Szalai Vendéglő Győr vélemények

Átlagos 2015. július 10.családjával járt itt
Egy kirándulás során tértünk be az étterembe, tudatosan választva ezt a helyet, mivel jó véleményeket olvastam róla. Nekem sajnos nincsenek hasonló tapasztalataim. Annyi biztos, hogy rendezett, tiszta hely, könnyen megközelíthető, jó árakkal, és az árakhoz képest nagy adag ételekkel.
Szörnyű 2015. június 22. járt itt
Sikerült belefutnunk egy kórházi étkeztetésre emlékeztető menübe. . . Nem helyi lakosokként egy egyszerű éttermet kerestünk ebédidőben, ott szembesültünk vele, hogy délután háromig csak menüztetés van. Gondoltuk kipróbáljuk - hát nem kellett volna. A Brassóinak nevezett valami szinte ehetetlen volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 20.barátokkal járt itt
Múlt hétvégén a párommal és a barátainkkal voltunk ebben az étteremben. Ezen az oldalon kerestem rá ,mielőtt elmentünk és nem csalódtunk az ajánlásokban. Nagyon finom,ízletes,bőséges adagok,extra gyors és nagyon kedves kiszolgálás és az árak is nagyon jók. Az étteremben nagyon sokan voltak(amin nem csodálkozom),de érdemes előtte telefonon helyet foglalni.
Kiváló 2014. december 4.barátokkal járt itt
Kellemes környezet, udvarias, gyors kiszolgálás, isteni, házias ízek, hatalmas adagok, jó árak. . . . Többfajta menü van, a legnagyobb gondot az jelenti mindig, hogy melyiket válasszuk a sok finomság közül. . . :) A pincérek villámgyorsak, kedvesek, rugalmasak, a köret. pl. a menüben is változtatható, bármilyen kérés van, azonnal teljesítik.
Kiváló 2014. november 24.a párjával járt itt
Véletlenül tértünk be a vendéglőbe, nem ismertük a helyet. A pincér udvariasan megkérdezte "Menü lesz? ". Még mielőtt szóltunk volna, válaszolt " Menü lesz. " Pár pillanat múlva már ott volt a leves, és igaza lett " Menü lett. " Megnéztük az étlapot, lehet válogatni, de a menüből is biztosan mindenki talál megfelelőt.
Kiváló 2014. október 23.barátokkal járt itt
Szalai vendéglő ? Hangulatos , nosztalgikus , kedvesek a kiszolgálók , házias hazai ízek . Még eltudják úgy készíteni a főzelék félét is , mint nagyanyáink . Természetes a modern konyha ételének ízei is nagy választékban megtalálható . Minden tányér gusztusosan tálalva , öntet ,kompot , szaft ,savanyú ,ami illik az ételhez és annak az íz világában .
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Egy Győrben töltött hétvége alkalmával látogattunk el a Szalai étterembe ebédelni. Nagyon kellemes hangulatú, igényes volt a hely. A pincérek kedvesek, gyorsak és előzékenyek. A rendelt ételek termetes adagúak, isteni finomak, az italok (bor) pedig jó minőségűek voltak. Csak ajánlani tudom Mindenkinek!
Kiváló 2014. augusztus 16.egyedül járt itt
Szerintem Győr legjobb étterme címét érdemlik. Személyzet figyelmes,esténként ha bemegyek azonnal megkapom az aznapi újságokat. Tudják mi a kedvenc ételem. Steak amit csinálnak fenséges. Hozzá jó borok amit azonnal ajánlanak.
Nem csak az étlapjuk jó hanem a menüs étkeztetésben is akkora adagokat adnak mint máshol étlapról választás esetén sem.
Szívesen ajánlom mindenkinek.
Szalai Vendéglő Győr - Étel/italSzalai Vendéglő Győr - Étel/ital
2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Ha valaki nem kulináris élvezetek miatt tér be, hanem biztonságosan akar egy jót enni (mert mondjuk éhes) Győrben az egyik legjobb. Van kerthelyisége is egy viszonylag zárt, ódon hangulatú udvarban. A belső helyiségek berendezése nagyon egyszerű, talán kicsit zsúfolt. A kiszolgálás viszonylag gyors, az árak kimondottan kedvezőek.
Átlagos 2014. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
4 felnőtt 1 gyerek felállásban ebédeltünk itt augusztus 2-án. Szombat lévén kellemes meglepetésként ért, hogy van menü ajánlat. Az ételek finomak voltak, összességében finomak:
- menü: húsleves, oldalas petrezselymes burgonyával (rántott húst kaptam helyette, de nem bántam) - itt volt eddig a legjobb leves (nem túl zsíros, ízletes, semmi "por" íz), a rántott hús kitűnő,
- marha steak - átlagos, de nem ajánlanám
- libamájas szűz - nagyon finom volt, úgy látszik a libához is értenek.