Szalai Vendéglő Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Szalai Vendéglő Győr vélemények

Kiváló 2014. június 24.gyerekekkel járt itt
Már többször vacsoráztunk itt, családdal és barátokkal is. A kiszolgálás gyors,és az ételek is nagyon finomak és bőségesek voltak. Mondhatnám,,kellemes az étel,, Mindenkinek merem ajánlani!
Aki csak teheti ,térjen be a vendéglőbe.
Nem fog csalódni. A személyzet figyelmes,a szakácsok remek ételeket készítenek.
köszönjük ! ! !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 16.a párjával járt itt
Több, mint 10 éve rendszeres vendége voltam a helynek. Aztán valahogy megkopott, kifakult. A munkám révén ismét a közelébe kerültem, és meglepődve tapasztaltam a pozitív változást. Általában menüt szoktam enni, így arról tudok véleményt mondani. féle választék van, bőséges adagok, finom ételek.
Kiváló 2014. május 20.családjával járt itt
Az étterem az új rész megnyitása óta jelentős színvonalbeli változáson ment keresztül. A bőséges kínálat, különleges ízvilág mellett a pincérek figyelmessége, udvariassága teszi az éttermet hangulatos hellyé, ahova bármikor szívesen betér az ember egy vacsorára. Az ételhez a legmegfelelőbb bort ajánlják, részletesen bemutatva az adott italt.
2014. május 20.a párjával járt itt
Több alkalommal étkeztünk itt, elsősorban hétköznap ebédidőben. A kiszolgálás flottul működik, mindig rengeteg vendég van- Így előfordulhat, hogy meg kell osztani mással az asztalt, vagy várni kell kicsit-, a menüválaszték szÍnes és jó ár-érték aránnyal dolgoznak. A kerthelyiségnek sajátos bája van. Bármikor érdemes beugrani ide egy gyors ebédre!
Kiváló 2014. március 14.családjával járt itt
Egy hosszú nap és egy színházi előadás után érkeztünk családdal az étterembe viszonylag későn. Maga az étterem tiszta és kellemes. A felszolgáló nagyon barátságos hangot ütött meg, amely az egyik üres széken való támaszkodással egészült ki.
Kiváló 2014. március 4.barátokkal járt itt
Többször vacsoráztunk már itt barátokkal és családdal is. A kiszolgálás kellemes, a belső tér nagyon barátságos, mégis a legcsodálatosabb az ételek elkészítése. Előételként a libamáj valami fenséges, pont úgy megsütve, hogy az tökéletes legyen. Aztán a rozé kacsamell omlik úgy a szájba, hogy annak "mégkell" íze van és végül a túrógolyók már csak hab a tortán. . .
Ide máskor is, bármikor, bárkivel - nem csalódtunk még.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 24.gyerekekkel járt itt
Többször ebédeltünk már itt, vacsizni is voltam. Elsősorban menüzni szeretünk ide járni, meg is éri, mert bőséges és finom az étel. Több menüből lehet választani. Vacsorára tatárbeefsteaket ettem itt. A pincér készséges volt. A kisfiam is jól érezte magát. Nyugodt környezet, klassz belső udvar. Közel a közintézményekhez. Ajánlom mindenkinek, megéri az árát!