Hotel Kálvária Győr ★★★★

Hotel Kálvária Győr
Hotel Kálvária GyőrHotel Kálvária Győr
Hotel Kálvária GyőrHotel Kálvária Győr

Hotel Kálvária Győr bemutatkozása

A Hotel Kálvária, Győr első Magyar Turizmus Minőségi Díjas szállodája, a barokk győri belváros közelében, jól megközelíthető helyen található.

4Szolgáltatás

A Hotel Kálvária legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kálvária Győr - Napi árak reggelis ellátással (min. 1 éj)
2024.12.30-ig
Hotel Kálvária Győr - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Kálvária Győr vélemények

Kiváló 2016. január 3.barátokkal járt itt
A szálloda és az étkezés kiváló volt. Ami nem tetszett a szilveszteri zene szolgáltatás,csak régi retro zenék voltak,az éjfél utáni mulatós kimaradt és
mai tánczenék sem voltak.
A reggelinél kellene egy forróviz tároló,hogy a vendégek maguk készíthessék a teát és a felszolgáló mentesülne annak készítésétől.
2015. augusztus 31.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szoba, mint kényelmi, mint összhang szempontjából. Ezenkívül nagyon finom volt a reggel, örültünk a párommal, hogy több féle ételből tudunk választani, még ha csak reggeliről is volt szó. Nagyon élveztük a szaunát és a masszázs ágyat is. Tetszett az is, hogy közel volt a belvároshoz nem kellett sokat sétálni csak pont eleget ahhoz, hogy kellemesen elfáradjunk.
Kiváló 2014. november 17.gyerekekkel járt itt
"Családi napok"-ra érkeztünk a Hotelbe. Nagyon meg voltunk elégedve a csomaghoz tartozó ingyenes programokkal:az élményfürdő, a tudományos játszótér és az állatkert is remek szórakozást nyújtott mind nekünk, mind 7 éves fiunk részére. Maga a Hotel és a szobánk is tiszta és kényelmes volt, a személyzet nagyon kedves és figyelmes.
2014. november 3.gyerekekkel járt itt
Azt leszámítva, hogy tetőtéri szobában voltunk és a galambok hajnalban zörögtek a tetőn, semmi gondunk nem volt.
A személyzet felkészült és figyelmes, a szobák, wellnes részleg tiszta! A jacuzzi ugyan nem túl nagy, de tiszta és kellemes. A szobaárhoz tartozó belépőjegyeket (állatkert, fürdő) kérésünkre azonnal megkaptuk.
Kiváló 2014. október 26.a párjával járt itt
3 napot voltunk ebben a csodálatos szállodába, kimondottan kisebb szállodákat szoktunk választani a pihenésünk érdekében és nem csalódtunk. . . . a fogadtatás nagyon kedves volt a szállodában minden csillogott--villogott ez feltűnt azonnal még a lépcsők is patyolat tiszták voltak mintha senki nem járt volna rajtuk
a szoba kényelmes volt jól el tudtunk helyezkedni és mindennek találtunk helyet
az étterem valami fantasztikus valóban minden igényt kielégitő különlegességek voltak a menüsoron.
Hotel Kálvária Győr - Egyéb
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
2014. július közepén három napot töltöttünk párommal a szálloda 4 csillagos részében. Azt hiszem ezt a szállodát lesz a legkönnyebb értékelnem. Egyszerűen tökéletes. Szeretek kritikus lenni,de itt nem találtam olyat,melyet kritizálhatnék. A szobák szépen berendezettek és TISZTÁK! Feltűnően tiszták. A személyzet a toppon.
Kiváló 2013. október 27.családjával járt itt
2013 júliusban egy hetet töltöttünk a szállodában. Az árvíz miatt halasztani kellett a nyaralásunkat, amit rugalmasan megoldottak. Telefonon érdeklődtek, melyik újabb időpont lenne jó, mindenben az igényeinknek megfelelően jártak el. A szálloda gyönyörű, a személyzet nagyon kedves, udvarias. Az étterem szép, az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 77 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. július 23.családjával járt itt
Egy éjszakát töltöttünk a szálloda 4*-os lakosztályában és nagyon kellemes volt az élmény. A lakosztály tágas, világos és kényelmesen berendezett. A bútorok igényesek és szépek, visszafogottan elegánsak. A személyzet végtelenül udvarias és segítőkész volt, a reggeli pedig bőséges és finom.
Kiváló 2013. február 27.barátokkal járt itt
Két éjszakát töltöttünk a Kálvária Hotelben. A 3 csillagos részben voltunk, de nem volt nagy eltérés a két évvel korábban igénybe vett 4 csillagos szobától. A reggeli bőséges és választékos volt.
A belváros rövid sétával könnyen megközelíthető. A recepciósok, éttermi dolgozók és a többi kisegítő munkatárs igen előzékeny és segítőkész volt.
Hotel Kálvária válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy visszatértek szállodánkba és örülünk, hogy ismét kellemes élményekkel gazdagodva tértek haza tőlünk.
A következő viszontlátásig üdvözlettel
2013. március 4., Hotel Kálvária, Hotel Kálvária
Hotel Kálvária Győr a térképen
9024 GyőrKálvária u. 22/d.
• szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem