5700 Gyula, Vár u. 8.

Babi Vendéglője Gyula vélemények

Zsuzska77 TOP szállásértékelő
Zsuzska77 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2021. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. április 30.
Nagyon finomak voltak az ételek, a kiszolgálás is kedves, és gyors. Picit zavaró hogy kétoldalt mennek az autók folyamatosan, esetleg lehetne nád, vagy dísznövény a kerítés mellett, hogy felfogja a port. Hiányoltuk a pokrócot, mert bent nem volt még nyitva, kint pedig elég hűvös volt. Ennek ellenére, szívesen visszatérünk máskor is!

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Családi vacsorára tértünk be nyaralásunk során. Kedves, mosolygós személyzet. A benti helyiségben foglaltunk helyet egy kényelmes 6 fős asztalnál étkeztünk öten. Modern zene szólt, aminek a lányaim nagyon örültek. A felszolgáló megkérdezte, hogy lehalkítsák-e, de ezt nem kértük. Egy 2 személyes tál 5000 forint, de 3 személynek nálunk elég volt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Éhesen érkeztünk meg Gyulára és ez az étterem akadt az utunkba. A felszolgálók kedvesek, mosolygósak,a gyerekhez is volt egy- egy kedves szavuk. Az étel gyorsan elkészült. 2 személyes sültes tálat rendeltünk, 3-an ettük (2 felnőtt és egy 12 éves),az adag nagyon nagy volt, alig bírtuk megenni. Finom, hagyományos ízek.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Grand Termál Apartmanban szálltunk meg, és a Marcos étteremben ( volt Babi ) volt az étkezésünk teljes ellátással. Kedves voltak,de időnként az volt az érzésünk,hogy tanuló étteremben vagyunk pl kanál landol a földön, italt asztalra tételnél majdnem kiborítja stb ) Reggelire bocsi csak kenyér van. . . . . tojás 5 féle megnevezéssel, tea 1 fajta langyosan tálalva.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
2018 Augusztus. Babi Vendéglője, ma már Marcos étterem. Kis pénzű emberek is megengedhetik maguknak, mivel teljesen hétköznapi árakon működik. A személyzet kedves. Mindennel törődnek! Az ételek finomak és bőségesek, még a menü adagok is!!!! 7 napból 5x itt étkeztünk és maximum sózni kellett valamit, de minden nagyon finom és nagy adag volt.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Grandtermál Apartmanban voltunk 3 napig, és a teljes ellátás a Babi Vendéglőjében volt. Mint azt az apartmannál leírtam, tökéletesen meg voltunk elégedve a vendéglővel. Családias, barátságos vendéglő, gyors kiszolgálás. Az ételek ízletesek, és mindíg frissek. A séf még a szuper Háromszéki borda receptjét is megadta, ami egyszerűen szenzációs volt.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családommal érkeztem vasárnap délután az étterembe, ahol tyúkhúslevest rendeltem és fűszeres csirkeszárnyat. A rendelést követően percek múlva jött a pincérkisasszony hogy a csirkeszárny sajnos elfogyott, semmi gond, kértem helyette rántott pontypatkót burgonyapürével. A családom egy két személyes fatányérost rendelt, kicsivel kaptam csak meg hamarabb a levesem mint ők a fatányérost, tehát elég sokat vártam.
Szolnok

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az elutazás előtt reggelizni és ebédelni tértünk be az étteremben. A pincérek kézségesek,barátságosak. Kivánságra bármit elkészitenek. ,svéd asztalos bőséges,finom ételek , menűs ebédelésre is van lehetőség. Közvetlen a vár közelében található,kis gyermekekel érkezőknek is ajánlom, nagyon sok családossal találkoztunk. Az étterem a szomszédos apartmannal szerződésben van.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tapasztalat híján az ittjartam. hu értékeléseit használtuk iránytűként. Belvárosi sétánk után vettük az irányt Babi vendéglője felé, elhaladva egy sor étterem (köztük a Gusto és a Várkonyi bisztró) mellett. Egyszerű ételek jellemzik a hely kínálatát, nincs is ezzel semmi baj, pláne, hogy a rántott csirkemell és a háromszéki borda is kitűnően volt elkészítve.

rigop TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 27. - 4 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely félpanziós szolgáltatását itt lehetett igénybe venni. A két reggeli közül az egyiket étlapról lehetett választani, másnap viszont a pincér mondta, hogy szabad rablás van a kipakolt ételek közül. A vacsora is korrekt volt, nem szabad csúcsgasztronómiára számítani, de az árak is eszerint vannak becélozva.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Liza Apartman
2021.05.17. - 2022.05.11.
Fészek Apartmanház
2-7 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.05.10. - 2021.12.24.
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.12.20.
Maja Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 3.143,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.06.13. - 2021.08.22.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal
2021.05.21. - 2021.05.24.
Agod Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gellény Lux Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 65.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.08. - 2021.08.31.
Toscana Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 9.350,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kültéri medence használattal, Visit Gyula Card használattal, parkolással
2021.06.21. - 2021.08.31.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
D-Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.245,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, szilveszteri bekészítéssel, masszázságy használattal, fürdőbelépővel, kerékpár és sportudvar használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.30. - 2022.01.01.

Szállodák Gyulán és környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Arcanum Hotel Gyula
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás félpanzióval
Arcanum karácsony (min. 2 éj)

Babi Vendéglője GyulaX