Géza Konyhája Gyula

Géza Konyhája Gyula
5700 Gyula, Kossuth tér 3.

Géza Konyhája Gyula a térképen

Géza Konyhája Gyula - vélemények, kritkikák

Géza Konyhája Gyula vélemények

bernini TOP fotófeltöltő
2016. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
Gyulán töltöttünk egy fél napot és az értékelések alapján erre az étteremre esett a választásunk. Csodás meleg napon jártunk ott, így szerencsére kipróbálhattuk a Körös-parti teraszt, ami nagyon kellemes volt, leszámítva a kéretlen vendégként érkező darazsakat. Gondolom ez a probléma azóta megoldásra került.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyulán a legjobb étterem szerintem, igaz a Patriótában még nem voltam:). Az eperkrém levesük nagyon finom, a sült zödségkrém leves csilis garnélával pedig személy szerint a kedvencem. Az étlap nem túl bonyolult és nem is túl hosszú, de az ételeket, amiket kínálnak remek minőségben, jó alapanyagokból készítik, és lehet variálni, nem csak a'la carte szolgálnak ki, lehet a húshoz például salátát kérni az általuk kínált köret helyett.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Volt szerencsénk a nyáron Gyulán tölteni egy hetet, véletlenül a szállásunk ablakából átláttunk a csatorna túloldalán lévő Géza konyhájára. Olvastuk (itt) az értékeléseket, ezért 'bakancslistára" tettük. Végül aztán nem csak a közelsége, hanem a személyes jó tapasztalatok miatt, háromszor is jártunk ott. Csak ajánlni tudom mindenkinek, aki Gyulán jár.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 15.
Nagyon kellemes kornyezetben, és kiszolgálásban vacsoráztunk 2 felnőtt 3 gyerek.
Az ételek finomak, változatosak, gyors kiszolgálás.
Kicsit lehettek vna az adagok nagyobbak.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Az ittjartam. hu-n található rangsor alapján választottuk ezt a helyet, és nagyon jól tettük! Viszonylag eldugott, de könnyen elérhető helyen található az étterem, aminek köszönhetően nyugodt környezetben kapcsolódhat ki a vendég. Hangulatos hely, remek kiszolgálás és finom ételek, italok fogadtak bennünket!

Csaby TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 2. - 7 látogató hasznosnak vélte
Soha nem jártunk még Gyulán, a párommal voltunk két napot mely alatt nagyon jól éreztük magunkat. Ebben nem kis szerepe volt a Géza konyhájának (az étterem fekvése miatt is), de legfőképp az itt dolgozó emberek teszik naggyá. Ilyen kiemelkedő figyelmességet idáig még sehol sem tapasztaltunk, itt minden apró részletre és a vendégre legfőképp figyelnek!

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 28.
Maga a hely is nagyszerű: kerthelyiség az élővíz-csatorna partján, vitorláshajó-design, szökőkút az aprónép kedvére, zöldnövény-beültetések az anyukák kedvéért, és akkor még az ételről nem is beszéltem! Még a morgós férjek is kibírták, mire a vacsora odaért - ráadásul a hely a város kellős közepén van. Rafinált fogások, megfelelő méretű adagok, jó kiszolgálás - szóval visszamegyek.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 11.
Középső gyermekem 24. születésnapját kívántuk megkoronázni egy jó ebéddel. Gyulára jellemző módon, ahol mindig nyüzsgés van a3. helye találtunk szabad asztalt, ez volt Géza konyhája. Sokszor voltam már itt, még akkor is, mikor görög Taverna volt, meg tavaly nyáron is, amikor igazán kellemes a vízparti terasz. Ezt most persze nem élvezhettük,de annál inkább a remek ételeket.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 13.
A Géza konyhájára a Tripadvisor konkurens holnapon lettem figyelmes, bíztató volt az ételek tálalása. Pont másnap volt utam Gyulára, így ismerőseimmel együtt beültünk megnézni, milyen is a hely. Az 1070 forintba kerülő menü kifogástalan volt, ár érték arányban verhetetlen.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Egy vasárnap este vacsoráztun ebben az étteremben. Mások ajánlották,és ezért mentünk oda. Nagyon különleges ételek vannak. Mi rákot ettünk,és egy isteni tésztát. Az ételek mind nagyon ízletesek voltak. Az adag nem túl nagy. A tisztasággal annyi problémám volt,hogy az asztal egy kicsit ragacsos volt,de később letörölte a pincér.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Gyulai Mese ház Apartman
2 nap/1 éjszaka 2.475 - 4.238,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.02.20. - 2020.08.31.
Szamócás Apartman
2020.02.20. - 2021.02.20.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence- és fitneszterem használattal, gyerek- és családi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.09.20.
Wellness Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 14.039 - 38.580,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.04.11. - 2020.12.20.
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.06.15.
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.11.01.
D-Hotel
3nap/ 2 éjszaka 10.623,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, flabélos -és konditerem használattal, espresso vagy cappuchino fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2021.01.02.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.26.
Édenkert Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.04.10. - 2020.04.13.
Harmónia Villa
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 3.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.20. - 2021.02.20.
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2020.11.24.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)

Géza Konyhája GyulaX