Géza Konyhája Gyula

Géza Konyhája Gyula
5700 Gyula, Kossuth tér 3.

Géza Konyhája Gyula a térképen

Géza Konyhája Gyula - vélemények, kritkikák

Géza Konyhája Gyula vélemények

bernini TOP fotófeltöltő
2016. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
Gyulán töltöttünk egy fél napot és az értékelések alapján erre az étteremre esett a választásunk. Csodás meleg napon jártunk ott, így szerencsére kipróbálhattuk a Körös-parti teraszt, ami nagyon kellemes volt, leszámítva a kéretlen vendégként érkező darazsakat. Gondolom ez a probléma azóta megoldásra került.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyulán a legjobb étterem szerintem, igaz a Patriótában még nem voltam:). Az eperkrém levesük nagyon finom, a sült zödségkrém leves csilis garnélával pedig személy szerint a kedvencem. Az étlap nem túl bonyolult és nem is túl hosszú, de az ételeket, amiket kínálnak remek minőségben, jó alapanyagokból készítik, és lehet variálni, nem csak a'la carte szolgálnak ki, lehet a húshoz például salátát kérni az általuk kínált köret helyett.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Volt szerencsénk a nyáron Gyulán tölteni egy hetet, véletlenül a szállásunk ablakából átláttunk a csatorna túloldalán lévő Géza konyhájára. Olvastuk (itt) az értékeléseket, ezért 'bakancslistára" tettük. Végül aztán nem csak a közelsége, hanem a személyes jó tapasztalatok miatt, háromszor is jártunk ott. Csak ajánlni tudom mindenkinek, aki Gyulán jár.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 15.
Nagyon kellemes kornyezetben, és kiszolgálásban vacsoráztunk 2 felnőtt 3 gyerek.
Az ételek finomak, változatosak, gyors kiszolgálás.
Kicsit lehettek vna az adagok nagyobbak.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Az ittjartam. hu-n található rangsor alapján választottuk ezt a helyet, és nagyon jól tettük! Viszonylag eldugott, de könnyen elérhető helyen található az étterem, aminek köszönhetően nyugodt környezetben kapcsolódhat ki a vendég. Hangulatos hely, remek kiszolgálás és finom ételek, italok fogadtak bennünket!

Csaby TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 2. - 7 látogató hasznosnak vélte
Soha nem jártunk még Gyulán, a párommal voltunk két napot mely alatt nagyon jól éreztük magunkat. Ebben nem kis szerepe volt a Géza konyhájának (az étterem fekvése miatt is), de legfőképp az itt dolgozó emberek teszik naggyá. Ilyen kiemelkedő figyelmességet idáig még sehol sem tapasztaltunk, itt minden apró részletre és a vendégre legfőképp figyelnek!

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 28.
Maga a hely is nagyszerű: kerthelyiség az élővíz-csatorna partján, vitorláshajó-design, szökőkút az aprónép kedvére, zöldnövény-beültetések az anyukák kedvéért, és akkor még az ételről nem is beszéltem! Még a morgós férjek is kibírták, mire a vacsora odaért - ráadásul a hely a város kellős közepén van. Rafinált fogások, megfelelő méretű adagok, jó kiszolgálás - szóval visszamegyek.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 11.
Középső gyermekem 24. születésnapját kívántuk megkoronázni egy jó ebéddel. Gyulára jellemző módon, ahol mindig nyüzsgés van a3. helye találtunk szabad asztalt, ez volt Géza konyhája. Sokszor voltam már itt, még akkor is, mikor görög Taverna volt, meg tavaly nyáron is, amikor igazán kellemes a vízparti terasz. Ezt most persze nem élvezhettük,de annál inkább a remek ételeket.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 13.
A Géza konyhájára a Tripadvisor konkurens holnapon lettem figyelmes, bíztató volt az ételek tálalása. Pont másnap volt utam Gyulára, így ismerőseimmel együtt beültünk megnézni, milyen is a hely. Az 1070 forintba kerülő menü kifogástalan volt, ár érték arányban verhetetlen.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Egy vasárnap este vacsoráztun ebben az étteremben. Mások ajánlották,és ezért mentünk oda. Nagyon különleges ételek vannak. Mi rákot ettünk,és egy isteni tésztát. Az ételek mind nagyon ízletesek voltak. Az adag nem túl nagy. A tisztasággal annyi problémám volt,hogy az asztal egy kicsit ragacsos volt,de később letörölte a pincér.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Rózsa Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Leila Apartman
5 nap/4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.29. - 2021.01.03.
Villa Rusztika
2020.03.29. - 2021.01.02.
Arcanum Hotel
Békéscsaba
2-3 éjszaka 15.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsfotel és szolárium használattal, masszázskuponnal, meglepetéssel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 2.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.08. - 2020.12.23.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.26.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2020.08.30.
Liza Apartman
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 42.416,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.05.31.
Mediterrán Szállás
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.29. - 2020.12.31.
Várfürdő Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2020.06.30.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
2 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

Géza Konyhája GyulaX