Fodor Halászcsárda Gyula

Fodor Halászcsárda Gyula
Fodor Halászcsárda GyulaFodor Halászcsárda Gyula
Fodor Halászcsárda GyulaFodor Halászcsárda Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Fodor Halászcsárda Gyula vélemények

Kiváló 2014. május 23.barátokkal járt itt
Telefonon időpontra rendeltem étel. Amikor odaértünk néhány perc múlva az asztalunkon volt minden. Igazi Kiszolgálás, finom étel. A hely tiszta, hangulatos. Az egyedi étel igényeket is figyelembe veszik és elkészítik. Baráti társasággal jártam itt. Mindenki kedvére való ételt ehetett. Gyerekeknek is megfelelő ételek vannak. Mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2014. március 5.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal is jártam itt :)A kiszolgálás gyors, kedves, segítőkész. A gyermekeim is élvezték, hogy amíg a szülők befejezték a vacsorát, ők szabadon mozoghattak, játszhattak. Mindig családias hangulat fogadott, jó érzéssel távoztam és ajánlani tudom akár romantikázásra, de akár kisgyerekes családoknak is :) Remélem lesz alkalmam hamarosan elmenni.
Kedves Vendégeink!
Köszönjük szép értékelésüket, örvendünk, hogy alkalmazottaink igyekezete meghozza a várt eredményt. Örömmel várjuk Önöket máskor is!
2014. március 11., Fodor Halászcsárda, értékesítési vezető
Kiváló 2014. február 24.barátokkal járt itt
Legjobb hely! Már több alkalommal jártunk és remélhetőleg fogunk még sokszor járni Gyulán és azon belül e csodás szálláshelyen illetve étteremben. Mindenről a legmagasabb fokozaton tudok beszámolni. Az ételek ízletesek, hatalmas adagok! Nem véletlen, hogy a konyha vezetője -aki egyben a tulajdonos úr felesége- a Magyar Gasztronómiáért Érdemrend kitüntetését kapta!
Kedves Vendégeink!
Köszönjük dicsérő szavaikat, örömmel tölt el minket ha a vendég elégedetten távozik tőlünk.Konyhavezetőnk nevében is köszönet a gratulációért! Várjuk vissza Önöket szeretettel!
2014. március 11., Fodor Halászcsárda, értékesítési vezető
Kiváló 2013. május 25.gyerekekkel járt itt
Végre rátaláltunk egy olyan helyre Gyulán ami mindenben teljesítette a kívánságunkat. Igazán csodálatos kis kertes étterem. Belülről is hangulatos. Nagyon segítőkészek,és udvariasak a pincérek,és a személyzet. Rendkívül finomak voltak az ételek amit választottunk. Nagyon tetszik a környezet,hangulatos kerttel,kis tóval,szép virágokkal.
Fodor Halászcsárda Gyula - Külső kép
Kedves vendégünk!

Köszönjük dicsérő szavait,magam és kollégáim nevében!Személyzetünk szorgosan dolgozik azon, hogy minden igénynek megfeleljünk, és ha ez sikerült akkor nagyon örülünk! Szeretettel várjuk vissza Önöket!
Szörnyű 2013. május 11.családjával járt itt
2012. augusztus végén, itt ünnepeltük Anyukám szülinapját. Nem szokásunk étteremben ünnepelni, de E napot így szerettük volna ünnepélyessé tenni. Lényeg: az árak magasak. . semmi luxust nem ettünk. . DE a lehangoló az volt, hogy a testvérem v. mi pulykaételt kért, ami romlott volt! 4 felnőttet néztek hülyének amikor csak finoman jeleztük, hogy ez nem jó.
Tisztelt vendégünk!

Sajnálattal értesültem erről a kellemetlen szituációról.
Éttermünkben minden étel frissen készül, amire gondosan odafigyelnek az alkalmazottak.
Bármilyen panaszával az étterem vezetőjéhez lehetett volna fordulni aki
biztosíthatom orvosolta volna a problémát még akkor helyben!
Kiváló 2013. április 24.családjával járt itt
Családi ebédre hivtam a gyerekeket és az anyukámat. Asztalt foglaltunk előre. A pincér rendkivül udvarias és segitőkész volt. A kiválasztott ételekre egyáltalán nem kellett sokat várni. Nagyon finom, izlésesen tálalt ételeket szolgáltak fel. A hely és a környék is tiszta szép és rendezett. Szivesen visszamegyünk, ajánlottam már barátoknak, munkatársaknak.
Fodor Halászcsárda Gyula - Belső

Köszönjük dícsérő szavait!
Örülünk, hogy jól érezték magukat éttermünkben!
Várjuk Önöket szeretettel máskor is!
Kiváló 2013. április 24.családjával járt itt
Az ősszel töltöttem el kislányommal 3 napot a Fodor Hotel Halászcsárdában. Már régebben több alkalommal is jártam ott, akkor kizárólag vacsorázni. Tetszett a rendkívül figyelmes és udvarias kiszolgálás. Az étel forró, friss volt, és nagyon ízletes. Arról nem is beszélve, hogy hatalmas adag! ! (Hízókúrások hajrá! !
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy minket választottak pihenése helyszínéül és szebbé
tehettük üdülésüket!
Reméljük máskor is megtisztelnek minket jelenlétükkel!
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Először voltunk itt. Csak beugrottunk vacsorára,de meglepően jó volt a kiszolgálás,és hatalmas a választék. Az ételek pedig nagyon finomak voltak. Hangulatos helynek bizonyult,a gyerekeknek pedig nagyon bejött az akvárium a különféle halakkal. Egész este azokban gyönyörködtek. Ha máskor is Gyulára utazok,biztosan nem fogom kihagyni. Ajánlom mindenkinek!
Kedves Vendégünk!

Köszönjük értékelését, munkatársaim azon dolgoznak, hogy minden igényt kielégítsünk, ha ez sikerült akkor örülünk neki!
Várjuk Önöket seretettel a jövőben is!
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
A híres gyógyfürdő közelében található a szálloda. A személyzet kedves, udvarias és segítőkész. Az ételek étlapról válaszhatóak, finomak, ízletesek. A szálloda pihenésre kiválóan alkalmas. A környéken sok a kirándulási lehetőség. A szálloda tiszta. Nyári estéken a hangulatos kerthelyiségben kellemes zene mellett költhető el a vacsora. Mindenkinek tudom ajánlani.

Köszönjük ajánlását!
Munkatársaim szorgosan dolgoznak azon, hogy nálunk minden kedves vendég jól érezze magát. Dicsérő szavait köszönjük, és reméljük hamarosan újra
vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Gyulai nyaralásaink során mindig felkeressük a Halászcsárda éttermét, ahol a kellemes, hangulatos kert-helységben, aminek a hangulatát a kis kerti tóban úszkáló aranyhalak is fokozzák, elfogyasztunk egy nagyon finom Harcsa-halászlét. A személyzet kedves, figyelmes, udvarias. Az ételek nem csak étvágygerjesztőek, hanem nagyon finomak is. Csak ajánlani tudom!
Fodor Halászcsárda Gyula - Külső képFodor Halászcsárda Gyula - Külső kép