Fodor Halászcsárda Gyula

Fodor Halászcsárda Gyula
Fodor Halászcsárda GyulaFodor Halászcsárda Gyula
Fodor Halászcsárda GyulaFodor Halászcsárda Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2024.06.30-ig
Corvin Hotel Gyula

Fodor Halászcsárda Gyula vélemények

Szörnyű 2013. május 11.családjával járt itt
2012. augusztus végén, itt ünnepeltük Anyukám szülinapját. Nem szokásunk étteremben ünnepelni, de E napot így szerettük volna ünnepélyessé tenni. Lényeg: az árak magasak. . semmi luxust nem ettünk. . DE a lehangoló az volt, hogy a testvérem v. mi pulykaételt kért, ami romlott volt! 4 felnőttet néztek hülyének amikor csak finoman jeleztük, hogy ez nem jó.
Fodor Halászcsárda válasza
Tisztelt vendégünk!

Sajnálattal értesültem erről a kellemetlen szituációról.
Éttermünkben minden étel frissen készül, amire gondosan odafigyelnek az alkalmazottak.
Bármilyen panaszával az étterem vezetőjéhez lehetett volna fordulni aki
biztosíthatom orvosolta volna a problémát még akkor helyben!
2013. május 28., Füge Ágnes, értékesítési vezető
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Még októberban eldöntöttük, hogy Gyulán töltjük az évvégét. A szállás kiválasztása után, hosszas keresés után találtunk rá a szilveszteri helyünkre, amikor Fodor úrral meg is egyeztünk. A szállásadónk is felhívott közben, hogy a Fodor halászcsárdát ajánlja nekünk :-) Még jobban meglepettt, hogy a szállásunktól 20 m-re van csak.
Fodor Halászcsárda Gyula - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Gyenge 2023. augusztus 8.családjával járt itt
A Fodor hotel halászcsárdája egy jó évtizede riasztó élményként maradt meg, a kiszolgálás kriminális volt, az ételeket alsóközepesnek ítéltük. Jóindulattal. A szárnyasmájjal töltött gombában éppen hogy akadt pár morzsa máj, a hortobágyi palacsintát bolognai mártáshoz hasonló darált hússal töltötték, a roston sült harcsa pangasiusnak bizonyult, a brutálisan elsózott pacalpörkölt igénytelen körete hidegen érkezett.
Fodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - Étel/italFodor Halászcsárda Gyula - Étel/italFodor Halászcsárda Gyula - BelsőFodor Halászcsárda Gyula - BelsőFodor Halászcsárda Gyula - Külső kép
Gyenge 2018. július 9.gyerekekkel járt itt
11 fős családi-baráti társaságként gyerekekkel szerettünk volna finom halételeket enni Gyulán. . . A halászlé finom volt(3fő kóstolta),de a sült süllő,a húsételek rettenetesek. Mi ilyen izetlen,sótlan ételeket még nem ettünk! Ugyhogy a 11 főből,cssk 3-an voltak elégedettek. . . Ha eljutok még Gyulára,ide biztos nem fogok bemenni. . . esetleg halászléra.
Gyenge 2018. május 1.családjával járt itt
Ha Gyulán jártunk, akkor az elmúlt években mindig felkerestük a Halászcsárdát, és elégedettek voltunk mind az ételek minőségével, mind a kiszolgálással. A mostani látogatás hatalmas csalódás volt.
Kiváló 2017. augusztus 19.családjával járt itt
Délután tértünk be ebédelni a gyulai Halászcsárdába. Kellemes meglepetés volt, hogy mennyire jó az ár-érték arány. Az ételek nagyon gusztusosak és finomak voltak, mind frissen elkészítve. A pincérünk kedves volt, és SZÉP kártyával is tudtunk fizetni. Szívesen ajánlom a helyet más ide látogató vendégnek is.
Fodor Halászcsárda Gyula - Étel/italFodor Halászcsárda Gyula - Külső képFodor Halászcsárda Gyula - Külső kép
Gyenge 2016. július 12.gyerekekkel járt itt
2016 június végén töltöttem pár napot Gyulán, 3-an vacsoráztunk, 2 felnőtt 1 gyerek. Már az italnál gyűltek a viharfellegek, nejem látta amint a Sprite-ot szódával turbózzák. Ketten halászlevet fogyasztottunk, az alaplé tűrhető volt bár forró, de a ponty halbetét már pár órája a hűtőben szunnyadhatott, némi kontrasztot képezve.
Gyenge 2016. június 15.a párjával járt itt
A Halászcsárdába a wellnesünk megkezdése előtt tértünk be egy ebédre. A szobát délután 2 kor lehetett elfoglalni,gondoltuk a közeli Halászcsárdában megebédelünk. Kellemes volt belépni a decemberi borongós napon. Én elhatároztam,halászlevet kérek. A párom nagyon szereti a pörköltet nokedlivel,ő azt rendelt.
Gyenge 2016. június 4.a párjával járt itt
Ebédelni tértünk be a Csárdába,jó halászlevet és rántott halat szerettünk volna. A kerthelyiségben foglaltunk helyet,mely hangulatos volt. A rendeléstől számítva 45 perc múlva hozták a langyos halászlét---erős paprika nélkül--és a nem túl ízletes rántott halat kiszárított,agyon átsült mirelit krumplit,megjegyzem steak burgonyát rendeltem.
Szörnyű 2016. március 28.gyerekekkel járt itt
Javaslom mindenkinek, hogy messziről kerülje el a helyet, ha meg akar spórolni magának egy kellemetlen élményt. . . . . . . A "Harcsa halászlé" Pangasiusból készült, amelyet a világ legnagyobb átverésének tartok,ekkora pofátlanságot még sosem láttam pedig jártam már pár étteremben életem során.