Fodor Halászcsárda Gyula

Fodor Halászcsárda Gyula
Fodor Halászcsárda GyulaFodor Halászcsárda Gyula
Fodor Halászcsárda GyulaFodor Halászcsárda Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Fodor Halászcsárda Gyula vélemények

Gyenge 2016. június 4.a párjával járt itt
Ebédelni tértünk be a Csárdába,jó halászlevet és rántott halat szerettünk volna. A kerthelyiségben foglaltunk helyet,mely hangulatos volt. A rendeléstől számítva 45 perc múlva hozták a langyos halászlét---erős paprika nélkül--és a nem túl ízletes rántott halat kiszárított,agyon átsült mirelit krumplit,megjegyzem steak burgonyát rendeltem.
Szörnyű 2016. március 28.gyerekekkel járt itt
Javaslom mindenkinek, hogy messziről kerülje el a helyet, ha meg akar spórolni magának egy kellemetlen élményt. . . . . . . A "Harcsa halászlé" Pangasiusból készült, amelyet a világ legnagyobb átverésének tartok,ekkora pofátlanságot még sosem láttam pedig jártam már pár étteremben életem során.
2015. október 27.gyerekekkel járt itt
Szállásunkhoz közeli éttermekből választottuk a Fodor Halászcsárdát. Nem mondhatom, hogy rosszul választottunk, hiszen szép környezetben, finom ételeket kaptunk. Ami még előnyére válik az étteremnek, hogy elfogadják az Erzsébet utalványt. Az ételeket elég gyorsan megkaptuk, az adag nagyságával és az ételek ízével sem volt semmi bajunk. Jót ettünk, jót ittunk, ajánlanám másoknak is!
Fodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - Étel/italFodor Halászcsárda Gyula - Étel/italFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - Egyéb
Szörnyű 2015. augusztus 23.családjával járt itt
Elég sok étteremben jártunk Gyulán a nyaralásunk alatt, de azt kell írjam, hogy ezen a helyen az ételek szörnyűek. Fejenként (4-en voltunk)rendeltünk levest és főételt is, de sajnos nem tudom egyikre sem azt írni, hogy jó volt. A hagymaleves porból készült, a halászlében a hal rossz ízű volt-és nem azért mert pontyból volt- a csirkecomb pedig íztelen. A hagymás krumpli és párolt káposzta is éppen csak ehetőre sikeredett. :(
Gyenge 2015. július 12.a párjával járt itt
5 napos gyulai szabadsagunk alatt majdnem mindegyik ettermet kiprobaltuk,de ez volt az amelyikbol ehesen tavoztunk ,mivel a rendelt etel ehetetlen volt. pontyfilet rendeltunk sultkrumplival,a file tele volt csonttal es fele ehetelen volt,a krumpli pedig ujra sutott-melegitett gumiszeru ,ehetetlen valami volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Még októberban eldöntöttük, hogy Gyulán töltjük az évvégét. A szállás kiválasztása után, hosszas keresés után találtunk rá a szilveszteri helyünkre, amikor Fodor úrral meg is egyeztünk. A szállásadónk is felhívott közben, hogy a Fodor halászcsárdát ajánlja nekünk :-) Még jobban meglepettt, hogy a szállásunktól 20 m-re van csak.
Fodor Halászcsárda Gyula - Belső
Szörnyű 2014. november 1.a párjával járt itt
Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz. Lazacot választottam vajon párolt zöldséggel. A zöldség kukorica, borsó, sárgarépa mirelitből, a levét eregetve kókadt a tányéron. A lazac néhol megégett, néhol nyers maradt, de legalább egységesen íztelen volt. Megjegyzendő ez a fogás a konyhafőnök első számú ajánlata, és "csak" 2500 Ft-ot kértek el érte.
Szörnyű 2014. október 15.barátokkal járt itt
Több mint húsz éve járok a felfedezés, a kalandozás szándékával éttermekbe, meglátogattam vagy 3000 egységet, de olyan pofátlan, impertinens kiszolgálással soha nem találkoztam, mint itt. Pincérünk kioktató, pökhendi, arrogáns volt, miközben alapvető kérdésekre nem tudott válaszolni.
Fodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - EgyébFodor Halászcsárda Gyula - Étel/italFodor Halászcsárda Gyula - Étel/italFodor Halászcsárda Gyula - BelsőFodor Halászcsárda Gyula - BelsőFodor Halászcsárda Gyula - Külső kép
Átlagos 2014. július 23., csoporttal járt itt
Ajánlásra látogattuk fel az éttermet, sokat hezitáltunk hova is menjünk végül ezt választottuk, és vegyes érzelmekkel távoztunk. Először is a mulatós zene annyira nekünk sem jött be így a hangulatos belső étterem rész mellett döntöttünk, ami jó választásnak bizonyult.
Gyenge 2014. július 15.a párjával járt itt
A kerthelyiségben a jó hangulatot a képeken látható berendezés alapozza meg viszont a hangos düc-düc mulatós mix 10 perc után kellemetlenül dobol az ember fejében. A pincérek nem épp mai csikók de értik a dolgukat, türelmesen mosolyognak a lábuk alatt futkosó gyerekekre.