Fodor Halászcsárda Gyula

Fodor Halászcsárda Gyula
Fodor Halászcsárda GyulaFodor Halászcsárda Gyula
Fodor Halászcsárda GyulaFodor Halászcsárda Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2024.06.14-ig
Corso Boutique Hotel Gyula

Fodor Halászcsárda Gyula vélemények

Gyenge 2018. május 1.családjával járt itt
Ha Gyulán jártunk, akkor az elmúlt években mindig felkerestük a Halászcsárdát, és elégedettek voltunk mind az ételek minőségével, mind a kiszolgálással. A mostani látogatás hatalmas csalódás volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
3 éve itt szilvesztereztünk és akkor nagyon jól éreztük magunkat. Úgy döntöttünk, hogy megismételjük. Nem csalódtunk most sem. A vacsora csodálatos volt. Közben kedves kis műsorokkal szórakoztattak bennünket. Éjfélkor a lencse leves és korhely leves olyan jól esett, hogy másnap (illetve még az nap) visszamentünk ebédelni is.
Fodor Halászcsárda Gyula - Belső
Átlagos 2017. december 28.a párjával járt itt
Néhány éve karácsonykor itt vacsorázunk! Kizárólag a halételek miatt. Nem fenomenális de jó! Már felvérteztük magunkat a negatív hatások ellen. A hely maga a retró! Az étteremben olyan ételszag van hogy tudnod kell a kabátod ruhád sosem szellőzik ki! A pincérek nagyon élvezik a falon elhelyezett tv-t mert le sem veszik róla a szemüket!
Kiváló 2017. augusztus 19.családjával járt itt
Délután tértünk be ebédelni a gyulai Halászcsárdába. Kellemes meglepetés volt, hogy mennyire jó az ár-érték arány. Az ételek nagyon gusztusosak és finomak voltak, mind frissen elkészítve. A pincérünk kedves volt, és SZÉP kártyával is tudtunk fizetni. Szívesen ajánlom a helyet más ide látogató vendégnek is.
Fodor Halászcsárda Gyula - Étel/italFodor Halászcsárda Gyula - Külső képFodor Halászcsárda Gyula - Külső kép
2017. augusztus 17.a párjával járt itt
Most először voltunk ott a párommal, mielőtt bementünk volna az étterembe, az ajtó mellett ki volt rakva az étlap, és az árak. Mivel jó áron voltak feltüntetve, így bementünk. Az étel nagyon finom volt, csak lehetett volna sokkal több választék, meg egy picivel több adag. Aki kiszolgált minket (Roland nevű pincér volt) udvarias, segítőkész, kedves.
Kiváló 2017. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Családdal, két gyerekkel tértünk be, mert az ajtóra kifüggesztett étlap ígéretesnek tűnt. Több fogást is kipróbáltunk, gyerek és felnőtt adagban is, nekünk ízlett. A pincérek kedvesek voltak, másnap már ismerősként köszöntöttek, ajánlottak, segítettek választani.
Kiváló 2017. június 20.családjával járt itt
2017. júniusban jártunk ott a kislányommal és a feleségemmel. Én korhely halászlevet ettem pontyból, illetve harcsa paprikást túrós csuszával. Mindkét étel nagyon finom volt. A feleségem és a kislányom gyermek menüben kértek spagettit amit nem bírtak megenni, akkora adag volt.
Szörnyű 2016. augusztus 18. járt itt
2016. augusztusában volt szerencsénk itt vacsorázni. Francia hagymalevest rendeltem, ami legnagyobb meglepetésére itt delikátból és hozzáadott sajtból áll, hagymával viszont nem találkozott, a régi vadvízi evezések vadregényes hangulatát idézte. A zsemlekruton egy előzetesen kiszáradt kenyérdarabból készült, tovább erősítve ezt a remek kombót.
Gyenge 2016. július 12.gyerekekkel járt itt
2016 június végén töltöttem pár napot Gyulán, 3-an vacsoráztunk, 2 felnőtt 1 gyerek. Már az italnál gyűltek a viharfellegek, nejem látta amint a Sprite-ot szódával turbózzák. Ketten halászlevet fogyasztottunk, az alaplé tűrhető volt bár forró, de a ponty halbetét már pár órája a hűtőben szunnyadhatott, némi kontrasztot képezve.
Gyenge 2016. június 15.a párjával járt itt
A Halászcsárdába a wellnesünk megkezdése előtt tértünk be egy ebédre. A szobát délután 2 kor lehetett elfoglalni,gondoltuk a közeli Halászcsárdában megebédelünk. Kellemes volt belépni a decemberi borongós napon. Én elhatároztam,halászlevet kérek. A párom nagyon szereti a pörköltet nokedlivel,ő azt rendelt.