Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Park Hotel Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula vélemények

Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. szeptember 24.a párjával járt itt
Tegnap este vot "szerencsénk" egy vacsorát ennünk itt. A párom halászlét evett, mellé szűzérméket salátával, én ragulevest, sous vide tarját zöldbors mártással, köretnek tejfeles uborkasalátát. A levesek említésre sem méltók, a raguban a krumpli olyan kemény volt mint a kő, a halászlé meg enyhén pocsolyaízű, cserébe teli afrikai harcsa filé darabokkal, (egyébként paszírozott ponty és keszeg volt az alaplében).
Szörnyű 2015. július 13.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és fiammal ültünk be ide ebédelni a nyaralásunk második napján. Az egész úgy kezdődött, hogy a pincér kedvetlenül és faarccal odajött hozzánk (előtte ismerősökkel jól elvolt, látszott, hogy megzavartuk) kezünkbe nyomta az étlapot, és rezignáltan válaszolt arra a roppant bonyolult kérdésre, hogy van-e menü.
Kiváló 2013. június 27.családjával járt itt
Hosszú évtizedek óta Gyula város egyik büszkesége, a színvonalat hozzák és tartják azon a szinten amit a visszajáró vendégek megszoktak és szeretnek. Az ételek mennyisége és minősége kiváló, a pincében és a teraszon is csodás élmény és élvezet fogadja a vendégeket. A kiszolgálás gyors és precíz, semmi kivetni valót nem talál az a vendég aki itt étkezik. Az árak megfelelőek és arányosak a tálalt ételek mennyiségével.
Átlagos 2015. augusztus 22.a párjával járt itt
A vacsorázni voltunk!Leves és főétel!Az adaggal nem volt gond!Apró hiba a pincértől elfeljette kihozni a levest számomra,mire a párom megette a levest és hozta neki a főételt akkor jutattam eszébe a levesem!A csirke hús nagyon inas volt számomra nem ehető!
Szörnyű 2014. október 10.a párjával járt itt
Idén szeptember végén töltöttünk 4 napot Gyulán, már korábban interneten keresgéltünk, milyen éttermet ajánlanak a városban leginkább a már korábban itt járt vendégek. Az egyik legjobbnak a vélemények alapján a Sörpince tűnt, ezért ide mentünk el ebédelni nyaralásunk utolsó napján. Rossz döntés volt. . .
Kiváló 2022. november 8.családjával járt itt
Egy hétköznapi gyulai kirándulás alkalmával megéheztünk, ezért tértünk be a Sörpincébe. Telt ház volt, de a pincér kedvesen invitálva, még tudott egy szabad asztalt mutatni. Egyből hozta az ingyen ásványvizet, aztán a forró levest. A második nagyon finom és mutatós volt a savanyúsággal együtt. Külön tetszett, hogy igényes tányérban tálalták. Az ára is nagyon kedvező volt. Ajánlom! ! !
Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - EgyébSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Egyéb
Kiváló 2022. február 6.barátokkal járt itt
Ide betérve szombat este zárás előtt nem sokkal kedves vendégszerető udvarias humoros jókedvű pincérek fogadtak és nem néztek ki a helyről.Bár voltak is bent vendégek sokan mégis volt hely ami nem kicsi és nagyon hangulatos. Mindenkinek maximálisan ajánlom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2021. augusztus 18.családjával járt itt
Az idei nyaralásunk teljesen másképpen alakult, mint az elmúlt években. Mindig fontos, hogy közösen is nyaraljunk s mivel feleségem édesanyja március óta hivatalosan is a védett korban van, a karantén után óvatosan nyitottunk. Nem tekintettünk a határon túlra, tengerpart, repülős-, hajós utazás szóba sem kerülhetett.
Szörnyű 2018. május 13.gyerekekkel járt itt
Pár évvel ezelőtt már jártunk itt. Azóta terveztem,hogy egyszer visszatérek ide. Most úgy alakult,hogy csak italt szerettünk volna fogyasztani a "Sör"pince vendéglőben. Ezúton tájékoztatok mindenkit,hogy azt itt NEM lehet,csak ha eszel is. Sőt még az sem mindegy,hogy hova ülsz le.
Kiváló 2018. február 6.barátokkal járt itt
Nagyon finom ételek,gyors kiszolgálás.Az ételek mennyisége arányos az árakkal.Udvarias kiszolgálás.Nagyon kellemes hely.Mindenkinek ajánlom aki szereti a finomságokat.Baráti társasággal és gyerekekkel voltunk vacsorázni mindenki megtalálta a megfelelő ételt.Nagyon udvarias és gyors kiszolgálásban volt részünk.