Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula vélemények

Szörnyű 2019. június 17.családjával járt itt
Két ihatatlan, cukor ízű "limonádé" és egy csapolt Dreher Classic 1600 Ft. Flegma pincér. Ótvar, lehúzós hely. Gyulán ettől csak jobb van. Kerüld el, ha jót akarsz!
Szörnyű 2018. május 13.gyerekekkel járt itt
Pár évvel ezelőtt már jártunk itt. Azóta terveztem,hogy egyszer visszatérek ide. Most úgy alakult,hogy csak italt szerettünk volna fogyasztani a "Sör"pince vendéglőben. Ezúton tájékoztatok mindenkit,hogy azt itt NEM lehet,csak ha eszel is. Sőt még az sem mindegy,hogy hova ülsz le.
Szörnyű 2017. március 24.a párjával járt itt
Beültünk Gyulán március 24 én pénteken,a központi helyen lévő Sőrpince nevű étterembe és rendeltünk kávét.
A kávé olyan volt mint egy híg tea, kértünk tejszínt mellé, az pedig gyakorlatilag egy csészében kihozott meleg tej volt.
Szégyellje magát az étterem, hogy ezen a patinás helyen ilyen felháborító minőségű kávét szolgál fel

Marci
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. szeptember 24.a párjával járt itt
Tegnap este vot "szerencsénk" egy vacsorát ennünk itt. A párom halászlét evett, mellé szűzérméket salátával, én ragulevest, sous vide tarját zöldbors mártással, köretnek tejfeles uborkasalátát. A levesek említésre sem méltók, a raguban a krumpli olyan kemény volt mint a kő, a halászlé meg enyhén pocsolyaízű, cserébe teli afrikai harcsa filé darabokkal, (egyébként paszírozott ponty és keszeg volt az alaplében).
Szörnyű 2016. július 12.gyerekekkel járt itt
Már az asztalfoglalásnál borzasztó problémát jelentett a babakocsi elhelyezése a jóindulattal csak félig telt étteremben. A rendelés leadására 20 percet kellett várni...
Az étel szerencsére finom volt.
Szörnyű 2016. június 26.családjával járt itt
2009-2012 rendszeresen jártunk ide és mindig elégedettek voltunk mindennel. Ma viszont a kiszolgáló hölgy nem flegma és barátságtalan volt. A húsok szörnyen el voltak sózva és nagyon rágósak voltak. A pacalnak enyhén savanykás íze volt. Egy óra sem telt el, hogy eljöttünk és most mind az öten gyomorfájással és hányingerrel szenvedünk. Remélem nem lesznek súlyosabb panaszaink.
Szörnyű 2015. július 13.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és fiammal ültünk be ide ebédelni a nyaralásunk második napján. Az egész úgy kezdődött, hogy a pincér kedvetlenül és faarccal odajött hozzánk (előtte ismerősökkel jól elvolt, látszott, hogy megzavartuk) kezünkbe nyomta az étlapot, és rezignáltan válaszolt arra a roppant bonyolult kérdésre, hogy van-e menü.
Szörnyű 2015. február 2.a párjával járt itt
Tiszta Szocreál! Az étterem hangulatos lenne, bár ráférne egy tisztasági felújítás. 2 személyes tálat rendeltünk és nem azt kaptuk ami az étlapon fel volt tüntetve (párizsi pulyka szelet helyett rántott karaj) , amikor szóvá tettük a válasz a következő volt: igen elismerjük ,de változott az étlap és még nem volt idő átírni.
Szörnyű 2014. október 10.a párjával járt itt
Idén szeptember végén töltöttünk 4 napot Gyulán, már korábban interneten keresgéltünk, milyen éttermet ajánlanak a városban leginkább a már korábban itt járt vendégek. Az egyik legjobbnak a vélemények alapján a Sörpince tűnt, ezért ide mentünk el ebédelni nyaralásunk utolsó napján. Rossz döntés volt. . .
Gyenge 2015. október 1.családjával járt itt
ÁÁ nagyon rossz! Rokonokkal voltam kereszt anyám olyasmit evett mint a Gordon Blő-t csak nem sajt volt benne hanem gomba és megkóstoltam olyan volt mint az áztatott kenyér ő is azt mondta!
A Grdon Blő az finom és a rántott hús. Összességében 3 csillagot adnék neki! Hát nem Gyula legjobb étterme árilag se ételek se a legjobbak! Nekem nem jött be sehogy sem. Akkor jó ha sok a pénzed.