Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

Kiváló 2017. július 23.gyerekekkel járt itt
Szombat este ültünk az utcafrontra, ahol vízpermettel hűtötték a levegőt. A gyerekek rendelést követően meglehetősen gyorsan kapták a gyerekmenüt, az üdítővel együtt. Kisvártatva hozták a felnőttek vacsoráját is. Összességében kb. 1 óra alatt sikerült végeznünk az étteremben.
Kiváló 2017. július 13.gyerekekkel járt itt
Udvarias kiszolgálásban volt részünk. Finom ételek, italok és desszertek kaphatók jó áron. Az adagok is nagyon jók, a társaságból szinte senki nem bírta megenni mindet, pedig éhesek voltunk :-) Átlagosan 2-3e között vannak az ételek árai. Az étterem előtti kis teraszon kívül, hátul van egy nagy terasz és egy légkondicionált belső étterem rész is.
Szívesen ellátogatok legközelebb is ha arra járok.
Kiváló 2017. június 1.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, tiszta hangulatos hely. Rekord idő alatt készült el az étel, ami fantasztikusan finom és gusztusos volt. Nagyon kedves, figyelemes volt a pincér, "éreztük a törődést". Az árak teljesen korrektek ehhez a minőséghez. Legközelebb erre járva biztosan nem fogjuk kihagyni ezt az éttermet!
Kiváló 2017. február 10.egyedül járt itt
Nagyon kellemes étterem, az étel kiváló. A kiszolgálás minden tekintetben megfelel az általam elvártaknak. Előzetes megbeszélés alapján a yorkie kutyusomat is magammal vihettem, ami számomra nagyon fontos. Figyelmes, kedves, mosolygós pincérek vártak. Idén nyáron ismét megyek Gyulára és ide fogok menni ebédelni.
Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Kellemes hangulatos modern étterem.Kedves figyelmes pincérekkel,étteremhez képest gyors kiszolgálással és finom,laktató ételekkel!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 1.barátokkal járt itt
Baráti párunkkal látogattunk el ebbe a nagyon fiatalos, elegáns, divatos és kiváló étterembe. A belső tér esztétikus elrendezésű, nagyon hangulatos és makulátlan a tisztaság. A kiszolgálás gyors, a felszolgálók nagyon udvariasak, figyelmesek, kedvesek, közvetlenek, mosolygósak, eleget téve az étterem honlapján is megtalálható „jelmondatuk”-nak:
„Amelyik pincér nem tud mosolyogni, jobban tette volna, ha vendégnek születik.
Kiváló 2016. augusztus 31.családjával járt itt
Több napot töltöttünk a városban, többször megfordultunk itt különböző napszakokban. Ettünk napi ajánlatot és a'la carte ételeket.
Az ételek ízletesek, a választék elegendő, a kiszolgálás nagyon kedves, a felszolgálók mosolygósak.
Gyönyörű és hangulatos a belső fedett terasz, sok sok virággal díszítve.
Ajánlani tudom minden Gyulára látogatónak!
Kiváló 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Mind a környezet, mind az ételek jók, a kiszolgálás viszont kiemelkedően jó.
A kiszolgálás gyors, a pincérek nagyon figyelmesek.
Ha lehetőségünk lesz biztosan betérünk újból.
Az itt töltött kellemes este, sokáig jó emlék marad.
Kiváló 2016. július 28.gyerekekkel járt itt
Az étterem elhelyezkedése nagyon jó, kb. félúton van a sétálóutca és a fürdő között. Érdemes betérni, mert mind a környezet, mind az ételek jók, a kiszolgálás viszont kiemelkedően jó az általunk Gyulán meglátogatott többi étteremhez képest! Kiemelném a tisztaságot is: amint távoztak egy asztaltól a pincér máris takarította az asztalt tisztítószerrel!
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Valentin napi vacsorára foglaltam telefonon asztalt és kérésemre még egy gyönyörű csojrot is beszereztek (amivel a kefvesemet leptem meg). Isteni vacsora, rózsás meglepeté és mindez megfizethető áron.
A kiszolgálásra meg keveslem az 5 csillagot!
Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth Lajos u. 14.
06 66 630324
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo