Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

Kiváló 2015. április 23.a párjával járt itt
A helyet sokan dícsérték, és úgy döntöttünk a feleségemmel, hogy mi is kipróbáljuk. Foglaltam asztalt este 6-ra, ami érkezésünkkor rendelkezésünkre állt. A belső igényesen kialakított, modern és tiszta volt. A kiszolgálás udvarias, profi, gyors, nem tolakodó. Az ételek szépen, étvágygerjesztően kerültek az asztalra.
Szörnyű 2022. február 6.barátokkal járt itt
Szombat este bementünk a barátainkkal négyen. Egy ellenséges hangnemben a pincérek közölték nincs szabad asztal és nem is lesz. Gondoltuk volt egy pár bárszék mind üresen oda leülnénk várakozni, közben fogyasztani üdítőt, mire a válasz azt sem lehet. Nem gondoltuk, hogy a bárszékek csak dísznek vannak ott. Ennyire b.
Kiváló 2017. július 23.gyerekekkel járt itt
Szombat este ültünk az utcafrontra, ahol vízpermettel hűtötték a levegőt. A gyerekek rendelést követően meglehetősen gyorsan kapták a gyerekmenüt, az üdítővel együtt. Kisvártatva hozták a felnőttek vacsoráját is. Összességében kb. 1 óra alatt sikerült végeznünk az étteremben.
Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Kellemes hangulatos modern étterem.Kedves figyelmes pincérekkel,étteremhez képest gyors kiszolgálással és finom,laktató ételekkel!
2016. november 6.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás az elvárt szinten van ebben a kategóriában, tetszik a tisztaságra való törekvésük. Az ételek megfelelőek, finomak és szépek, az áruk is ehhez megfelelő. Szerintem kissé túl"hype"-olt, de szivesen mennék legközelebb is. Délben teltházas, érdemes asztalt foglalni.
Javasolnám az étteremnek a "teltház" táblát az étterem elé kitenni.
2016. október 25.a párjával járt itt
Párom szúrta ki a helyet séta közben. Megtetszett neki a fiatalos,lendületes és kellemes hangulatot sugárzó látvány,így aztán betértünk egy vacsira. Érdemes volt,nem bántuk meg. Kellemes,vidám -- de nem tolakodó -- fiatal személyzet,amely láthatóan érti és teszi is a dolgát gördülékenyen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Kiváló 2015. november 24.a párjával járt itt
Az itt töltött kellemes este, sokáig jó emlék marad. Nagyon aranyos volt a kis pincérfiúnk, nagyban hozzájárult, hogy jól éreztük magunkat. Vidám volt, humora is volt, nem éreztük rajta, hogy ő most dolgozik. Amíg várakoztunk a megrendelt ételre, helyben sütött friss ropogtatni valóval kínáltak.
Kiváló 2015. augusztus 14.családjával járt itt
Szállásadónk javaslatára,illetve az itt található vélemények alapján ,már itthon elhatároztuk,hogy kipróbáljuk az éttermet,gyulai nyaralásunk során. Pontosan azt kaptuk amit vártunk. A személyzet kedves,udvarias,a hely színvonalas,igényes a kialakítás,szép és tiszta. Az ételek pedig fenomenálisak voltak,valahányszor betértünk.
Kiváló 2015. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Gyulai nyaralásunk harmadik napján elértünk a nagyon ajánlott "Várkonyiba",és bizony nagyot hibáztunk volna, ha kihagyjuk. Szívélyes fogadtatás után választhattunk, hol foglalunk helyet,és máris kaptuk az étlapot. A választék nem túl széles,de kielégítő,nem féltünk, hogy éhen maradunk.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/ital
2015. június 16.gyerekekkel járt itt
Csak a kiszolgáló jó hozzáállása mentette meg az éttermet. Meglehetősen gyenge volt az étel minősége, de amit nem tudtunk megenni, azt nem számolták fel.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth Lajos u. 14.
06 66 630324
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo