Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

Szörnyű 2022. február 6.barátokkal járt itt
Szombat este bementünk a barátainkkal négyen. Egy ellenséges hangnemben a pincérek közölték nincs szabad asztal és nem is lesz. Gondoltuk volt egy pár bárszék mind üresen oda leülnénk várakozni, közben fogyasztani üdítőt, mire a válasz azt sem lehet. Nem gondoltuk, hogy a bárszékek csak dísznek vannak ott. Ennyire b.
Szörnyű 2022. február 5.barátokkal járt itt
Szombat este szerettünk volna inni valamit. Megsemmisítő stílusban zavart ki bennünket a pultos hölgy. Biztosan rengeteg és magasan qualifikált vendégük van. Velünk éreztették, hogy nem azok vagyunk. Turistaként, a sznobéria ezen szintje-,ahol a személyzet ilyen fensőbbséges-, váratlanul ért.
Szörnyű 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Gyulára érkezvén szerettünk volna megebédelni a férjemmel. Odaértünk az étteremhez, mely tele volt üres asztallal. A pincér odaküldött minket a pulthoz, hogy ott várakozzunk. A pultnál három pultos vagy pincér volt, de kb. 10 percig egyik sem kérdezte meg, hogy esetleg fogyasztanánk-e valamit, vagy segíthetnek-e valamiben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. július 6.egyedül járt itt
Sok jót hallottunk a helyről, ezért itt szerettem volna asztalt foglalni családi összejövetelhez. Az étteremben nem volt vendég (vagy talán egy), mégis várnom kellett, hogy végre valaki megkérdezze, mit is szeretnék. A pultos hölgy oly mértékben flegma és kioktató volt, hogy inkább másik éttermet kerestünk. . .
Szörnyű 2017. december 25.gyerekekkel járt itt
Nyolcan mentünk. Egy tejérzékeny, egy cukorbeteg, egy gluténérzékeny és öt személy aki átlagos táplálkozású. A gluténérzékeny salátát evett, mást NEM tudott. A tejérzékeny a gyér felhozatalú levesből egy fajtát tudott enni, a cukorbetegről nem is beszélve, hogy bővelkedett volna a választékban.
2022. augusztus 16.barátokkal járt itt
Központi helyen található, mely könnyen megközelíthető. Közkedvelt. Kinti és benti helyiséggel is rendelkezik. Tiszta, rendezett. A megrendelt ételt aránylag hamar elkészítették A választott étel finom volt.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Egyéb
2019. augusztus 11.családjával járt itt
Késő este érkeztünk,így csak főételt rendeltünk,ami picit kevésnek bizonyult. Ellenben nagyon finom volt,udvarias kiszolgálással,tiszta környezetben,kellemes élőzenei kísérettel.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2019. július 14., üzleti partnerrel járt itt
Csak egy kávéra ültünk be a teraszra. A pincér kedves volt és elég gyors is, az ár korrekt. Sajnos az ott-tartózkodás néhány percét kellemetlenné tette, hogy a hangszórókból ordított Halász Judit Boldog születésnapot című száma, amely lehetetlenné tette a társalgást.
2016. november 6.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás az elvárt szinten van ebben a kategóriában, tetszik a tisztaságra való törekvésük. Az ételek megfelelőek, finomak és szépek, az áruk is ehhez megfelelő. Szerintem kissé túl"hype"-olt, de szivesen mennék legközelebb is. Délben teltházas, érdemes asztalt foglalni.
Javasolnám az étteremnek a "teltház" táblát az étterem elé kitenni.
2016. október 25.a párjával járt itt
Párom szúrta ki a helyet séta közben. Megtetszett neki a fiatalos,lendületes és kellemes hangulatot sugárzó látvány,így aztán betértünk egy vacsira. Érdemes volt,nem bántuk meg. Kellemes,vidám -- de nem tolakodó -- fiatal személyzet,amely láthatóan érti és teszi is a dolgát gördülékenyen.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth Lajos u. 14.
06 66 630324
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo