Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

Kiváló 2014. június 4.barátokkal járt itt
Az érkezésünkor a frissen nyitott teraszon kaptunk helyet,aminek külön örültünk.A megrendelt étel kiérkezése előtt egy kis előételt szolgáltak fel,amíg várakoztunk.A teltház miatt egy picit hosszabban várakoztunk,de megérte.A személyzettel és a hely minőségével maximálisan elégedetten voltunk,ajánlom mindenkinek!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2014. május 3.családjával járt itt
Remek új hely Gyulán. Tulajdonképpen csak egy sörre ültünk be, elvégre nem sokkal korábban álltunk fel a vacsorától a Gyula Wellness Hotelben, de a gyermek megkívánta a tiramisut, én meg a sör mellé gondoltam, hogy rendelek valamit. Tepertőkrémet kínáltak például mindössze 600 ftért.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/ital
2022. augusztus 16.barátokkal járt itt
Központi helyen található, mely könnyen megközelíthető. Közkedvelt. Kinti és benti helyiséggel is rendelkezik. Tiszta, rendezett. A megrendelt ételt aránylag hamar elkészítették A választott étel finom volt.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Egyéb
2019. augusztus 11.családjával járt itt
Késő este érkeztünk,így csak főételt rendeltünk,ami picit kevésnek bizonyult. Ellenben nagyon finom volt,udvarias kiszolgálással,tiszta környezetben,kellemes élőzenei kísérettel.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2019. július 14., üzleti partnerrel járt itt
Csak egy kávéra ültünk be a teraszra. A pincér kedves volt és elég gyors is, az ár korrekt. Sajnos az ott-tartózkodás néhány percét kellemetlenné tette, hogy a hangszórókból ordított Halász Judit Boldog születésnapot című száma, amely lehetetlenné tette a társalgást.
2016. november 6.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás az elvárt szinten van ebben a kategóriában, tetszik a tisztaságra való törekvésük. Az ételek megfelelőek, finomak és szépek, az áruk is ehhez megfelelő. Szerintem kissé túl"hype"-olt, de szivesen mennék legközelebb is. Délben teltházas, érdemes asztalt foglalni.
Javasolnám az étteremnek a "teltház" táblát az étterem elé kitenni.
2016. október 25.a párjával járt itt
Párom szúrta ki a helyet séta közben. Megtetszett neki a fiatalos,lendületes és kellemes hangulatot sugárzó látvány,így aztán betértünk egy vacsira. Érdemes volt,nem bántuk meg. Kellemes,vidám -- de nem tolakodó -- fiatal személyzet,amely láthatóan érti és teszi is a dolgát gördülékenyen.
2016. augusztus 18.családjával járt itt
Ebben az étteremben már sokadjára voltam. Mondhatni rendszeresen járok ide a családommal. Bár sosem volt olcsó,de a csak itt kapható isteni ételkülönlegességek miatt megérte kinyitni a pénztárcát. Tegnap este újra az étteremben vacsoráztunk. Meglepődve tapasztaltam,hogy megváltozott az étlap,és pont azok az ételek kerültek le róla,ami miatt mi idejártunk.
2016. június 2.a párjával járt itt
Barátságos, közvetlen, laza (de azért nem bratyizós) hely, jó helyen is található.
Tetszik, hogy lehet bent, és kint (utóbbi az utcán vagy az udvarban) enni.
2 második közül választható, 3-fogásos menüt ettünk a Feleségemmel.
Árban (1100) rendben is volt, tekintve hogy abban desszert és ásványvíz is benne foglaltatik - talán kicsit nagyobb adagok azért nekem lehettek volna :).

A kiszolgálás teljesen, maximálisan rendben volt.
2016. május 12. járt itt
Nagyon esztétikus jól berendezett hangulatos hely, az ételek picit drágábbak de ízletes és szépen talált. A személyzet udvarias kedves volt.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth Lajos u. 14.
06 66 630324
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo