Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Tavaszi ajánlat
Hotel Hőforrás Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

2015. június 16.gyerekekkel járt itt
Csak a kiszolgáló jó hozzáállása mentette meg az éttermet. Meglehetősen gyenge volt az étel minősége, de amit nem tudtunk megenni, azt nem számolták fel.
Kiváló 2015. január 6., csoporttal járt itt
Párommal és barátaink-al egy hosszú hétvégére érkeztünk 2015. 01. 03 án. Egy helyi ember ajánlotta a helyet, mondván ez egy új hely nem túl olcsó de kiváló fiatalos divatos étterem, kiváló kiszolgálással és korrekt adagokat tartalmazó ételekkel. Ennek megvfelelően, mivel hát torkos csapat vagyunk, rügtün meg is rohamoztuk a helyet estefelé.
2014. augusztus 6. járt itt
Maga a hely igényes, szépen kialakított, látszik, hogy adnak a részletekre. Mi pizzát ettünk itt és nem igazán voltunk megelégedve vele. Nem volt jól átsütve, kevés feltét és fura paradicsomszósz volt rajta. Úgy hirdetik, hogy "olaszos" meg "kövönsütött". . . Hát az olaszoknak azért ez még mindig jobban megy :) indokolatlanul drága is volt szerintem. A kiszolgálás amúgy hibátlan volt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Kiváló 2014. május 3.családjával járt itt
Remek új hely Gyulán. Tulajdonképpen csak egy sörre ültünk be, elvégre nem sokkal korábban álltunk fel a vacsorától a Gyula Wellness Hotelben, de a gyermek megkívánta a tiramisut, én meg a sör mellé gondoltam, hogy rendelek valamit. Tepertőkrémet kínáltak például mindössze 600 ftért.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/ital
Kiváló 2022. május 16.családjával járt itt
Városnézés közben ugrottunk be ide, csak inni valamit. Ebédidő volt, a nem túl nagy helység elég tele volt. A pincér céltudatosan terelt minket a terem végébe egy kétszemélyeshez. Az étlap alapján a választék és az árak is megfelelőek voltak, de mi most csak gyümölcsteát és kávét fogyasztottunk. Tetszett, ahogy kihozták.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Egyéb
Szörnyű 2022. február 5.barátokkal járt itt
Szombat este szerettünk volna inni valamit. Megsemmisítő stílusban zavart ki bennünket a pultos hölgy. Biztosan rengeteg és magasan qualifikált vendégük van. Velünk éreztették, hogy nem azok vagyunk. Turistaként, a sznobéria ezen szintje-,ahol a személyzet ilyen fensőbbséges-, váratlanul ért.
Kiváló 2021. szeptember 6.a párjával járt itt
szombat este vacsorázni szerettünk volna Gyulán, új éttermet ajánlottak bementünk az étlapon összesen 6 féle beazonosíthatatlan étel szerepelt igen borsos áron rajtunk kívül egyetlen vendég sem volt, így úgy döntöttünk, hogy ennek biztos oka van, így fogyasztás nélkül távoztunk, utána átmentünk a Géza konyhája étterembe ahol igen udvariatlanul közölték, hogy nincs hely megjegyzem ketten voltunk.
Kiváló 2020. október 5.családjával járt itt
Az asztalunkhoz csak fertőtlenítés után ültetett le a felszolgáló. A rendelés felvétele gyors volt. Csodás leveseket ettünk, a második fogáshoz két terítéket kértünk, ami gond nélkül teljesült. Nagyon finom volt minden, gusztusos tálalással. A felszolgáló nem volt tolakodó, viszont minden kérésünk teljesült. Nem véletlenül egész gyulai tartózkodásunk alatt ott ebédeltünk.
Szörnyű 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Gyulára érkezvén szerettünk volna megebédelni a férjemmel. Odaértünk az étteremhez, mely tele volt üres asztallal. A pincér odaküldött minket a pulthoz, hogy ott várakozzunk. A pultnál három pultos vagy pincér volt, de kb. 10 percig egyik sem kérdezte meg, hogy esetleg fogyasztanánk-e valamit, vagy segíthetnek-e valamiben.
Kiváló 2019. június 1.barátokkal járt itt
kellemes környezet barátságos fogadtatás, finom ételek, nagy választék, nagyon finom kacsát ettünk, bőséges volt desszertet már nem is tudtunk kóstolni, pedig több is volt kedvünkre való. Gyakran járunk Gyulára árban és színvonalban a legjobbak között van csak ajánlani tudom. Nagyon jó helyen van az étterem, egy jó fürdőzés után rövid sétával elérhető
Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth Lajos u. 14.
06 66 630324
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo