Elizabeth Hotel Gyula ★★★★

Elizabeth Hotel Gyula
Elizabeth Hotel GyulaElizabeth Hotel Gyula
Elizabeth Hotel GyulaElizabeth Hotel Gyula

Elizabeth Hotel Gyula bemutatkozása

Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres Várfürdőtől 200 méterre helyezkedik el, a középkori téglavár közvetlen szomszédságában, mely egyedülálló módon máig épen maradt gótikus épület.

Az Elizabeth Hotel legnépszerűbb csomagjai

Elizabeth Hotel Gyula - Színpompás tavasz (min. 2 éj)
Színpompás tavasz
2024.05.31-ig
Elizabeth Hotel Gyula - Tiszta erőből nyár (min. 3 éj)
Tiszta erőből nyár
06.01-08.31.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Elizabeth Hotel Gyula vélemények

Átlagos 2022. március 30.a párjával járt itt
A szállás, a wellness jó, a személyzet segítőkész , udvarias, a szobák tiszták, viszont akinek bármilyen ételallergiája van (laktóz, glutén,stb. ) annak nem ajánlom, a feleségemnek szörnyű éjszakája volt az első vacsorát követően, pedig elvileg oda figyeltek a dologra, bár alapból semmilyen mentes étel nem volt a vacsoránál.
2022. február 12.a párjával járt itt
A szálloda szép, mi modjuk nem a legjobb szobát kaptuk, de ez is elfogadható volt. A személyzet nagyon kedves, a szálloda tiszta. A vacsorákat kiemelném, nem volt nagyon sokféle, de minden nagyon finom! Balla Ádám chefnek nagy köszönet! A reggeli kávé viszont sajnos borzalmas, egy új kávégépre érdemes lenne beruházni.
Kiváló 2022. február 8.a párjával járt itt
Kellemes szép szoba. Ételek finomak.
A wellnes külön megközelithetőségét azt külön kiemelném. Nem a recepció előtt kell fürdő köntösben elsétálni.
A parkolás az viszont fizetős.
2021. december 30.egyedül járt itt
A szálloda elhelyezkedése kitűnő, a személyzet rendkívül kedves és udvarias volt, szinte észrevétlenül végezték a munkájukat. Az ételválaszték átlagos volt, viszont nagyon finom. A reggeli választékát ítéltem kissé gyengébbnek. Amivel viszont nem voltam elégedett, az a wellness 10 órakor történő nyitása volt.
Kiváló 2021. november 22.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen a Gyulai vár tövében található. A wellnesst pont most bővítík kinti medencével,amire szükség is lesz. Bár bent van sauna,jakuzzi,medence,elég kicsi a terület sok ember számára. Tágas szobák,gyönyörű sarokkádas fürdőszoba,tisztaság. A vacsora finom, a reggeli lehetne egy kicsit változatosabb is. A személyzet nagyon kedves!
Kiváló 2021. szeptember 24.a párjával járt itt
Várfürdő sajnos zárva volt így kicsit félve mentünk le a wellness részlegbe, de szerencsénkre az egész hétvége során 6 vővel találkoztunk a vendégek körül. (szeptember vége) A szálloda gyönyörű és tiszta.
Egyedül a kávét tudjuk negatívumként megjegyezni.
Ajánljuk mindenkinek Gyulát és a hotelt.
2021. szeptember 20.a párjával járt itt
Maga a szálloda rendkívül szép, a szobák tágasak, tiszták. A welness a fotókhoz mérten kicsi volt, de mivel sokan átmentek a Várfürdőbe, így kényelmesen elfértünk. A vacsora finom volt, bár néhány étel hideg maradt, a reggeli viszont elég egyhangú.
Kiváló 2021. szeptember 13.a párjával járt itt
Kedves személyzet, nagy tisztaság, hangulatos szálloda, kiváló elhelyezkedés. Finoman főznek, de az étkezésekhez érdemes korán érkezni, hogy legyen választék. Sajnos a reggelihez gyenge automatás porkávé. Csak felárért rendes presszót kérni- az viszont nagyon finom. Vannak ám már sokkal jobb önkiszolgáláshoz való kávégépek a piacon.
Kiváló 2021. július 27.a párjával járt itt
Elegáns hely nagyon jó elhelyezkedéssel ami egyben hátrány is mert a parkoló a másik utcában van és elég borsos áron lehet igénybe venni. A minibár csak fűtést produkált egy hideg víz a meleg napokon nem jött volna rosszul. A napi takarítás nem alap csak kérésre jönnek a szobába, de különben a hotel tiszta.
Kiváló 2020. szeptember 15.a párjával járt itt
A Hotelszoba nagyon kényelmes volt,tiszta volt,jó elhelyezkedés a várhoz és kastélyhoz közel. A személyzet nagyon kedves volt,és mindenbe a segítségünkre voltak. A reggeli nagyon finom volt, és sok volt választék. A vacsora kevesebb menü kínálattal volt ellátva. Mindennel másként elégedettek voltunk,egy remek hely,mesebeli környék. A hotel is nagyon jól felszerelt,mindenkinek csak ajánlani tudom.
Elizabeth Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaVár u. 1.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 2200 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár