Elizabeth Hotel Gyula ★★★★

Elizabeth Hotel Gyula
Elizabeth Hotel GyulaElizabeth Hotel Gyula
Elizabeth Hotel GyulaElizabeth Hotel Gyula

Elizabeth Hotel Gyula bemutatkozása

Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres Várfürdőtől 200 méterre helyezkedik el, a középkori téglavár közvetlen szomszédságában, mely egyedülálló módon máig épen maradt gótikus épület.

Az Elizabeth Hotel legnépszerűbb csomagjai

Elizabeth Hotel Gyula - Színpompás tavasz (min. 2 éj)
Színpompás tavasz
2024.05.31-ig
Elizabeth Hotel Gyula - Tiszta erőből nyár (min. 2 éj)
Tiszta erőből nyár
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Elizabeth Hotel Gyula vélemények

Gyenge 2019. november 20.a párjával járt itt
Megfelelő vezetés mellett sokkal többet ki lehetne hozni ebből a szállodából. Nincs gazdája a hotelnek. Némi vendéglátós múlttal a hátam mögött, illetve vendégként más szállodákban szerzett tapasztalattal, kifejezetten zavart egy csomó dolog. Még meg sem érkeztünk, és már más névre kaptam a válaszlevelet.
Kiváló 2013. október 14.a párjával járt itt
Idén októberben másodszorra töltöttünk el egy hosszú hétvégét feleségemmel a Hotelben. Visszatértünk,mert maximálisan elégedettek voltunk mind a tisztasággal, mind a személyzettel,az ételekkel valamint a wellness részleggel.is. Biztosan visszatérünk még!!! Csillagos ötös az Elizabeth Hotelnek!!!! :)
Kiváló 2019. szeptember 29.a párjával járt itt
Kellemes 3 napot töltöttem a szállodában. Tágas, nagy szobánk a gyulai várra nézett. A fürdőszoba is sarokkáddal nagy méretű volt. A wellness nem óriási, de minden volt benne. Az étterem elegáns, finom ételekkel, amit a teraszon is elfogyaszthattunk. Zárt parkoló is van.
Elizabeth Hotel Gyula - EgyébElizabeth Hotel Gyula - EgyébElizabeth Hotel Gyula - EgyébElizabeth Hotel Gyula - EgyébElizabeth Hotel Gyula - EgyébElizabeth Hotel Gyula - EgyébElizabeth Hotel Gyula - EgyébElizabeth Hotel Gyula - Egyéb
Átlagos 2019. február 21.a párjával járt itt
Gyönyörű képek az interneten. Elfogadható ár. Amikor befizettem, már nem igazán tetszett, hogy akkor is hétvégi felárat kell fizetni, ha csütörtökön érkezem, és szombaton reggel már el is megyek. No de ez a szabály, hát jó. Csütörtökön délután érkeztünk. Kérdeztük, gyógyvíz van e a szállodában.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
Kiváló 2018. február 6.a párjával járt itt
Harmadszorra választottuk ezt a szállodát gyulai tartózkodásunkkor. A szálloda tisztaságával, a személyzet segítőkészségével mint korábban is, most is, meg voltunk elégedve. Viszont szomorúan tapasztaltuk, hogy az ebédnél és a vacsoránál közölte a pincér, hogy nem tud adni vizet.
Elizabeth Hotel Gyula - KörnyékElizabeth Hotel Gyula - Külső képElizabeth Hotel Gyula - Külső képElizabeth Hotel Gyula - SzobákElizabeth Hotel Gyula - SzobákElizabeth Hotel Gyula - SzobákElizabeth Hotel Gyula - SzobákElizabeth Hotel Gyula - Külső képElizabeth Hotel Gyula - Külső képElizabeth Hotel Gyula - WellnessElizabeth Hotel Gyula - VendéglátásElizabeth Hotel Gyula - VendéglátásElizabeth Hotel Gyula - SzobákElizabeth Hotel Gyula - Külső képElizabeth Hotel Gyula - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 28.barátokkal járt itt
Tökéletes helyen, tökéletes hotel. Az egyetlen probléma az volt, hogy étkezéseknél többször előfordult, hogy nem volt étel mert nem hoztak és azt láttam hogy a 3 pincérből egy srác rohangál a többi beszélget, ezt nem kéne. Maga a hely gyönyörű a hotel gyönyörű minden helységével a wellness minden igényt kielégít felesleges a várfürdőbe átmenni.
Kiváló 2016. július 12.egyedül járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a Hotelben. Mindennel meg voltunk elégedve, különösen tetszett a Hotel tisztasága, az igényes berendezés stb. Az is megnyerő volt, hogy csendes a környék, igazi pihenésre alkalmas a komplexum. A wellness részleget megnéztünk, de nem használtunk,túl zártnak tartottuk, hiányoltuk a külső fürdőrészt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 10.családjával járt itt
Csodálatos tisztaság! ! ! Patináns rend a hotel minden részlegén. Bőséges és finom svédasztalos reggeli, vacsora. Segítőkész, kedves személyzet. Szép környezetben helyezkedik el a Hotel, közvetlenül a vár mellett. Gyalogosan is elérhető a legtöbb látnivaló. Gyula városa gyönyörű, tiszta. Egy ékszerdoboz.
2015. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Kedves személyzet. Jó kiszolgálás, szép panoráma, számomra ízletes ételek.
A 11 hónapos kislányommal és a feleségemmel töltöttük el három napot a hotelban, és az egészben csak három negatívumot tudok mondani, ami a számomra túl puha ágy, az uszodád csak délután lehetett használni, a kislányomnak habár már elég sok mindent megeszik, de lehetett volna nagyobb a választék a kisgyerekek részére.
Kiváló 2013. június 7.kollégákkal járt itt
szuper, szép a város, a vár közel van nyugodt csendes környék, mindenkinek ajánlom aki pihenni, relaxálni szeretne. Ugyan mi üzleti úton voltunk ott, de szerintem vissza fogok még térni ide, mert varázslatos és csodaszép a hely. Nagyon jó az étterem, ahol változatosan és rendkívül kultúráltan lehet étkezni.
Elizabeth Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaVár u. 1.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 2200 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár