Elizabeth Hotel Gyula ★★★★

Elizabeth Hotel Gyula
Elizabeth Hotel GyulaElizabeth Hotel Gyula
Elizabeth Hotel GyulaElizabeth Hotel Gyula

Elizabeth Hotel Gyula bemutatkozása

Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres Várfürdőtől 200 méterre helyezkedik el, a középkori téglavár közvetlen szomszédságában, mely egyedülálló módon máig épen maradt gótikus épület.

Az Elizabeth Hotel legnépszerűbb csomagjai

Elizabeth Hotel Gyula - Színpompás tavasz (min. 2 éj)
Színpompás tavasz
2024.05.31-ig
Elizabeth Hotel Gyula - Tiszta erőből nyár (min. 2 éj)
Tiszta erőből nyár
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Elizabeth Hotel Gyula vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 29.a párjával járt itt
Három csodálatos napot töltöttünk Gyulán. Évek óta szerettünk volna eljutni Gyulára, most sikerült. A kiszolgálás pazar. A dolgozók nagyon kedvesek és segítőkészek. A szálloda gyönyörű, a szobák olyanok, mint a lakosztályok. Bízom benne, hogy egyszer újra eltudunk menni oda.
Wellness részleg számunkra kielégítő volt, férjem kipihente magát.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márLelkes fotózó - 144 feltöltött kép
Kiváló 2015. augusztus 18.családjával járt itt
A családommal a húsvétot itt töltöttük. Nem csalódtunk. Itt minden megvan, ami egy igazi pihenéshez szükséges. A sóbarlangjuk, vagy más néven sószobájuk olyan, hogy közben lehet filmet is nézni. Mert kicsit unalmas is lenne, ha csak üldögélni lehetne ott, így azért nem fáradunk el. Kellemes élmény.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2015. július 14.a párjával járt itt
Születésnapi ajándékként kaptuk a lányoméktól ezt a csodás három napos Wellness pihenést. Igaz kicsit messze kellett(400km)autózni ezért a csodás látványért,de "megérte". A szálloda fekvése,a panoráma, a várra nézve, elbüvölö. A személyzet udvarias,segítökész,a kiszolgálás remek,tisztaság és rend jellemzö a hotelre.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. június 21.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése ideális. Közvetlenül a vár mellett fekszik. A szálloda úgy hirdeti magát, hogy az "év szállása 2014". Véleményünk szerint ezt a szintet nem üti meg. Ami tetszett:
Tágas, tiszta szobák, szép fürdőszoba. Figyelmes személyzet. Észrevételek:
Az ételek általában ízletesek, vacsoránál háronféle leves és négyféle főétel közül lehetett választani.
Kiváló 2015. február 11.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű és biztonságos hely, nagyon közel a várhoz és a fürdőhöz. Mi két gyerekkel voltunk, akik közül az egyik még csak 4 hónapos volt, igy többször babakocsival közlekedtünk az épületen belül is - de mindenhol simán elfértünk, mindig működött a lift. A szobánk nagy és kényelmes volt.
A recepció nagyon segitőkészen kezelte az ügyeinket.
Szivesen visszamennénk még ide.
2015. január 5.gyerekekkel járt itt
Nagy várakozással indultunk neki majd 230 km-ről Gyulára 3 éves kisfiunkkal. Soroltuk neki, hogy már első délután és este milyen klassz program vár rá a szállodában. Ebben egy kicsit csalódtunk, ugyanis uzsonna volt írva a Mikulás kedvenceivel és este gyermek discó.
2014. október 29.a párjával járt itt
Ami tetszett:
Tiszta, tágas kellemes szobák. Kedves segítőkész személyzet. A szálloda elhelyezkedése. A reggeli. Ami nem tetszett:
4 éjszakát töltöttünk a szállodában, de a vacsora minősége és változatossága csak 1 este ütötte meg a 4 csillagos színvonalat! A wellness részleget csak délután 3-tól este 9-ig lehet használni, amivel csak a helyszínen szembesültünk.
Kiváló 2014. augusztus 25.családjával járt itt
Öt napot töltöttünk a városban,amely nagyon tiszta,virágos,gyönyörű.
A szállodáról csak jót lehet mondani a személyzet udvarias, segítő kész, nagyon jó az étterem, választékos ételek, figyelmes kiszolgálás,tisztaság,rend jellemző az egész hotelre.
Bátran merem ajánlani másoknak is!
Elizabeth Hotel Gyula - Külső képElizabeth Hotel Gyula - Medence/kert
Kiváló 2013. október 14.a párjával járt itt
Idén októberben másodszorra töltöttünk el egy hosszú hétvégét feleségemmel a Hotelben. Visszatértünk,mert maximálisan elégedettek voltunk mind a tisztasággal, mind a személyzettel,az ételekkel valamint a wellness részleggel.is. Biztosan visszatérünk még!!! Csillagos ötös az Elizabeth Hotelnek!!!! :)
Kiváló 2013. június 7.kollégákkal járt itt
szuper, szép a város, a vár közel van nyugodt csendes környék, mindenkinek ajánlom aki pihenni, relaxálni szeretne. Ugyan mi üzleti úton voltunk ott, de szerintem vissza fogok még térni ide, mert varázslatos és csodaszép a hely. Nagyon jó az étterem, ahol változatosan és rendkívül kultúráltan lehet étkezni.
Elizabeth Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaVár u. 1.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 2200 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár