Elizabeth Hotel Gyula ★★★★

Elizabeth Hotel Gyula
Elizabeth Hotel GyulaElizabeth Hotel Gyula
Elizabeth Hotel GyulaElizabeth Hotel Gyula

Elizabeth Hotel Gyula bemutatkozása

Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres Várfürdőtől 200 méterre helyezkedik el, a középkori téglavár közvetlen szomszédságában, mely egyedülálló módon máig épen maradt gótikus épület.

Az Elizabeth Hotel legnépszerűbb csomagjai

Elizabeth Hotel Gyula - Színpompás tavasz (min. 2 éj)
Színpompás tavasz
2024.05.31-ig
Elizabeth Hotel Gyula - Tiszta erőből nyár (min. 2 éj)
Tiszta erőből nyár
06.01-08.31.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Három éjszakás ajánlat
Három éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Elizabeth Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2019. június 24.egyedül járt itt
A szálloda megközelitése nagyon jó, a távolsági buszjárat 50 m-re áll meg és az indulás is innen lehetséges. A tájékoztatás kérdéseimre udvarias , segítőkész. A szoba kényelmes, tiszta, napi takarítás. A tv csatornaválaszték lehetett volna bővebb. Az étkezés folyamatos volt, nem kellet várni, az ételek kiválók voltak, elégséges választékkel és jó izzel.
Kiváló 2019. június 24.a párjával járt itt
Kutyussal érkeztünk egy hétvégére. 1-2 dolgot leszámítva csodálatos volt minden. A szobában a tv nagyon rossz helyen van. Sem fotelből, sem az ágyból nem lehetett látni. (Jó, nem tv-t nézni megy az ember ilyen helyre, de este jó lett volna kicsit nézni)
A másik, a desszerteknél nem gondoltak a glutenerzekenyekre.
Kiváló 2019. június 24.a párjával járt itt
Alapjában véve nagyon tetszett minden. Két dolog van amit megemlitenék. Az egyik, hogy a szobában a tv nagyon nem jó helyen volt. Sem fotelből, sem az ágyból nem lehetett rendesen nézni. A másik, hogy a desszerteknél (vacsora), örültem volna gluténérzékenyeknek való desszertnek. Tudták, hogy megyek, megírtam, hogy ez a problémám.
Kiváló 2019. június 12.egyedül járt itt
Nagyon szép a város és közel a Belváros!!Szép és meleg volt az időjárás.A Szálloda nagyon szép és a Repeciósak nagyon kedvesek!Az Étteremben nagyon finomak a Kaják!
Elizabeth Hotel Gyula - BelsőElizabeth Hotel Gyula - Külső képElizabeth Hotel Gyula - Külső kép
Kiváló 2019. június 3.a párjával járt itt
Áprilisban egy kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. A szoba kényelmes, a felújjított fürdőszoba tiszta és világos volt. A személyzet rendkívül figyelmes és kedves volt! Az étterem választéka számunkra megfelelő volt. A wellnes részleg Nekünk rendkívül tetszett! ! ! !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2019. május 31.a párjával járt itt
Régóta terveztük,hogy ismét felkeressük Gyulát, ezt a szép és permanensen fejlődő várost, nem utolsó sorban a kiváló gyógyvize miatt is. Az Elizabeth Hotelt választottuk részben kedvező fekvése, részben a pozitív vendégvélemények miatt. Nem csalódtunk! Az elegáns szálló a vár szomszédságában, központi helyen található.
Elizabeth Hotel Gyula - SzobákElizabeth Hotel Gyula - Wellness
Kiváló 2019. május 28.a párjával járt itt
A hotel azt nyújtotta, amit "megígért" remek elhelyezkedés, gyönyörű környezetben, egy hosszú hétvégi kikapcsolódáshoz e legjobb. A személyzet barátságos, segítőkész. Az ellátás bőséges, választékos. Nagyon finom volt minden. A szoba tiszta, rendezett, a welness részleg is megfelelő. Kellemes, pihentető hétvégénk volt itt. Ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2019. április 23.a párjával járt itt
Kiváló elhelyezkedés. A személyzet elsőosztályú,főleg Robi,akivel hamar megtaláltuk a közös nevezőt. Az ellátás választékos és kitűnő. A szobák nagysága megfelelő, a welness részleg is jó. Igazából kellemes, jó meglepetés volt a szálloda. A gyerekeink által, névnapunk meglepetésében is kiválóan jártak el.
Kiváló 2019. április 15.a párjával járt itt
Csönd volt és kényelem!
Minden patyolat tiszta volt!

Étkezésnél nagy volt a választék!

A Welness részlegben az alkalmazottak szolgálat készek voltak!

Hiányként említeném a Bibliát!
Átlagos 2019. február 21.a párjával járt itt
Gyönyörű képek az interneten. Elfogadható ár. Amikor befizettem, már nem igazán tetszett, hogy akkor is hétvégi felárat kell fizetni, ha csütörtökön érkezem, és szombaton reggel már el is megyek. No de ez a szabály, hát jó. Csütörtökön délután érkeztünk. Kérdeztük, gyógyvíz van e a szállodában.
Elizabeth Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaVár u. 1.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 2200 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár