Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 21.
Szeptemberben töltöttünk el a szállodában felejthetetlen 8 napot.Nagyon jól éreztük magunkat.Minden kifogástalan volt. Eredetileg 5napra mentünk, de annyira jól éreztük magunkat, hogy hosszabítottunk. Recepciósok nagyon segítőkészek voltak. Az ételek finomak és jó volt a választék is.

2012. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Dürer szárnyban szálltunk meg tavaly decemberben, ami jó választásnak bizonyult, ugyanis a Munkácsy szárny véleményem szerint említésre sem méltó. A Dürerben viszont a szoba modern volt, tetszett. A szálloda összeköttetésben van a gyulai fürdővel, aminek használatáért a szálloda vendégeiként nem kellett fizetnünk. A várfürdővel elégedettek voltunk.
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 3.
A szálloda étterme egy nagy menzához hasonlít. Egy négy csillagos szálloda,nem engedhetné meg magának ,hogy az asztalra papír alátétet tegyen. A fürdőben csak a harmadik reggel töltötték fel a tusfürdő tartót kérésre. Javasolnám az étteremből három kisebbet kialakítani,így kevésbé zajos és meghittebb lenne ,az asztalterítő pedig nem szabadna pénz kérdés legyen.
2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 3.
Az elektronikus foglalás feldolgozása lassú és noninformatív volt,a szálloda recepciója segített benne telefonos érdeklődésemre, a recepciós személyzet stílusa nagyon vendégbarát volt. Szépen felújított és kényelmes volt a szoba, a fürdőszoba ajtajának fogója javításra szorulna, (érthetetlen módon egy csavaron spóroltak).
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 12.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Remek volt az ellátás, bőséges és nagyon finom ételek, figyelmes és gyors kiszolgálás, tisztaság. Különösen kényelmes volt, hogy a fürdő a szállodából közvetlenül megközelíthető.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 5.
A szálloda nemrég lett felújítva.ízléses és modern. Szinte egyedülálló szolgáltatás ,hogy a várfürdő közvetlenül elérhető és napjában többször is látogatható ingyenesen. A konyha fantasztikus. Bőséges a választék és ízletesek az ételek.
Azt nem tudom miért a 8. emeletre raktak minket, ott a víznyomás kicsit gyengébb.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 4.
A szálloda és környéke nagyon tetszett. Számunkra az elsődleges szempont, hogy mindenütt tisztaság legyen, a szálloda ennek kiválóan megfelelt. A személyzet kedves, készséges. Az étkezésnél választékos és finom ételeket kaptunk. Ha negatívumot keresek, a sütemények nem a szállodához (4*) illenek.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 28.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. A fogadásnál egy kis mosolyt hiányoltunk, de a szerencse sütivel ezt feledtették (nagyon ötletes és kedves gesztusnak tartjuk). Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve! A szoba egyetlen "hibája", hogy nagyon áthallatszanak a szomszédos zajok. Az étterem összességében kiváló, a fogadás, a kiszolgálás, a minőség, a választék, a tisztaság.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Nagyon szép volt a szobánkból a kilátás, mely a várra nézett. Gyönyörű igényes és tiszta volt a szobánk és az egész épület,amivel nagyon meg vagyunk elégedve. Éhen nem maradtunk, voltak azért finom ételek. A kávé és az üdítő nagyon finom volt. Tetszik a Hotel wellness része, viszont a medence lépcsői csúsznak. A recepciósok nagyon figyelmesek.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Kedves Hunguest Hotel Erkel! Köszönjük azt a felejthetetlen hétvégét, amit Önöknél töltöttünk! Mindennel nagyon elégedettek voltunk, csodás hétvégét töltöttünk el! Remélem jövőre ugyanott ugyanakkor! :) Az ételek igazán megemlítendőek, a reggeli, ebéd és vacsora is egyszerűen isteni finom volt! Hatalmas választék, minden igényt kielégítő!

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.03.02-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 15.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermek játszósarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.27.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 1.750 - 2.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Húsvét (min. 3 éj)
Vasárnapi pihenés (1 éjszaka)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX