Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Augusztus 20. hétvége (min. 4 éj)
Augusztus 20. hétvége
08.16-21.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2016. október 10.a párjával járt itt
Az elvárásainknak minden szempontból megfelelt. Kitűnően szolgálta az aktív kikapcsolódást és pihenést. A személyzet is mindent megtett azért, hogy a hosszú hétvégéről feltöltődve és élményekkel gazdagodva térjünk haza. Megérte a 900 km-es oda-vissza utat.
Hunguest Hotel Gyula válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
2016. október 12., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Nemrég egy hetet töltöttünk el az Erkel Hotelban, a személyzet udvarias,(beleértbe a takarítókat is) a szobák tiszták kényelmesek,az ételek finomak változatosak. Nagy előny a fürdőbe való közvetlen átjárás. A város hangulatos, ajánlom felkeresni az idén megnyitott Almássy Kastélyt.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
A szálloda személyzete kedvesen fogadott.
Az ellátás akár a reggelinél, akár a vacsoránál nagyon ízletes volt. A nagy létszám ellenére mindent azonnal pótoltak, nem volt hiány közben.
Nagy előny, hogy a szállodából naponta ki-be lehet járni a fürdőbe, ha pihenésre van szükség.
Külön a szálloda wellness részlege is kedvező elhelyezkedésű.
2016. szeptember 22.a párjával járt itt
Szuper kiszolgálás, kiváló félpanziós ellátás, csendes és nyugodt környék,amit mi nagyon szerettünk. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk aki pihenésre vágyik legjobban pároknak. Próbáljátok ki mindenképpen a wellness részleget is, a várfürdőt és a mellette lévő aquaparkot ha szeretitek a csúszdákat is.
Kiváló 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
A személyzet udvarias, szolgálatkés és segítőkész volt. Az internet szolgáltatás sajnos sok kívánni valót hagy maga után. A sebesség nem megfelelő. A fürdő és az egyéb szolgáltatások kiválóak. Nyugdíjasoknak és családosoknak is egyaránt ajánlom.
2016. szeptember 22., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
2016. szeptember 17.a párjával járt itt
A szallas kivalo volt. A tisztasag imitt-amott meg varatott magara. A Harmonia vellness-ben nagyon kellemes volt a pihenes. Hianyossagkent emlitem, hogy a pezsgofuro medencejeben nincsenek kapaszkodok. Ugyanezt hianyoltam az Aquapark pezsgoagyainal is, ahova kapaszkodo hianyaban alig lehetett felkapaszkodni.
2016. szeptember 22., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
2016. szeptemberében öt éjszakát töltöttünk párommal az Erkel Hotel Munkácsy szárnyában. Kényelmes, tiszta szoba, közvetlen átjárás a gyógyfürdőbe, ízletes, bőséges ellátás a hangulatos étteremben, udvarias, kedves személyzet. Igazán jól éreztük magunkat, máskor is visszatérünk ide.
2016. szeptember 14., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Már többször voltunk a Hotel Erkel vendégei és mindig nagyon meg voltunk elégedve. A konyhát csak legekben lehet említeni mert az szerintem utol érhetetlen. Mi is jártunk már több helyen de az Erkelhez nem ér fel egyik ****-os szálloda sem. Azokat a negatívumokat most nem részletezem csupán egyet emelnék ki hogy vizet nem tesznek ki az étkezések alkalmával szinte sehol !
2016. szeptember 14., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2016. szeptember 8.családjával járt itt
Tökéletes volt az ellátás, a személyzet nagyon udvarias volt, kívánságunkat mindig teljesítették. A szoba tökéletesen tiszta rendezett volt. Minden igényünket kielégítette a szolgáltatás. A velünk lévő gyerekek is pompásan érezték magukat. A büfé igen finom ételeket tartalmazott. Mindig volt kedvünkre való étel és ital.
Kiváló 2016. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
A szálloda színvonala várakozáson felüli volt, a személyzet udvarias, kedves, segítőkész; a kínálat széles, az ételek bőségesek, ízletesek; a magas vendégszám ellenére úgy gondolom, hogy nem lehetett olyan személyt találni, aki nem ehetett kedvére valót. A wellness részt is nagyon élveztük.
2016. szeptember 2., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár