Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel GyulaHunguest Hotel Erkel Gyula
Hunguest Hotel Erkel GyulaHunguest Hotel Erkel Gyula
201 fotó

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

517 vendég értékelése alapján

4,4Szolgáltatás
4,5Étkezés
4,6Elhelyezkedés

A Hunguest Hotel Erkel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Erkel Gyula - Pálinkafesztivál (min. 3 éj)
Pálinkafesztivál
161.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
09.16-18.
Hunguest Hotel Erkel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
31.000 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
2023.05.31-ig
Hunguest Hotel Erkel Gyula - All inclusive ajánlat (min. 2 éj)
All inclusive ajánlat
79.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től all inclusive ellátással
2021.12.19-ig
Hunguest Hotel Erkel Gyula - Mediterrán nyár (min. 4 éj)
Mediterrán nyár
Kérd ajánlatunkat!
2021.08.31-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2021.12.21-ig
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 123 városban járt márFelfedező - 71 helyen első értékelőNépszerű író - 1721 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2234 feltöltött kép
2013. december 11.kollégákkal járt itt
Gyula sok jó szállodával rendelkezik, de azt hiszem nekem sikerült a legjobbat találni, igaz nem voltam még más Gyulai szállodába így nincs összehasonlítási alapon, de az elhelyezkedés, a kiszolgálás a tisztaság, minden stimmelt. A szobák tiszták és szépek, a reggeli és vacsora bőséges,a wellness számomra kielégítő volt.
2013. december 2.a párjával járt itt
Kíváló fekvésű a város központ percekre van gyalogosan, a gyulai vár gyönyörű éjszakai kivilágításban látható az erkélyről. Az étkeztetés kíváló talán a vacsoránál hiányoltam az ital szervírozást. A edzőterem volt egy kicsit hiányos számunkra (se egy kézi sulyzó,stb. . .
Kiváló 2013. december 1.családjával (gyerekekkel) járt itt
Hétvégére jöttünk gyerekekkel akciós csomagot választva. Az egész hotel, a szoba, a kiszolgálás megfelelő volt. Minden tágas, világos. A szobák tiszták, a kilátás nem volt pazar. A félpanziós ellátás keretében felszolgált ételek finomak voltak. Jő ötlet volt a fürdőbe való átjárás engedése.
Kiváló 2013. november 28.a párjával járt itt
Nagyon udvarias volt a személyzet,az étkezés és a kiszolgálás egészen
bőséges és választékos. A tisztaság kifogástalan. Talán a szoba berendezése barátságosabb lenne különösen a hosszabb sötét időszakban ha volna egy olvasó fotel megfelelő helyi világítással, mert a jelenlegi világítás mellett nem lehet kényelmesen olvasni.
5Ár / érték arány
2013. november 26.családjával (gyerekekkel) járt itt
Gyula egy imádni való város, fantasztikus energiával, nagyon jól éreztük magunkat, nagyon hangulatos az egész város, a vár és környéke, az emberek kedvesek. A víz kiváló, a strandja szép és családbarát. Az Erkel Hotelben el voltunk kényeztetve finom falatokkal, kedves személyzettel.
3Ár / érték arány
3Kényelem
2013. november 25.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük a Hotel Erkelt, jövőre is tervezzük, hogy visszamegyünk. Két dolog van, amit hiányolunk, nem tudtunk hozzájutni egy hajszárítóhoz, és a szobában nincs internet hozzáférés. Mi a Munkácsy szárnyban laktunk, de nem gondolom, hogy ezek a hiányosságok ne férnének bele a 3 csillagba.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Szerencsére mi a nyugati oldalon laktunk így nem hallottunk zajokat. Reggelente a vadkacsák hápogására ébredtünk ami nagyon tetszett. A szépen felújított étteremben minden igényt kielégítő ételeket fogyaszthattunk. A választék bőséges és nagyon jó ízű. Ezúton szeretnénk gratulálni Chef úrnak és a konyha dolgozóinak a munkájukhoz.
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Minden jó volt,de a számláink alapján a kártyámra nem került fel a pontgyültés pedig az több ezer ft lenne. Az épitkezés minket is zavart de mivel másik szárnyban voltunk nem kaphattunk ajándék utalványt,aki a másik oldalon volt az kapott . nekünk csak a tetőszigetelést kellett elviselni.
2013. november 3.a párjával járt itt
Megérkezésünk napján a szálloda mellett kútfurás volt. A szobánk ablaka pont oda nézett. Elnézést kértek ugyan, de elmondták minden nap 24 órát fognak dolgozni. Az első éjszakánk nagyon rossz volt, hiába zártunk ablakot, nem lehetett aludni. Mivel pihenni mentünk 5 éjszakára, és állítólag végig dolgoznak,így másnap reklamáltunk.
2013. október 25.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk az Erkel Hotelben. A szálloda munkatársai kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Az éttermi kiszolgálással, minőségével, változatosságával maximálisan elégedettek voltunk. Egyedüli kifogásunk a fürdőköpenyek, fürdőszobai törölközők minőségével, kopottságával volt, ez egy **** szálloda részére szégyen.
517 értékelés / 52 oldalon
Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen
5700 GyulaVárkert u. 1.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • sóbarlang • közvetlen fürdőátjárás
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • bár