Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

9. helyezett a 162 gyulai szállás közül
33. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Kb 5 alkalommal vettuk igenybe a szalloda altal nyujtott szolgaltatasokat. Meg az 50 eves hazassagi evfordulonkat is ott unnepeltik meg a csaladdal(4 szoba). Legutobb iden aprilisben voltunk ott. Mindeez magaert beszel. Ahol nem kapod meg az elvarasaidat,oda nem tersz vissza altalaban. Tehat minden nagyon tetszett,nagyon keves kifogasolnivaloval(pl.
2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Tetszett a tisztaság, a jó konyha, a személyzet diszkrét, nem tolakodó jelenléte, az éttermi zene is kiváló volt. Egészében kellemes volt a benyomásunk. Megemlítem, hogy (bár ez nem a szálloda hibája), hogy sem Gyulának, sem a szállodának nincs megfelelő reklámja, pedig a város is nagyon kedves,és felvehetné a versenyt más, felkapottabb üdülőhelyekkel.

2013. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 20.
Gyula nagyon meg tetszett az egész családomnak, hárman voltunk ott a kisebbik fiammal és párommal az Erkel Hotelben. Kellemes volt a szálloda környezete a szolgáltatások nekünk tökéletesen megfeleltek, a tisztaság példátlan volt. Az ellátás mely félpanzió volt változatos és ízletes. Szívesen ajánlom bárkinek, családoknak és pároknak,kicsi és nagy gyerekkel érkezőknek.

varadym TOP fotófeltöltő
2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 11. - 12 látogató hasznosnak vélte
Gyula sok jó szállodával rendelkezik, de azt hiszem nekem sikerült a legjobbat találni, igaz nem voltam még más Gyulai szállodába így nincs összehasonlítási alapon, de az elhelyezkedés, a kiszolgálás a tisztaság, minden stimmelt. A szobák tiszták és szépek, a reggeli és vacsora bőséges,a wellness számomra kielégítő volt.
2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kíváló fekvésű a város központ percekre van gyalogosan, a gyulai vár gyönyörű éjszakai kivilágításban látható az erkélyről. Az étkeztetés kíváló talán a vacsoránál hiányoltam az ital szervírozást. A edzőterem volt egy kicsit hiányos számunkra (se egy kézi sulyzó,stb. . . ) bár lehet ezt kevesen használják, de egy ×××× os szálloda esetében ez nem elhanyagolható.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégére jöttünk gyerekekkel akciós csomagot választva.Az egész hotel, a szoba, a kiszolgálás megfelelő volt.Minden tágas, világos. A szobák tiszták, a kilátás nem volt pazar. A félpanziós ellátás keretében felszolgált ételek finomak voltak.Jő ötlet volt a fürdőbe való átjárás engedése. Sajnáltuk, hogy csak ennyi időnk volt, sok miden kimaradt.
Értékelt: 2013. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon udvarias volt a személyzet,az étkezés és a kiszolgálás egészen
bőséges és választékos. A tisztaság kifogástalan. Talán a szoba berendezése barátságosabb lenne különösen a hosszabb sötét időszakban ha volna egy olvasó fotel megfelelő helyi világítással, mert a jelenlegi világítás mellett nem lehet kényelmesen olvasni.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyula egy imádni való város, fantasztikus energiával, nagyon jól éreztük magunkat, nagyon hangulatos az egész város, a vár és környéke, az emberek kedvesek. A víz kiváló, a strandja szép és családbarát. Az Erkel Hotelben el voltunk kényeztetve finom falatokkal, kedves személyzettel. Nagyon kényelmes, hogy átjárás van a fürdőbe, ha lehetőségünk lesz még visszatérünk.
Értékelt: 2013. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretjük a Hotel Erkelt, jövőre is tervezzük, hogy visszamegyünk. Két dolog van, amit hiányolunk, nem tudtunk hozzájutni egy hajszárítóhoz, és a szobában nincs internet hozzáférés. Mi a Munkácsy szárnyban laktunk, de nem gondolom, hogy ezek a hiányosságok ne férnének bele a 3 csillagba. És sajnálattal vettük azt is, hogy az új családi fürdő még mindig nem készült el, pedig a 3.

Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szerencsére mi a nyugati oldalon laktunk így nem hallottunk zajokat. Reggelente a vadkacsák hápogására ébredtünk ami nagyon tetszett. A szépen felújított étteremben minden igényt kielégítő ételeket fogyaszthattunk. A választék bőséges és nagyon jó ízű. Ezúton szeretnénk gratulálni Chef úrnak és a konyha dolgozóinak a munkájukhoz. Köszönjük!

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 33.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, az éjszakák számával megegyező Várfürdő belépővel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2020.09.17. - 2020.09.20.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 8.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.600 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2020.12.27.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 35.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX