Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2012. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
2012 júniusban jártunk ismételten itt, hogy az újonnan felújított szárnyat is kipróbálhassuk. Megint nem okozott csalódást és nagyon kényelmes, hogy egy fűtött folyosón keresztül át lehet jutni a strandra, mivel egy 4 ill. 9 éves gyermekünk van. Az új szárny wellness részlege elég kicsinek bizonyult, de a strand kárpótol mindenkit.

2012. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Már többször is jártun ebben a hotelben,ami elárulja azt,hogy meg vagyunk vele elégedve. Akiknek eddig ajánlottam mindig csak jó véleménnyel tértek haza. Nagyon praktikus,hogy nem kell az utcán keresztül átmenni a fürdőbe. Sajnos amióta felújították még nem voltunk,de az idei tervben már benne van.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Tavaly októberben töltöttünk el 7 éjszakát a szállodában. A személyzet kedves és segítőkész volt, az étkezés kiváló ! Különösen jólesett a déli levesbüfé. Nagyon tetszett az is, hogy a szállodából zárt folyosón közlekedhettünk a fürdő és a szálloda között annyiszor ahányszor naponta szerettünk volna. A fürdőben voltak kisebb hiányosságok, de azt nem a szálloda hibájaként értékelem.

Értékelt: 2013. április 23.
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden nagyon jó és szép volt. A reggelinél, vacsoránál nem volt torlódás, nagy az éttermi rész. Az ételek melegek és izletesek voltak. Bőséges volt a választék. A Wellnes részlegük is kitűnő volt. A jó idő miatt mi inkább a kinti fürdőt választottuk.

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
A dürer szárnyban nyaraltunk 2012 júliusában, amit nagyon szépen felújítottak. A gyerekekkel két összenyitható szobában voltunk, nagyon kényelmes volt. A szobák modernek, tiszták. Az ár/érték arányra azért adtam csak jót, mert akkor éppen újították fel a fürdőt és ez levont az értékből. Az étel jó volt, de nem volt feltűnően kiemelkedő.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Már többedszer jártunk az ERKEL szállodában, és a felújításokkal párhuzamosan a véleményem is folyamatosan javult a létesítményről. A szobák kielégítő nagyságúak és megfelelő felszereltségűek, az étterem is megfelelő választékot biztosít a vendégeknek. Fontos előnye a szállodának a közvetlen összeköttetés a fürdővel, ahova naponta több alkalommal is ki-be lehet jutni a hotel vendégeinek (míg a 'csak' fürdővendégeknek ez nem lehetséges).

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 21.
Szeptemberben töltöttünk el a szállodában felejthetetlen 8 napot.Nagyon jól éreztük magunkat.Minden kifogástalan volt. Eredetileg 5napra mentünk, de annyira jól éreztük magunkat, hogy hosszabítottunk. Recepciósok nagyon segítőkészek voltak. Az ételek finomak és jó volt a választék is.

2012. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Dürer szárnyban szálltunk meg tavaly decemberben, ami jó választásnak bizonyult, ugyanis a Munkácsy szárny véleményem szerint említésre sem méltó. A Dürerben viszont a szoba modern volt, tetszett. A szálloda összeköttetésben van a gyulai fürdővel, aminek használatáért a szálloda vendégeiként nem kellett fizetnünk. A várfürdővel elégedettek voltunk.
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 3.
A szálloda étterme egy nagy menzához hasonlít. Egy négy csillagos szálloda,nem engedhetné meg magának ,hogy az asztalra papír alátétet tegyen. A fürdőben csak a harmadik reggel töltötték fel a tusfürdő tartót kérésre. Javasolnám az étteremből három kisebbet kialakítani,így kevésbé zajos és meghittebb lenne ,az asztalterítő pedig nem szabadna pénz kérdés legyen.
2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 3.
Az elektronikus foglalás feldolgozása lassú és noninformatív volt,a szálloda recepciója segített benne telefonos érdeklődésemre, a recepciós személyzet stílusa nagyon vendégbarát volt. Szépen felújított és kényelmes volt a szoba, a fürdőszoba ajtajának fogója javításra szorulna, (érthetetlen módon egy csavaron spóroltak).

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.500 - 13.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.22-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és masszázságy használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.03. - 2020.07.18.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Hunguest Hotel Erkel
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Hurrá, nyári szünet! Családi akció! (min. 2 éj)

GyulaX