Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Augusztus 20. hétvége (min. 4 éj)
Augusztus 20. hétvége
08.16-21.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
9 évvel ezelőtt jártunk a szállodában először. Telefonon jeleztem nekik, hogy a feleségemet szeretném meglepni, 22. házassági évfordulónk alkalmából, ezért, -ha lehet- olyan szobát adjanak, ahonnan nem a valami esetleges szomszédos építési területre nyílik kilátás. (Akkor még nem tudtam, hogy tényleg építkeznek a szálloda szomszédságában.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Feleségemmel két remek éjszakát és három nappalt töltöttünk a gyulai ERKEL szálló által nyújtott hétvégi üdülési csekk jóvoltából,igénybe vételével . Mindent szolgáltatást megkaptunk mely az ajánlatba volt,pontosan és időben . A szállodai személyzet legalábbis előttem jelesre vizsgázott .
Hunguest Hotel Gyula válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
2016. május 5., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2016. május 2.a párjával járt itt
Mindennel maximálisan elégedett voltam. Szimpatikus volt hogy este 9-ig lehetett a szálloda wellnes részlegét használni, kellemes volt a vacsora utáni szaunázás.
Tetszett, hogy a vacsora változatos volt, voltak hagyományos és különleges ételek, vegetáriánus, választékos ételek.
2016. május 4., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2016. május 1.gyerekekkel járt itt
Tavaszi időszakban a szoba elhelyezkedése tökéletes volt , mivel egész délután sütött a nap a nagy nyitott ablakokon keresztül . Az étkezés kiváló-nagyon finom ételek szolgáltak ki. Előnyös a közvetlen átjáró a fürdőbe .
2016. május 2., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2016. április 25.gyerekekkel járt itt
A szállodában már vártak minket, és pozitív, hogy kicsit hamarabb is elfoglalhattuk a szobát. A szoba tiszta volt, póttakarót kértünk, és azonnal hozták. Egy negatívummal találkoztam. Még le sem nyeltük az falatot, de már el is akarták vinni az étteremben a tányért (szinte kikapták előlünk).
2016. május 2., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2016. április 17.barátokkal járt itt
Harmadszor jöttünk az Erkel hotelbe Gyulára. Eddig is pozitív élményekkel távoztunk, de a mostani hétvége még inkább meggyőzött minket a kiváló kikapcsolódás lehetőségétől. A szálloda tisztasága, az ételek minősége példaértékű más szállások részére. A személyzet is nagyon udvarias, minden kérésünket teljesítették.
2016. április 19., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2016. április 16.a párjával járt itt
A kilátás csodálatos volt a 9. emeleti Diana lakosztályból! A szálloda személyzete kitűnően kezelte a telt házat, egyáltalán nem vettük észre , hogy milyen sokan voltunk. Az étteremben is csak egy vacsoránál volt tumultus, ami azért köszönhető az óraállításnak is! A személyzet minden tagja végtelenül kedves, udvarias volt, a takarítónők is illedelmesek!
Hunguest Hotel Gyula Gyula - BelsőHunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - VendéglátásHunguest Hotel Gyula Gyula - VendéglátásHunguest Hotel Gyula Gyula - VendéglátásHunguest Hotel Gyula Gyula - Külső képHunguest Hotel Gyula Gyula - VendéglátásHunguest Hotel Gyula Gyula - VendéglátásHunguest Hotel Gyula Gyula - VendéglátásHunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - SzobákHunguest Hotel Gyula Gyula - EgyébHunguest Hotel Gyula Gyula - Környék
Kiváló 2016. április 12.gyerekekkel járt itt
Gyulán az Erkel szállóban töltöttük a 60. szülinapom családi körben egy wellness hétvégén. A szálloda szuper,kényelmes,tiszta. Az ételek fantasztikusan finomak. A személyzet segítőkész és kedves. Nekem nagyon tetszett,hogy közvetlen a szállóból átlehetett menni a fürdőbe. A fürdő is nagyon szép.
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Külső képHunguest Hotel Gyula Gyula - Külső képHunguest Hotel Gyula Gyula - Egyéb
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
A szoba foglalása közvetítőn keresztül nem volt egyértelmű, késő esti internetes megrendelésre nem kaptunk visszaigazolást. Következő próbálkozásunk már sikeres volt, a személyes kapcsolatfelvétel után pedig a kért információk ismeretével nagyon szép hétvégét töltöttünk szállodájukban, melyhez hozzájárult a személyzet udvariassága, kedvessége és a szálloda által nyújtott lehetőségek sokasága.
Köszönjük az ott töltött napokat.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
2016. április 13., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2016. április 7.családjával járt itt
"Húsvét után, tavasz Gyulán! "
Nagyon szépen és praktikusan felújított a Dűrer szárny. A wellness részleg -főleg nekünk, idősebbeknek- csodás. Megtalálható a finn- az infraszauna és a gőzkamra + a hideg vizes csobbanó, illetve dézsás hideg zuhany. Nekem-és néhány vendégnek - nem tetszett, hogy állandóan ment a pezsgőfürdő vagy a "dögönyöző", ha ez a neve.
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár