Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel GyulaHunguest Hotel Erkel Gyula
Hunguest Hotel Erkel GyulaHunguest Hotel Erkel Gyula
201 fotó

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

517 vendég értékelése alapján

4,4Szolgáltatás
4,5Étkezés
4,6Elhelyezkedés

A Hunguest Hotel Erkel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Erkel Gyula - Pálinkafesztivál (min. 3 éj)
Pálinkafesztivál
161.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
09.16-18.
Hunguest Hotel Erkel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
31.000 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
2023.05.31-ig
Hunguest Hotel Erkel Gyula - All inclusive ajánlat (min. 2 éj)
All inclusive ajánlat
79.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től all inclusive ellátással
2021.12.19-ig
Hunguest Hotel Erkel Gyula - Mediterrán nyár (min. 4 éj)
Mediterrán nyár
Kérd ajánlatunkat!
2021.08.31-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
A hotel minden tekintetben elnyerte tetszésünket. A személyzet /szállodai, éttermi,fürdő/ udvarias, készséges segitőkész volt. Elegánsak jól felszereltek a szobák. Külön kiemelném az étterem félpanzióban történő ellátásának gazdagságát, miden korosztály igényeinek való kielégitését.
2013. december 31.családjával (gyerekekkel) járt itt
A hotel kellemes. A Munkácsy szárnyban kaptunk csak helyet. Nekem a Dürer a jobb. A Munkácsyban nincs a szobában hajszárító. Régi kicsit lepukkant a TV, de használható. A fürdőszobában a zuhanyozásnál áll a víz, ugyanis nincs zuhanykabin, csak függöny . Hely lenne, de egy db. polc van a mosdónál , amire nem fér semmi.
4Személyzet
4Tisztaság
4Kényelem
2013. december 31.a párjával járt itt
A szálloda mindent megtett a kényelemért a teljes telt ház ellenére. Telitalálat volt a színvonalas játszóház is a gyerekeknek. Az ételkínálat bőséges volt és választékos. Viszont a fürdő padozata nagyon csúszik és többünk véleménye alapján nagyon balesetveszélyes. A rengeteg útban hagyott papucsot időnként a vizes, csúszós kő miatt elsöprik a medence bejáratától.
4Tisztaság
3Ár / érték arány
3Kényelem
Kiváló 2013. december 31.családjával (gyerekekkel) járt itt
Nagyon elégedettek voltunk a szállodai szobánkkal. Mi kisgyermekkel voltunk, így ennek tekintetében értékelném a szállodát. A szálloda abszolút "gyermekbarát". Ingyenesen látogathatta gyermekem mind a Várfürdőt, mind az Aqua palotát. A televízión gyermekcsatornák is voltak (M2).
5Ár / érték arány
Bronz fokozatú értékelő
2013. december 29.családjával (gyerekekkel) járt itt
A Munkácsy szárnyban kaptunk helyet, a Dürerben már az összes szoba foglalt volt. Rögtön az elején meglepődtünk, amikor dohányzó (? ? ? ? ? ) szobát kaptunk. Legalábbis a szobaajtó mellett a jel ott volt, illetve a szomszédos szobákban dohányoztak, ezáltal a mi szobánkba is beszűrődött a dohányfüst.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, jó volt az ellátás, és tetszik az átalakított fürdő. Kellemes időtöltést nyújtott mind saját mind családom részére. tervezem 2014. évben is a fürdő és szálloda látogatását, ahová gyermekeimmel és unokáimmal együtt fogok érkezni. Nagyon jól éreztem magam, már többször is voltam e szállodában még az átalakítás előtt is.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
A férjemmel voltunk néhány napot Gyulán az Erkel Hotelben. Ez már a sokadik alkalom, mert visszajárunk ebbe a hangulatos kis városba. Az Erkel Hotelben most voltunk másodjára. Nem csalódtunk, ahogy nekünk is ajánlották, mi is ajánlani fogjuk másoknak. A személyzet udvarias, szolgálatkész, a szálloda kifogástalan tisztaságú és a berendezés is újszerű, a szoba kényelmes.
5Ár / érték arány
Kiváló 2013. december 27.barátokkal járt itt
Kb 5 alkalommal vettuk igenybe a szalloda altal nyujtott szolgaltatasokat. Meg az 50 eves hazassagi evfordulonkat is ott unnepeltik meg a csaladdal(4 szoba). Legutobb iden aprilisben voltunk ott. Mindeez magaert beszel. Ahol nem kapod meg az elvarasaidat,oda nem tersz vissza altalaban. Tehat minden nagyon tetszett,nagyon keves kifogasolnivaloval(pl.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Tetszett a tisztaság, a jó konyha, a személyzet diszkrét, nem tolakodó jelenléte, az éttermi zene is kiváló volt. Egészében kellemes volt a benyomásunk. Megemlítem, hogy (bár ez nem a szálloda hibája), hogy sem Gyulának, sem a szállodának nincs megfelelő reklámja, pedig a város is nagyon kedves,és felvehetné a versenyt más, felkapottabb üdülőhelyekkel.
4Étkezés
2013. december 20.családjával (gyerekekkel) járt itt
Gyula nagyon meg tetszett az egész családomnak, hárman voltunk ott a kisebbik fiammal és párommal az Erkel Hotelben. Kellemes volt a szálloda környezete a szolgáltatások nekünk tökéletesen megfeleltek, a tisztaság példátlan volt. Az ellátás mely félpanzió volt változatos és ízletes.
4Személyzet
4Kényelem
517 értékelés / 52 oldalon
Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen
5700 GyulaVárkert u. 1.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • sóbarlang • közvetlen fürdőátjárás
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • bár