Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 162 gyulai szállás közül
31. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 12.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Remek volt az ellátás, bőséges és nagyon finom ételek, figyelmes és gyors kiszolgálás, tisztaság. Különösen kényelmes volt, hogy a fürdő a szállodából közvetlenül megközelíthető.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 5.
A szálloda nemrég lett felújítva.ízléses és modern. Szinte egyedülálló szolgáltatás ,hogy a várfürdő közvetlenül elérhető és napjában többször is látogatható ingyenesen. A konyha fantasztikus. Bőséges a választék és ízletesek az ételek.
Azt nem tudom miért a 8. emeletre raktak minket, ott a víznyomás kicsit gyengébb.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 4.
A szálloda és környéke nagyon tetszett. Számunkra az elsődleges szempont, hogy mindenütt tisztaság legyen, a szálloda ennek kiválóan megfelelt. A személyzet kedves, készséges. Az étkezésnél választékos és finom ételeket kaptunk. Ha negatívumot keresek, a sütemények nem a szállodához (4*) illenek.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 28.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. A fogadásnál egy kis mosolyt hiányoltunk, de a szerencse sütivel ezt feledtették (nagyon ötletes és kedves gesztusnak tartjuk). Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve! A szoba egyetlen "hibája", hogy nagyon áthallatszanak a szomszédos zajok. Az étterem összességében kiváló, a fogadás, a kiszolgálás, a minőség, a választék, a tisztaság.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Nagyon szép volt a szobánkból a kilátás, mely a várra nézett. Gyönyörű igényes és tiszta volt a szobánk és az egész épület,amivel nagyon meg vagyunk elégedve. Éhen nem maradtunk, voltak azért finom ételek. A kávé és az üdítő nagyon finom volt. Tetszik a Hotel wellness része, viszont a medence lépcsői csúsznak. A recepciósok nagyon figyelmesek.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Kedves Hunguest Hotel Erkel! Köszönjük azt a felejthetetlen hétvégét, amit Önöknél töltöttünk! Mindennel nagyon elégedettek voltunk, csodás hétvégét töltöttünk el! Remélem jövőre ugyanott ugyanakkor! :) Az ételek igazán megemlítendőek, a reggeli, ebéd és vacsora is egyszerűen isteni finom volt! Hatalmas választék, minden igényt kielégítő!
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 16.
Javaslom leírni, vagy az 1-es csatornán bemutatni, hogy a szolgáltatásaikat hogyan lehet igénybe venni? így azok is gyorsabban tudnak tájékozódni akik először vannak ott!Mit-hol lehet megtalálni? MI tartozik a befizetett díjhoz?hogyan lehet azt igénybe venni? Nagyon elégedettek vagyunk a szállással, étkezéssel, tisztasággal!
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 11.
Gyakorlott fürdőjáróként érkeztünk meg életünkben először Gyulára pihenni. Kiváló, tiszta, kényelmes,otthonos szoba, kedves, udvarias személyzet fogadott bennünket. A konyha kitűnő, nagyon finomakat ettünk minden alkalommal. A szálló szaunaparkja tökéletes, az átjárás a szomszédos fürdőbe nagyszerű lehetőség, a gyulai gyógyvíz kellemes.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 23.
Szívesen térünk vissza mindig Gyulára. Amit most észrevételként megjegyeznék az, hogy a szobák szőnyegpadlójának jót tenne egy kis vizes takarítás, valamint az ebédlő italgépében elhelyezett víz jég hideg. Egyébként most is elégedettek voltunk és vissza is fogunk térni hamarosan. Az egyik fürdőruhámat ott felejtettem, remélem azt is megkapom.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 22.
A('smAll-Inclusive árban foglalt teljes) wellness szolgáltatás nehezen elérhető.
A wifi sajnos alig volt használható.

Kiválóak a szakácsaik!
Az étkezések bőségesen megfelelőek.
A személyzet kifogástalanul 'szolgált'.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.450 - 15.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.24-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.06. - 2021.09.24.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.600 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.24-ig
Liza Apartman
2020.12.16. - 2021.09.24.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás teljes ellátással
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX