Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Tavaszi szünet és húsvét Gyulán (min. 2 éj)
Tavaszi szünet és húsvét Gyulán
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

2014. június 10.a párjával járt itt
A szálláda ****-os része kényelmes, szép. Felújítása remekül sikerült, harmonikusak a színek, kényelmes az ágy és a fürdőszoba kicsi ugyan de minden megvan benne ami kell és jól használható. Az étterem esetében ez már nem annyira igaz. A felújítás itt is látható szemnek szép, de étkezésre már nem annyira kényelmes, de még ez sem lenne baj, ha finomak lennének az ételek.
2014. június 5.a párjával járt itt
Ódon vár tövében, modern gyógy- és wellness együtt remek felüdülést jelent. Előnyös, hogy a szállodából közvetlen az átjárás a gyógyfürdőbe. Fájós derekak kiváló helyreállitója. Most varázsolják ujjá a fürdő végén levő kastélyt, még ebben az évben kész is lesz. Ez egy újabb szifolttal bőviti alátnivalókat.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
A tavaszi,őszi szünetet itt töltjük általában nincs messze szép város kiváló környezet a gyerekek is nagyon szeretik. A hotel meg csodálatos a fürdővel és a várral együtt. Aki még nem volt itt,azt mondom próbálja ki,nem fog csalódni. A hotel munkatársai is segítőkészek udvariasak kedvesek. A hotel kiváló családosok számára is. Megtalálja mindenki amire vágyott ebben a szép városban. Szeretünk Gyula!
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Külső képHunguest Hotel Gyula Gyula - Medence/kertHunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - Medence/kertHunguest Hotel Gyula Gyula - Környék
Átlagos 2014. május 31.gyerekekkel járt itt
Nekem ez a Hotel semleges maradt. Pozitívum, hogy szépen felújították, a fürdőt közvetlenül a szállodából el lehet érni. Viszont semmi élet nincs benne, estére teljesen kihal. Több, a szállodalánc által üzemeltetett hotelban voltunk már,de ilyet még nem tapasztaltam. A vacsoránál meg sem kérdezik,hogy szeretnénk-e valamit inni?
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Tavaly juliusban itt nyaraltunk 1 hétig. Maximálisan meg voltunk elégedve az ellátással, a hotel tisztaságával. A személyzet fantasztikusan kedves, udvarias volt. Minden nagyon szuper volt! Az idén juliusban szintén a hotel vendégei leszünk. Mindenkinek ajánljuk, aki szép környezetben, kényelmesen szeretné eltölteni a szabadságát.
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Külső képHunguest Hotel Gyula Gyula - Külső kép
2014. május 15.családjával járt itt
Kedvelem ezt a szállodát, már csak az elhelyezkedése miatt is a legkényelmesebb! Ki sem kell jönni az épületből, ha át szeretnénk menni a Várfürdőbe! Általában csak reggelit kértünk, amivel meg voltunk elégedve! A szoba és berendezése nekünk megfelelt, csak este használtuk szinte. Lehet, hogy az átlag nagycsaládosoknak picit drága. . . de összességében minden szempontból megfelel az átlag igényeknek!
2014. május 4.gyerekekkel járt itt
A 80-as évek közepén,/4-en/ a két gyermekünkkel, 2 hetet tölthettünk az Erkel Hotelben Gyulán, szakszervezeti beutalóval. Nagyon jó véleményünk volt,szerettünk volna újra elmenni,most sikerült,/30 év múlva/de csak 2-en,az egyik azóta felnőtt lányommal. 2014. ápr. 28-án érkeztünk,délután 2 óra körül.
Kiváló 2014. április 29.gyerekekkel járt itt
2013. év végén voltunk a szálló vendégei. Az ellátás a tisztaság, a vendéglátás kitűnő volt. Az elsők között lehettünk, akik kipróbálták az új aqua parkot. Az unokák nagyon élvezték.
A barátainknak is melegen ajánljuk töltsenek pár napot el itt.
Ha módunk lesz rá megismételjük. Nagyon élvezték az unokák az étkezéseknél a bőséges választékot.
Köszönjük.
Hunguest Hotel Gyula Gyula - WellnessHunguest Hotel Gyula Gyula - WellnessHunguest Hotel Gyula Gyula - Medence/kertHunguest Hotel Gyula Gyula - WellnessHunguest Hotel Gyula Gyula - WellnessHunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - Környék
Kiváló 2014. április 22.a párjával járt itt
A Munkácsy szárnyban szálltunk meg, ahol kényelmes, tiszta, tágas szobát kaptunk. Nem volt olyan, amivel nem voltunk elégedettek. A személyzet udvarias, figyelmes,kedves. Az ételek hibátlanok, a választék remek, változatos. A szálloda minden dolgozója a maga helyén maximálisan, a vendégek megelégedettségére teszi a dolgát.
2014. április 15.gyerekekkel járt itt
Nagy várakozással tekintettünk az utatásra, főleg a 7 éves kislányunk ,aki imád szállodába járni. A szálloda szépen felújított, a szoba tiszta, az Aqua Palota csodaszép, a csúszdák csodálatosak, a hétvége ellenére sem volt tumultus. Az első negatív élmény a vacsoránál ért, amikor a pincér közölte, hogy NEM lehet két kétszemélyes asztalt összetolni , hogy hárman ( Apa, Anya, Gyermek) együtt ehessünk.
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár