Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2012. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Nem találok szavakat megfelelő pozitív jellemzésre ahhoz,hogy értékelni tudjam. Nászutunkat töltöttük a szállodában júniusban ahol az a pár nap egy pillanatnak tűnt,de örök emléket írt emlékeinkben,amire öreg korunkra is büszkén gondolunk majd.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Általában 4-5 éjszakát szoktunk eltölteni. Most kipróbáltuk a felújított szárnyat,ami tetszett.
Meglepő a tisztaság.Kifogástalan az éttermi vendéglátás,és finomak az ételek.Nyugodt körülmények,pihenésre nagyon alkalmas hely. Gyula szép csendes város.Tudom ajánlani mindenkinek,aki pihenésre,nyugalomra vágyik.

2012. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Egy hétvégét töltöttünk el ebben a szállodában. A kiszolgálás tökéletes, az ételekből kimondottan nagy a választék, és elég izletes is. A kényelem, a szobák berendezése minden igényt kielégít. Még keresve sem találhatnék hibát. Mindent egybevéve szerintem, csillagos ötös. Tervbe van véve, hogy minden évben egyszer ellátogatunk ebbe a szállodába.

2013. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Udvarias kiszolgálás! Segítőkészség magas színvonalon.! A tisztaság kiváló! Az étkeztetés és ott a figyelmesség magas színvonalát adják. Nagyon figyelmesek, soha nincs az asztalokon szennyes holmi, mert ahogy az ember megeszi a tányéron levő dolgot, már viszik is el a szennyes tányér!

MINDEN NAGYON NAGYON KIVÁLÓ!!!!!!!!

2012. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
2012 júniusban jártunk ismételten itt, hogy az újonnan felújított szárnyat is kipróbálhassuk. Megint nem okozott csalódást és nagyon kényelmes, hogy egy fűtött folyosón keresztül át lehet jutni a strandra, mivel egy 4 ill. 9 éves gyermekünk van. Az új szárny wellness részlege elég kicsinek bizonyult, de a strand kárpótol mindenkit.

2012. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Már többször is jártun ebben a hotelben,ami elárulja azt,hogy meg vagyunk vele elégedve. Akiknek eddig ajánlottam mindig csak jó véleménnyel tértek haza. Nagyon praktikus,hogy nem kell az utcán keresztül átmenni a fürdőbe. Sajnos amióta felújították még nem voltunk,de az idei tervben már benne van.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Tavaly októberben töltöttünk el 7 éjszakát a szállodában. A személyzet kedves és segítőkész volt, az étkezés kiváló ! Különösen jólesett a déli levesbüfé. Nagyon tetszett az is, hogy a szállodából zárt folyosón közlekedhettünk a fürdő és a szálloda között annyiszor ahányszor naponta szerettünk volna. A fürdőben voltak kisebb hiányosságok, de azt nem a szálloda hibájaként értékelem.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden nagyon jó és szép volt. A reggelinél, vacsoránál nem volt torlódás, nagy az éttermi rész. Az ételek melegek és izletesek voltak. Bőséges volt a választék. A Wellnes részlegük is kitűnő volt. A jó idő miatt mi inkább a kinti fürdőt választottuk.

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
A dürer szárnyban nyaraltunk 2012 júliusában, amit nagyon szépen felújítottak. A gyerekekkel két összenyitható szobában voltunk, nagyon kényelmes volt. A szobák modernek, tiszták. Az ár/érték arányra azért adtam csak jót, mert akkor éppen újították fel a fürdőt és ez levont az értékből. Az étel jó volt, de nem volt feltűnően kiemelkedő.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Már többedszer jártunk az ERKEL szállodában, és a felújításokkal párhuzamosan a véleményem is folyamatosan javult a létesítményről. A szobák kielégítő nagyságúak és megfelelő felszereltségűek, az étterem is megfelelő választékot biztosít a vendégeknek. Fontos előnye a szállodának a közvetlen összeköttetés a fürdővel, ahova naponta több alkalommal is ki-be lehet jutni a hotel vendégeinek (míg a 'csak' fürdővendégeknek ez nem lehetséges).

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 17.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2020.09.17. - 2020.09.20.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 38.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Visit Gyula kártyával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 4.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence-és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)

GyulaX