Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

9. helyezett a 160 gyulai szállás közül
35. helyezett Dél Alföldön - 558 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Nagyon szép volt a szobánkból a kilátás, mely a várra nézett. Gyönyörű igényes és tiszta volt a szobánk és az egész épület,amivel nagyon meg vagyunk elégedve. Éhen nem maradtunk, voltak azért finom ételek. A kávé és az üdítő nagyon finom volt. Tetszik a Hotel wellness része, viszont a medence lépcsői csúsznak. A recepciósok nagyon figyelmesek.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Kedves Hunguest Hotel Erkel! Köszönjük azt a felejthetetlen hétvégét, amit Önöknél töltöttünk! Mindennel nagyon elégedettek voltunk, csodás hétvégét töltöttünk el! Remélem jövőre ugyanott ugyanakkor! :) Az ételek igazán megemlítendőek, a reggeli, ebéd és vacsora is egyszerűen isteni finom volt! Hatalmas választék, minden igényt kielégítő!
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 16.
Javaslom leírni, vagy az 1-es csatornán bemutatni, hogy a szolgáltatásaikat hogyan lehet igénybe venni? így azok is gyorsabban tudnak tájékozódni akik először vannak ott!Mit-hol lehet megtalálni? MI tartozik a befizetett díjhoz?hogyan lehet azt igénybe venni? Nagyon elégedettek vagyunk a szállással, étkezéssel, tisztasággal!
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 11.
Gyakorlott fürdőjáróként érkeztünk meg életünkben először Gyulára pihenni. Kiváló, tiszta, kényelmes,otthonos szoba, kedves, udvarias személyzet fogadott bennünket. A konyha kitűnő, nagyon finomakat ettünk minden alkalommal. A szálló szaunaparkja tökéletes, az átjárás a szomszédos fürdőbe nagyszerű lehetőség, a gyulai gyógyvíz kellemes.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 23.
Szívesen térünk vissza mindig Gyulára. Amit most észrevételként megjegyeznék az, hogy a szobák szőnyegpadlójának jót tenne egy kis vizes takarítás, valamint az ebédlő italgépében elhelyezett víz jég hideg. Egyébként most is elégedettek voltunk és vissza is fogunk térni hamarosan. Az egyik fürdőruhámat ott felejtettem, remélem azt is megkapom.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 22.
A('smAll-Inclusive árban foglalt teljes) wellness szolgáltatás nehezen elérhető.
A wifi sajnos alig volt használható.

Kiválóak a szakácsaik!
Az étkezések bőségesen megfelelőek.
A személyzet kifogástalanul 'szolgált'.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.24-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményes bor vásárlással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.04.15.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.03.12. - 2020.03.15.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet Gyulán (min. 3 éj)
2 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

GyulaX